כותרות אחרונות
Search

"זהבי עצמון" מתרחבת לאזור השרון הצפוני ופותחת סניף חדש בחדרה.!


חברת "זהבי עצמון" מתרחבת לאזור השרון הצפוני  ופותחת סניף חדש בחדרה.!

חדשות טובות לתושבי השרון הצפוני: "זהבי עצמון" הוותיקה והמובילה בשיווק ואספקת מוצרי גמר לענף הבנייה בישראל, פתחה סניף חדש באזור התעשייה של חדרה, מדובר בסניף ה- 5 במספר של חברת "זהבי עצמון" ברחבי הארץ.

 

צילום: נופר בן יעקב

 

"זהבי עצמון" מובילה בתחומה במקצועיות לכל אורך הדרך וכך היא ממשיכה: סניף חדש, גדול ומרשים, באזור התעשייה של חדרה המתפרס על שטח של כ-1,300 מ"ר המשתרע על קומה אחת מרווחת בצמוד למגרש חנייה נגיש.

 

צילום: אבי בר

 

בסניף החדש אפשר לראות קולקציות איכותיות וחדשניות, אשר ישפיעו על מגמות העיצוב בישראל, לצד מכלול החידושים והיישומים האחרונים בעולם בתחום הבנייה ועיצוב הבית. בחנות נמכרים מגוון אריחים, שיש ,אבן ופרקט מתוך קולקציות שונות וחדשניות, טרדנים חמים ועיצובים מובילים בעולם. אליהם מתווספים כלים סניטריים, ארונות אמבטיה, מקלחונים, ברזים ואביזרים, המשמשים מקור להשראה ולעיצובים ממותגים מובילים בעולם.

 

מימין: נופר בן יעקב, גבי קליין, שי אביגדור ומיכל נוף – צילום: רונן מחלב

 

 

צילום: אבי בר

 

בסניף החדש ניתן להתרשם מתצוגה רחבה ומיוחדת של המותג היפני– TOTO. מדובר במותג אסלות יוקרתי מיפן, הנחשב לחלוץ ביצירת אורח חיים ותרבות עשיר ונוח יותר של אסלות חכמות. מדובר באסלות חכמות חוסכות מים בהתאם לתקנות המחמירות של חיסכון בכל הדחת מים, טכנולוגיה המשלבת זוויות התזה של מים חמים לניקוי מרבי, ייבוש ע"י אוויר חם ונעים, מושבים מחוממים בעלי עיצוב אוטונומי המותאמים למבני גוף האדם, מערכת טיהור אוויר, מערכת ניקוי עצמי לאסלה, תאורת לילה, מוזיקה ועוד, כל זאת לצד עיצוב מוקפד  ויוצא דופן.

 

מימין: האחיות נופר ומיטל בן יעקב מנהלות "זהבי עצמון" סניף חדרה צילום: אבי בר

 

בנוסף על פריסתם הארצית של אולמות התצוגה, "זהבי עצמון" מתגאים באנשי המכירות המקצועיים המנוסים שלה, בעלי רקע בעיצוב ומקצועיות, הנדרשת להתקיים לצד הלקוח לכל אורך הליך הבחירה ועד לתוצאה הסופית. את החנות מנהלת משפחת בן יעקב, משפחה מוכרת שנים רבות בתחום באזור השרון ככלל וחדרה בפרט, אשר ידועה בלווי צמוד ללקוחות, רמת שרות גבוהה ומקצועיות של שנים. החברה מתגאה בניסיונה העשיר באספקה לאלפי פרויקטים בישראל, היא מובילה בתחומה מעל ל-60 שנה ושואפת להמשיך להוביל, לגדול ולהתעצם תוך כדי התחדשות בלתי פוסקת וביסוס מעמדה בשוק כחברה משגשגת.

 

צילום: יח"צ

 

אודות זהבי עצמון – מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל, מספקת מוצרים שונים לענף הבנייה. לחברה ניסיון עשיר באספקת מוצרים לאלפי פרויקטים בארץ ונמצאת בבעלות קבוצות אשטרום ורגבה. אולמות התצוגה של החברה, הפרוסים ברחבי הארץ, מתחדשים באופן קבוע ומציגים את הטרנדים החמים ביותר אותם מציעה החברה ללקוחותיה. החברה חרטה על דגלה לשמור על חדשנות בענף זה, כל זאת תוך ליווי צמוד של הפרויקט. החברה מציעה לרוכשים את המותגים המובילים בעולם ושומרת על סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים.

 

צילום: יח"צ