כותרות אחרונות
Search

זמן ניקיון! כך תרתמו את כל בני המשפחה להשתתף במטלות הבית לקראת פסח.

צילום: "דייסון"

 

זמן ניקיון! כך תרתמו את כל בני המשפחה  להשתתף במטלות הבית לקראת פסח.

מומחי Dyson מעניקים טיפים והמלצות שיסייעו לשתף את כל בני המשפחה במטלות הבית.

 

חג הפסח כבר כמעט כאן והילדים תיכף יוצאים לחופשה ארוכה וזו הזמנות מצוינת לכנס את הילדים ולעבוד כצוות כדי לנקות את הבית לקראת פסח.. מומחי Dyson מעניקים טיפים והמלצות שיסייעו לרתום את הילדים ואת כל בני הבית לניקיון יעיל שאף יכול להיות גם מהנה.

 

הקצו משימות ספציפיות: התאימו לכל בן משפחה משימה או אזור מסוים לניקוי בבית. זה יסייע להבטיח שהניקיון יהיה יסודי ושאף אזור בבית לא יתפספס.

 

השתמשו באביזרים הנכונים: הכינו מבעוד מועד כל דבר שיסייע לכם בניקיון קל ויעיל. שואבי האבק של Dyson ידועים בשאיבה עוצמתית ובטכנולוגיה מתקדמת, שהופכת אותם למושלמים לניקוי שטיחים, רצפות עץ ,ריפודים ואפילו חיות מחמד, לכן הקפידו  להשתמש באביזרים הייעודיים המצורפים לשואב לפי המשטח שברצונכם לנקות  כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

 

צילום: דייסון

 

הפכו את הניקיון למשחק: ניקיון הוא לא בהכרח משימה מהנה ואף עלול להיות משעמם.  לכן מומלץ לנסות להפוך את המשימה לזמן איכות משפחתי ולשלב בה יותר עניין. ניתן לערוך תחרות בין בני הבית כדי לראות מי יכול לסיים את המשימה שלו הכי מהר או מי יכול למצוא הכי הרבה אבק ובאילו פינות מפתיעות מצא אותם בהן. המנצח יקבל פרס שייקבע מראש.

 

עודדו השתתפות: דאגו שכולם יהיו מעורבים בתהליך הניקיון, גם הילדים וגם הבוגרים יותר במשפחה. תחילה, ניתן להקצות להם משימות פשוטות כמו איסוף צעצועים או הכנת הבית לקראת השאיבה.

 

הפכו את הניקיון המשפחתי לאירוע קבוע: הפכו את הניקיון לחלק קבוע מהשגרה המשפחתית שלכם. כך, זה יהפוך להרגל ולמשהו שכולם מצפים לעשות ביחד.

 

 

ל- Dyson מבחר שואבי אבק עם מגוון גדול של אביזרים לניקוי כל פינה בבית.

 

פרטים ורכישה: dyson.co.il ובחנויות החשמל המובחרות. שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח ע"י ב.נ.ז.כ סחר היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל.