כותרות אחרונות
Search

חברת אזורים מדווחת על עליה של 33% בכמות המכירות בפרויקט אזורים מוצא עילית.

 

 

חברת אזורים מדווחת על עליה של 33% בכמות המכירות בפרויקט אזורים מוצא עילית.

לפי הנתונים שדיווחה השבוע חברת אזורים עלו המכירות בשנת 2019 של פרויקט היוקרה אזורים מוצא עילית ב33% לעומת שנת 2018. בשנת 2019 נמכרו 36 דירות בעלות כוללת של 127 מיליון ₪, לעומת 27 דירות שנמכרו ב2018 בעלות כוללת של 95 מיליון ₪.

 

יוני בראל מנהל המכירות הארצי של חברת אזורים מציין כי " אנו רואים עליה בכמות המכירות ב2019 בפרויקט  וזאת לאור התקדמות כלל העבודות במתחם  ביניהם הבית הלבן – בית "ארזה" המיתולוגי, בשלבי שחזור ושימור מתקדמים , הפארק רחב הידיים שבתהליכי פיתוח מתקדמים וכך גם הקאנטרי קלאב הפרטי. האיכלוס של השלב השני צפוי בחודשים הקרובים וכבר כיום במתחם ישנן 2 דירות לדוגמא בהן ניתן להתרשם מאיכויות התכנון והביצוע. אנו רואים כי יש מתעניינים רבים מכל אזור ירושלים והסביבה כולל  שכונות כמו בית הכרם, רמת שרת, פסגת זאב, גבעת זאב ואף ממודיעין, וכמובן רבים ממבשרת, זאת בעיקר בגלל הרצון להישאר באזור קרוב להורים באזור ירושלים והרצון לגור בסביבה כפרית ויוקרתיות עם הרכב אוכלוסייה מהטובים שבמדינת ישראל. קומפלקס המגורים הייחודי מאפשר למשפחות להגשים את החלום לגור קרוב לירושלים מצד אחד וליד אזור כפרי שנותן תחושת קיבוץ, עם ציפייה לחינוך טוב לילדים, מגרשי משחקים והרבה ירוק".

 

אזורים מוצא עילית חדש הדמיה DEVISION3.jpg

 

פרויקט אזורים מוצא עילית כולל 221 יח"ד, רובן דירות גן, מיני פנטהאוז, ופנטהאוז, בתהליך בנייה שחולק ל-2 פעימות: בשלב הראשון נבנו 91 יחידות דיור שמרביתן כבר אוכלסו עד כה תוך בנייתה של קהילה איכותית ותוססת. השלב השני של הפרויקט, שבנייתו בשלבי בניה מתקדמים, כולל 114 יחידות דיור של 4 ו-5 חדרים. הדירות גדולות יחסית ומשתרעות על שטח של בין 120-150 מ"ר. בנוסף, כוללות הדירות מרפסות רחבות בשטחים של בין 26-116 מ"ר. מרבית דירות הפרויקט נבנו במבנים בני 3 קומות בלבד. בנוסף ניבנה בפרויקט מתחם פרטי של 16 דירות 6 חדרים צמודות קרקע בשטח של כ-166 מ"ר בנוי, וחצר בגודל 50-150 מ"ר. תכנון אינטימי זה מתכתב עם הסביבה הפסטורלית בה שוכן היישוב.

 

 

 

בנוסף, במסגרת הפיתוח הסביבתי, משקמת חברת אזורים גם את סביבת "שדרת הנשיאים", שדרת עצים אשר שנטעו ע"י חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל והמנהיג הציוני דוד וולפסון בשנת 1898, אליהם הצטרפו בהמשך השנים עצים נוספים  שאותם נטעו חמשת נשיאיה הראשונים של מדינת ישראל. השטחים הציבוריים בפרויקט היוקרתי יכללו שירותים נרחבים לטובת הדיירים, כגון חדר כושר, ספא, בריכת שחייה חצי אולימפית ועוד…

 

אזורים מוצא עילית חדש הדמיה DEVISION3.jpg

 

הפרויקט כולל פארק רחב ידיים בשטח של כ- 20 דונם, ובו שבילי הליכה, פינות חמד, במרכז הפארק נמצא בית "ארזה" ההיסטורי אשר תוכנן ע"י האדריכל יוסף ברלין בסגנון הניאו קלאסי ובשנת 1927 פתח את שעריו כבית הבראה המקום נזנח בשנות ה-90 וכעת נמצא בשלבי עבודה מתקדמים של עבודות השיקום והשימור של המבנה והפיכתו למרכז התרבות החדש של האזור.

 

הבנייה צפויה להימשך כשנה והמרכז החדש, שעל עיצובו הפנימי אמונים האדריכלים דיוויד ווייז ושרון אפל וכן אדריכל השימור הינו גיורא סולר, צפוי לכלול חדרי תרבות, ספרייה אלקטרונית, אודיטוריום להופעות והרצאות. האולם צפוי להכיל כ-170 כסאות, חדר מוסיקה, מוזיאון קטן שינציח את בית ההבראה ואף בית קפה-מסעדה לרווחת האורחים.

 

אל האזור, ובפרט ליישוב, מגיעה אוכלוסייה חזקה ואיכותית במיוחד ועל הרוכשים עד כה ניתן למנות רופאים, מנהלים בכירים ברשויות ממשלתיות שעובדים בירושלים, וכן אנשי עסקים בכירים.

 

אזורים מוצא עילית חדש הדמיה DEVISION3.jpg

 

מוצא עילית נחשבת ליישוב כפרי ומבוסס, כך שייחודיות השכונה החדשה באה לידי ביטוי בין השאר על ידי סגירת כל השכונה לתנועת כלי רכב. דיירי השכונה נכנסים ישירות לחנייה הפרטית הממוקמת מתחת לביתם, מה שמבטיח כי התושבים, ובכללם ילדי היישוב, ייהנו לא רק ממתחם פרטי יוקרתי אלא גם מפארק מוגן ומביטחון מלא.

 

השכונה החדשה, הממוקמת על גבעה בלב החורש למול הרי ירושלים, משתרעת על פני שטח  של  55 דונם. זהו פרויקט יחיד מסוגו באזור יוקרתי מאד והוא נבנה במיקום אטרקטיבי במיוחד בין תל אביב לירושלים, המחבר בין עבר ועתיד, עם נוף ירוק וקסום הצופה על מבשרת ציון, בית זית, עין כרם וההרים הסובבים את עיר הבירה.