כותרות אחרונות
Search

חברת "המזרח" מודיעה על תחילת השיווק בישראל של "יגואר F- PACE" החדשה!

יגואר "F PACE" החדש, צילום יח"צ חו"ל יגואר

 

 

חברת "המזרח" מודיעה על תחילת השיווק בישראל של "יגואר F- PACE"  החדשה!

החברה מפרסמת את המחירים ומציינת את האירוע  בהשקה חגיגית.

אירוע המכירות בצל הקורונה ובהתאם להנחיות התו הסגול.

האירוע יתקיים   בימים  רביעי – שישי   ה-17-19  בפברואר 2021.

 

זהו הדור השני והחשוב של יגואר "F PACE" , רכב הכביש – שטח הראשון במשפחת יגואר בעיצוב חיצוני חדש ומתקדם המעצים עוד יותר את הנוכחות החזקה והעוצמתית של יגואר "F-PACE".

 

עיצוב פנימי חדש לחלוטין מאפיין את הדגם החדש ומביא אותו לרמות חדשות של פאר בעזרת חומרים יוקרתיים ואיכותיים וטכנולוגיה חדישה וזאת במטרה לייצר תא נוסעים חוויתי  בו הנהג נמצא במרכז החוויה.

 

יגואר "F PACE" החדש, צילום יח"צ חו"ל יגואר

 

יגואר "F- PACE" החדשה תגיע במנועי בנזין 2 ליטר 250 כוח סוס ובהנעה פלאג אין הייבריד  המגיעה להספק משולב של 404 כוח סוס לנהיגה מתקדמת וירוקה יותר.

 

הרכב יושק במסגרת אירוע מכירות ייחודי שיתקיים בהתאם למגבלות התו הסגול.

 

באירוע יוצג לציבור לראשונה גם הדיפנדר ה 90 – המצטרף החדש למשפחת לנדרובר.

 

האירוע יתקיים   בימים  רביעי – שישי   ה-17-19  בפברואר 2021.

 

יגואר "F PACE" החדש, צילום יח"צ חו"ל יגואר

 

"יגואר F-PACE" החדש:

בצד החיצוני, הצללית הנאה של רכב הפנאי קיבלה שידרוג המעניק לרכב עיצוב עוצמתי בעל נוכחות חזקה. עיצוב חדש למכסה המנוע , פנסי לד קדמיים דקים, פנסים אחוריים ופגוש מחודשים ליצירת נוכחות חזקה ועוצמתית. הגריל המוגדל מוקף סיבי כרום דקים להופעה דינמית ואלגנטית תוך שמירה על מאפייני החזות האייקונית של יגואר.

 

חלקו הפנימי של הרכב עבר שידרוג דרמטי. בצד הויזואלי ניתן להבחין בדש-בורד ובדיפוני דלתות חדשים. ידית ההילוכים תוכננה מחדש וכעת היא מסוג Shift by wire ובעזרת תכנון ארגונומי חדש שופרה נוחות התפעול וההנאה בשימוש.

 

מעל ידית ההילוכים נמצא מסך צף בגודל 11.4 אינטש. הגישה למסכי המידע והבידור מתבצעת בטכנולגיית Pivi Pro החדשה ודרך מסך מגע HD זכוכית מחדש לחלוטין בגודל 11.4 אינץ '. היתרונות העיקריים כוללים בהירות משופרת, המסך בהיר פי שלושה וגדול ב  48% מהמסך הקודם בגודל 10 אינץ ', ומבני התפריטים הפשוטים מאפשרים לנהגים לגשת או להציג עד 90 אחוז מהמטלות הנפוצות ממסך הבית בשתי לחיצות או פָּחוֹת.

 

יגואר "F PACE" החדש, צילום יח"צ חו"ל יגואר

 

 

תא הנוסעים של "F-PACE" החדש מארח את השוהים בו ומציע שלל מערכות המנעימות את השהות בו. את האווירה מספקת מערכת תאורת פנים חדשה, בה ניתן לבחור גוון, המתאים למצב רוח הנוסעים וניתן לקבוע גוונים שונים לאזורים שונים בתא הנוסעים. ניתן לתכנת רצף מסוים של אורות, אשר נדלק בכל הפעלה של כלי הרכב (Start Sequence).

 

נוסעי "F-PACE" נהנים מריפוד עור ברמה גבוהה, גג פנורמי נפתח ומערכת שמע של יצרן הפרימיום Meridian בהספק של 400W. ל-F-PACE מפתח צמיד חכם לכניסה והפעלה ללא מפתחה המאפשר הפעלת כלי הרכב בעת היציאה לפעילויות ספורט, ללא צורך לשאת את המפתח, או למקמו בכלי הרכב.

 

ביגואר "F-PACE" החדשה מאומצת, לראשונה בסגמנט , טכנולוגיה של ביטול רעשי כביש באופן אקטיבי. המערכת מנטרת ללא הרף על התנודות מעל פני הכביש ומחשבת את גל הקול הנגדי הדרוש להסרת הרעש ששומעים היושבים. ביטול רעשי המנוע מבודד את תא הנוסעים מרעשי מנוע לא רצויים כדי להעצים עוד יותר את תחושת השקט.

 

ה- "F-PACE" החדשה נהנית ממבחר טכנולוגיות בטיחות מתקדמות ובהן: בלימה אוטונומית, בקרת יציאה בטוחה CLEAR EXIT , בקרת שיוט אדפטיבית , מצלמות היקפיות 360 מעלות המספקות מראה  כמעט מכל זווית  בעת תמרון הרכב ועוד (חלק מהמערכות יסופקו רק ברמה S PLUS).

 

הרכב יוצע ברמות הגימור S  ו S PLUS.

 

יגואר "F PACE" החדש, צילום יח"צ חו"ל יגואר

 

מחירי הרכבים:

בנזין 250 כ"ס, רמה S – 458,000 שקל.

בנזין 250 כ"ס, רמה S PLUS – 488,000 שקל.

פלאג אין הייבריד, 404 כ"ס, רמה S PLUS – 532,000 שקל.

 

הרכב יושק במסגרת אירוע מכירות ייחודי שיתקיים בהתאם למגבלות התו הסגול. באירוע יוצג לציבור לראשונה גם הדיפנדר ה 90 – המצטרף החדש למשפחת לנדרובר.

 

האירוע יתקיים   בימים  רביעי – שישי   ה-17-19  בפברואר 2021. במסגרת זו יוצעו  על  מגוון הרכבים  הטבות, מחירים אטרקטיביים במיוחד, תנאי מימון  וטרייד אין.

 

האירוע יערך  באולם התצוגה המרכזי  ברחוב משכית 26 הרצליה פיתוח ובאולם התצוגה בעלי מלאכה 17  צ'ק פוסט  חיפה.

בימים רביעי-חמישי  בין השעות 10:00-19:00

 ביום שישי בין השעות 09:00-14:00. לפרטים 9393*