כותרות אחרונות
Search

הסטייליסטית סנדרה רינגלר תציג לראשונה בתערוכת התכשיטים בארה"ב קולקציית תכשיטי זהב ויהלומים שעיצבה עבור רשת תכשיטי "אימפרס"

בתמונה: סנדרה רינגלר – צילום: אלעד גוטמן

עסקים עושים בסטייל !

 הסטייליסטית סנדרה רינגלר תציג לראשונה בתערוכת התכשיטים בארה"ב את קולקציית תכשיטי הזהב והיהלומים בעיצובה

אושיית האופנה והסטייליסטית סנדרה רינגלר הצטלמה ביום חמישי האחרון  עם השחקנית הילה סעדה, לקמפיין תכשיטי זהב ויהלומים בעיצובה של רינגלר, עבור רשת תכשיטי אימפרס.  

 

סנדרה רינגלר והילה סעדה צילום: אלעד גוטמן

מסתבר, שמעבר לכך שהקמפיין יעלה בארץ במהלך  חודש יולי, לרגל השקת תכשיטים לטו באב, סנדרה רינגלר  תטוס בתחילת חודש אוגוסט, יחד עם אלעד לוי משנה למנכ"ל קבוצת רולטיים,  להציג לראשונה את קולקציית התכשיטים החדשה בעיצובה, בתערוכה  השנתית של תכשיטי היוקרה  ב .LA

 

הילה סעדה, דניאל רחום, סנדרה רינגלר ואלעד לוי. צילום- אלעד גוטמן

 

במסגרת צילומי הקמפיין הילה סעדה סיפרה כי היא נרגשת ושמחה לקחת לראשונה חלק בקמפיין תכשיטים, שהיא מאוד שמקווה שהקמפיין יעלה גם בארה"ב, מאחר והיא חובבת ידועה של זהב ויהלומים, היא אף הוסיפה ואמרה שכבר בחרה לטו באב את התכשיט המיועד ותשלח את בעלה לרכוש אותו.

 

זו השרשרת שבחרה הילה סעדה שבעלה ירכוש לה לטו באב – צילום: אלעד גוטמן

 

בתום הצילומים הפתיעה דניאל רחום סמנכ"ל השיווק של רשת אימפרס  את הצוות ובעיקר את סנדרה כשהזמינה ארוחת צהריים לכולם מהמסעדה של בן זוגה השף שגב משה.

 

במהלך חודש אוגוסט סנדרה רינגלר  ואלעד לוי יטוסו  לארצות הברית (ניו יורק) לתערוכה ולפגישות עם מעצבי תכשיטים  אמריקאים …..