כותרות אחרונות
Search

הקיץ הוא לא תירוץ.! אימוני כושר ביתיים גם בימי הקיץ החמים עם מסנני האוויר של "Dyson".

צילום: אבי בר

הקיץ הוא לא תירוץ.!

אימוני כושר ביתיים גם בימי הקיץ החמים עם מסנני האוויר של "Dyson".

 

הטמפרטורות הגבוהות בקיץ, בשילוב הלחות, עשויות לגרום לשיאי זיהום אוויר, מה שמוביל אנשים רבים להפחית פעילות ספורטיבית בחוץ ולבצע אימוני כושר בתוך הבית הממוזג והנעים.  חשוב לדעת כי אוויר פנימי יכול להיות מזוהם עד פי 5 מאשר אוויר בחוץ. במערכות מיזוג אוויר מסורתיות, הסינון עלול להיות לקוי וחלון פתוח עשוי להכניס עוד מזהמים מבחוץ, כך שאנשים נחשפים למזהמים מרובים במהלך אימוני כושר המגיעים ממקורות פנימיים וחיצוניים.

 

מומחי "Dyson", מציעים פתרונות לאימונים ביתיים בימי הקיץ שיאפשרו לכם לשמור על שגרת אימונים נכונה. הכלל הוא פשוט, ככל שמבצעים יותר פעילות גופנית, הדופק עולה ונושמים פנימה יותר אוויר לדקה, כמות המזהמים הנשאפת עולה באופן יחסי. אנו נושמים יותר אוויר ולכן נושמים יותר חלקיקים מזהמים. יתר על כן, ככל שיותר אוויר נשאף דרך הפה, הוא עוקף את מנגנוני האף הרגילים לסינון.

 

מדי יום, בני אדם נושמים עד 9,000 ליטרים של אוויר. ככל שהבתים הופכים יותר ויותר לחללים שבהם אנו מבלים את רוב זמננו, קיימים  מספר מקורות לזיהום, המשחררים מזהמים כמו PM10, PM2.5, VOCs, NO2 ופורמלדהיד לאוויר. מקורות הזיהום נוכחים בכל ההיבטים של חיי היומיום, בין אם מדובר במזהמים הנפלטים בעת בישול, או כאלה המשתחררים ממוצרי ניקוי או פליטת גז מתמשכת של פורמלדהיד מרהיטים בסלון.

 

צילום: יח"צ

 

ל- "Dyson" סדרת מסנני אוויר עם טכנולוגיית חישה חדשה לסינון מזהמים מסוכנים, ליצירת סביבה ביתית בטוחה ונקייה יותר: Dyson Pure Cool Hot +cool Formaldehyde, Dyson Pure Cool Formaldehyde  עם טכנולוגיית חישת פורמלדהיד, שנועדה ללכוד אבק עדין במיוחד, אלרגנים, ותרכובות אורגניות נדיפות  (VOC) כולל פורמלדהיד . רמת סינון HEPA 13 אטום לחלוטין – זאת כדי להבטיח שאוויר מזוהם לא יעקוף את המסנן, ולחסום כל נקודות דליפה פוטנציאליות שדרכן עלול לחדור אוויר מזוהם למסלול הסינון. המסננים לוכדים 99.95% מהחלקיקים עד לגודל של 0.1 מיקרון ומאפשרים קבלת אוויר נקי ומסונן בבית בכל ימות השנה.

 

ואל תחששו מרעש לא רצוי שיפריע לכם במהלך האימון. מסנני האוויר של "Dyson" תוכננו להפחתת רעש ואור, מה שחשוב במיוחד בלילה. מהנדסי "Dyson" השקיעו בפיתוח המוצר גם מההיבט של הפחתת רעש המסנן תוך שמירה על ביצועי הסינון. המסננים החדשים תוכננו להיות שקטים יותר ב-20%. כדי להפחית ברעש, מהנדסי "Dyson" שינו את נתיב זרימת האוויר הכולל על ידי שיפור והרחבת הצמצם (החריץ בו האוויר יוצא מהמסנן). התוצאה היא הפחתת החיכוך בין האוויר למשטח הסינון ופחות רעש. הרעש הופחת מ-64 ל-61 דציבלים במהירות האוורור המקסימלית.

 

מחיר:

דגם Dyson Pure Cool Formaldehyde TP09 מסנן אוויר ומאוורר. 2,999 ₪.

דגם Dyson Pure Cool Hot +cool Formaldehyde HP09 מסנן אוויר, מאוורר ומחמם. 3,360 ₪.

 

אחריות:

שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח ע"י ב.נ.ז.כ סחר, היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל.

 

רכישה:

ניתן לרכוש באתר דייסון  www.dyson.co.il ובחנויות המובחרות.