כותרות אחרונות
Search

חברת אמסלם תיירות ונופש, מציגה פריצת דרך טכנולוגית בענף התיירות !

חברת אמסלם תיירות ונופש, מציגה פריצת דרך טכנולוגית בענף התיירות !

 Angie – היא מערכת גלובאלית המאגדת לראשונה את כלל השירותים והתכנים הנדרשים להזמנה ולניהול נסיעות עסקיות ברחבי העולם תחת פלטפורמה אינטגרטיבית אחת.  

 

כנס פורום מנהלות הנסיעות העסקיות בישראל מתקיים זו הפעם השנייה. פורום זה, בניצוחן של תמי אלשטיין ויעל אלטמן, שם לעצמו כמטרה להעצים את מיקומה של מנהלת הנסיעות בארגון ולהנגיש את הידע הרב לציבור הרחב. הכנס הפעם בסימן של חדשנות – חדשנות בטכנולוגיה, חדשנות בתעופה, חדשנות בתיירות. למעלה מ 25 נותני חסויות, מהארץ והעולם ואלפי בכירים מהתעשייה הגיעו להתרשם מהחידושים.

 

צילום: באדיבות אמסלם

 

אחת החברות שהציגה בכנס הייתה חברת "אמסלם תיירות ונופש", שהשיקה פריצת דרך טכנולוגית בענף התיירות- Angie בדמות מערכת לניהול הזמנות ונסיעות עסקיות. Angie מספקת גישה מהירה וקלה למרחב עשיר של תכני נסיעות מכל המקורות האפשריים – באמצעות חברות ה -GDS, או ישירות מול חברות תעופה, בתי מלון, הסעות, רכבות ועוד. למעשה, המערכת מבטלת את הצורך בשימוש במספר מערכות שונות ונפרדות ומנקזת את כל האינפורמציה הנדרשת במקום אחד, בצורה נוחה ופשוטה לתפעול עבור המשתמשים השונים.

 

הועתק מסרטון היוטיוב

 

הפלטפורמה הייחודית מהווה את חוד החנית בטכנולוגית הנסיעות והינה פרי פיתוח ישראלי של חברת אטריס טכנולוגיות,  שאמסלם תיירות ונופש הינה השותפה המרכזית בה.

 

עובדי חברת "אמסלם" – צילום: באדיבות אמסלם

 

מערכת Angie הינה מהמובילות בעולם ביישום טכנולוגיית NDC שבאמצעותה מתבצע קישור ישיר לחברות התעופה הסדירות (כמו BA, LHG, AC, AA, KL/AF ועוד ) ובכך מאפשרת ביצוע הזמנה וכרטוס של מחירים מיוחדים הנמצאים בדרך כלל רק באתרי האינטרנט של החברות.

 

 

עובדי חברת angie – צילום: באדיבות אמסלם

 

Global Shared Services GSS הינה תכונה ייחודית נוספת של המערכת. באמצעותה ניתן לשרת את הלקוח העסקי הגלובלי באמצעות מספר חברות נסיעות הפרושות במקומות שונים בעולם, כך שמנהלת הנסיעות הגלובלית יכולה תמיד לשלוט בכל נסיעה ללא קשר לאזור הגיאוגרפי או לסוכנות המבצעת והנוסע יכול באופן שקוף ואוטומטי לפנות לסוכנות המקומית לאזור הנסיעה. 

 

הועתק מסרטון היוטיוב

 

באמצעות הפריסה הגלובלית של אמסלם תיירות ונופש והשותפויות האסטרטגיות שיש לה עם סוכנויות נסיעות עסקיות ברחבי העולם, הקימה אמסלם ב Angie זירת מסחר אלקטרונית (B2B marketplace) המאפשרת ביצוע עסקאות ישירות בין חברי הרשת על מערכת Angie ובכך לפתוח גישה לתכנים מקומיים שמעולם לא היו בהישג ידה של סוכנות נסיעות בודדת.

 

הועתק מסרטון היוטיוב

 

כאשר עובדים עם Angie, נמצאים סוכן הנסיעות של אמסלם, מתאמת הנסיעות בחברה והנוסע העסקי עצמו על אותה מערכת וחשופים לאותו מידע – מחירי המוצרים, מדיניות הנסיעות של החברה ותהליכי האישור. עבור הלקוח העסקי המערכת פועלת כמערכת לניהול הנסיעות ב offline או online וניתנת להפעלה ממחשבים, טלפונים ניידים וטאבלטים.

