כותרות אחרונות
Search

חברת "א.ד.י מערכות" ,,ehi מערכת MOVON בכל 100 תחנות השרות של חברת "שנפ" בכל רחבי הארץ

חברת "א.ד.י מערכות" המשווקת את מערכת הבטיחות למניעת תאונות דרכים MOVON, חתמה הסכם עם חברת "שנפ" להתקנת מערכת MOVON בכל 100 תחנות השרות של חברת שנפ בכל רחבי הארץ

 

חברת "א.ד.י מערכות" השקיע 8 מליון ₪ בהקמת מערכת לוגיסטיקה – לשווק, שרות והתקנת מערכת MOVON  בישראל

 

חברת "א.ד.י מערכות" שקיבלה לאחרונה את הנציגות הבלעדית בישראל לשווק מערכת בטיחות למניעת תאונות דרכים של התאגיד הדרום – קוריאני MOVON חתמה בימים אלו הסכם לשיתוף פעולה עם חברת "ע.שנפ" ושות' להתקנת מערכות MOVON   ב כ – 100 תחנות התקנה ושרות של שנפ בישראל.

מערכת "MOVON" הינה מערכת בטיחות בטכנולוגיה מתקדמת המסייעת למניעת תאונות דרכים, מצוידת במצלמה המותקנת על גבי השמשה הקדמית והינה המערכת היחידה בישראל המשלבת מצלמת DVR FHD לתיעוד מהלך הנסיעה ומערכת התראה WAKE UP CALL  עם תחילת נסיעת הרכב שלפנים.

לאחרונה הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים אישרה לרשות שוק ההון והביטוח במשרד האוצר את מערכת ""MOVON כמערכת העומדת בהגדרות מערכת בטיחות למניעת תאונות דרכים, עם התראה מפני התנגשות וסטייה מנתיב הנסיעה, זאת לשם מתן הנחות בחברות הביטוח

חברת "א.ד.י" מערכות השקיעה כ- 8 מיליון ש"ח בהקמת מערך הלוגיסטיקה, השיווק והשירות להתקנת מערכות  "MOVON" בכלי רכב בישראל.

מוטי קוסובסקי מנהל תחום MOVON בחברת "א.ד.י מערכות"

מוטי קוסובסקי מנהל תחום MOVON בחברת "א.ד.י מערכות" מציין: " שבימים אלו נמצאת החברה במסע ומתן עם חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח גדולות למתן הנחה ללקוחות בביטוח החובה של הרכב".