כותרות אחרונות
Search

המטבח הערבי הגלילי מגיע אל מסעדת מאפו בתל אביב.!

המטבח הערבי הגלילי מגיע אל מסעדת מאפו.!

השף ניר צוק יארח במטבחו את השף קאסד נאסר ממלון פרימה גליל, המזוהה עם המטבח הערבי הגלילי.

 

מתי בפעם האחרונה אכלתם ארוחה ערבית גלילית אותנטית ?

מסעדת מאפו, בהובלתו של השף ניר צוק, תארח את השף קאסד נאסר, השף של מלון פרימה גליל בטבריה, המוכר והמזוהה עם המטבח הערבי הגלילי – לארוחת ערב אותנטית על טהרת המטבח הערבי מאזור הגליל, שתוגש במסעדה במשך שלושה ימים: 19-20-21 במרץ, החל מהשעה 19:00

 

הארוחה הגלילית של השף קאסד מורכבת ממנות ייחודיות  שעשויות לפי המסורת הערבית גלילית  עם שימוש ברכיבים המאפיינים מטבח זה – מגוון רחב של עשבים צמחי תבלין מיוחדים אשר לוקטו במרחבים המוריקים של הגליל ומשתלבים במיני תבשילים וסלטים אותנטיים. הארוחה כוללת מנות אותנטיות, בהן מנות פתיחה, מנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים ולאורחים מובטחת חוויה קולינרית יוצאת דופן:

 

מנות פתיחה:

ארוחה גלילית במסעדת מאפו 3 – צילום דרור ורשבסקי

 

קובה ניא

——————– ™˜ ——————–

מנות ראשונות למרכז השולחן:

חוביזה מהר תורען

סלט עשבים גליליים

כרובית בטחינה מבושלת

עולש פראי חם

חצילוני מנזלה בעגבניות וגרגירי חומוס

פיתה ערוסה

——————– ™˜ ——————–

מנות עיקריות למרכז שולחן:

ארוחה גלילית במסעדת מאפו 3 – צילום דרור ורשבסקי

 

סינייה של כבש

מוסר על מצע של פריקה ברוטב עגבניות

מנסף בקר וצנובר

מחשה – ממולאים זעירים (צמחוני)

מג'דרה (צמחוני)

——————– ™˜ ——————–

קינוח:

ארוחה גלילית במסעדת מאפו 3 – צילום דרור ורשבסקי

 

מגש קינוחים גליליים

פינג'ן קפה מבושל / תה מתוק

 

המחיר: 180 ₪ לאדם (לא כולל שתיה)

להזמנת מקומות:  03-7629002

 

השף קאסד נולד למשפחה של טבחים. סבו היה טבח שהוריש את המקצוע לאביו של קאסד שהיה בעל מסעדה ערבית שניהל בעצמו בהצלחה גדולה. באופן טבעי, כבן למשפחת מסעדנים גם קאסד נשבה בקסמי המטבח.  לאורך השנים קאסד עבד במטבחים של מסעדות ומלונות מוכרים והתמקד כל השנים במטבח הערבי המשלב את ניחוחות וטעמי הגליל. החל משנת 2013 קאסד עובד במלון פרימה גליל, בתחילה בתור סגן שף וכעבור זמן קצר קיבל את ניהול המטבח כשף של המלון.במהלך הקריירה שלו השתתף קאסד בתחרויות רבות וזכה בהרבה מדליות.  בחלק מהתחרויות  שימש כשופט בשל היותו חבר באיגוד השפים הישראלי .

 

מסעדת מאפו –  מסעדת שף כשרה השוכנת במלון פרימה סיטי בתל אביב, מציעה חוויה אורבנית ים תיכונית, יצירתית ושמחה, בהובלתו של השף ניר צוק. המטבח והנגיעה של ניר צוק, המנות המושקעות, המורכבות מחומרי גלם טריים הנבחרים בקפידה, תפריט הקוקטיילים והיינות, עיצוב החלל והתאורה, המוזיקה, החצר הירוקה והווייב הכל כך תלאביבי, עוטפים מכל הכיוונים ומאפשר חוויה בה משתתפים כל החושים. כמסעדה שהוקמה מתוך אהבה ורגישות לאוכל ואנשים, מסעדת 'מאפו' הכשרה מציעה מגוון חוויות קולינריות, המאפשרות ליהנות  מכל העולמות – מהים, מהיבשה ומההשראה הבאה לידי ביטוי בכל טעימה ופעימת לב. 'מאפו' ידידותית לצמחוניים, טבעוניים, רגישים ללקטוז, שומרי כשרות ולאנשים באופן כללי.