 

הועתק מסרטון היוטיוב

 

יעקב אמסלם, בעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש, מסר "אנו שמחים לראות עוד ועוד משרדי נסיעות ולקוחות עסקיים גדולים חובקי עולם הרוכשים רישיון לשימוש בפלטפורמה מתקדמת זו המביאה עמה בשורה ומציגה מהפכה בענף התיירות לעובדי הענף וללקוחות הקצה, אשר יוכלו ליהנות מזמינות ונגישות למידע הכרחי להזמנת נסיעה מותאמת וחסכונית בכל זמן נתון. כחלק מפעילותנו הענפה מזה 35 שנים בענף, מצאנו צורך גובר ליעל את העבודה המסועפת, להנגיש ישירות את המידע הגלובאלי, לספק מענה מדויק לאתגרים הקיימים בשטח ולהצעיד את הענף למחוזות חדשים".

 

הועתק מסרטון היוטיוב

 

אלון מייזלס, מנכ"ל אטריס טכנולוגיות, הוסיף "השימוש במערכת משפר משמעותית את יעילות ההפעלה של סוכנות הנסיעות ואת יכולת הסוכן לשרת את הלקוח העסקי תוך מתן גישה חכמה למגוון עשיר של ספקי תוכן לנוסע".

 

 

על  אמסלם תיירות ונופש

https://www.amsalem.com

קבוצת אמסלם תיירות ונופש, היא חברה גלובאלית המתמחה בתחום הנסיעות העסקיות ואחת ממובילות הענף. הקבוצה מונה 5 חטיבות המטפלות בתיירות עסקית ובלקוחות עסקיים ולצידן חטיבות נוספות העוסקות בתיירות פרטית לחו"ל, תיירות פנים ונופש בישראל, תיירות נכנסת, קרוזים והפלגות, ארגון כנסים ואירועים , מחלקת מלונות והשכרת רכב, מחלקת ויזות ודרכונים ומוקד חירום הפועל ממשרדי החברה 24/7.

 

אמסלם תיירות ונופש, הינה הבעלים של "מסעות" מהמובילות את תחום הטיולים הגיאוגרפיים בישראל, "המטייל" המתמחה בטיולים בארה"ב ובקנדה, "אמסלם מדיקל"- תיירות רפואית והטסות רפואיות, "פאנטסתי"- חבילות נופש בחו"ל, A Cruise – חופשות שיט וקרוזים ו Angie – מערכת אונליין גלובאלית להזמנה וניהול נסיעות.

 

אמסלם תיירות ונופש, נוסדה בשנת 1983 והנה בבעלות משותפת של יעקב ואליעזר אמסלם. החברה מעסיקה למעלה מ- 400 עובדים בישראל ומחזיקה סניפים במדינות מובילות בעולם: מערב ארצות-הברית, מזרח ארצות- הברית, בריטניה, הונג קונג, הודו, מקסיקו וטורקיה. משרדי ההנהלה והסניף המרכזי ממוקמים בטבריה, לצד סניפים נוספים בפריסה ארצית בתל אביב, חיפה, בני ברק, כפר סבא, כרמיאל, ומעגן מיכאל.

 

קבוצת אמסלם, שמה לה לדגל את נושא התרומה לקהילה, כחלק מהחזון המוביל אותה, היא פועלת לאימוץ מספר עמותות במקביל ובאופן קבוע, מתוך מטרה להצמיח אוכלוסיות מוחלשות ולסייע לבעלי צרכים מיוחדים. בין פועלה הרב בתחום, בולט הסיוע למכללה לכישורי חיים, המקדמת המשך לימודים בקרב בוגרים בעלי צרכים מיוחדים, במטרה לאפשר את השתלבותם בחברה.

 

 

על אטריס טכנולוגיות

"אטריס טכנולוגיות" הינה שותפות ישראלית – אנגלית שמספקת פתרונות תוכנה מתקדמים לתעשיית הנסיעות. החברה פועלת באירופה, ארה"ב ובמזרח הרחוק ומתמקדת בפתוח מערכות ניהול הזמנות בסביבה מרובת ספקים למפעילי תיירות וחברות תעופה. מטה החברה ומרכז הפתוח שלה נמצאים בישראל.