כותרות אחרונות
Search

חברת המזרנים "פולירון" מכריזה על 20% הנחה על מזרן ייחודי "BREEZE".

צילום: יח"צ "פולירון"

 

חברת המזרנים "פולירון" מכריזה על 20% הנחה על מזרן ייחודי "BREEZE".

במזרון "BREEZE" משולב בד "COOLER" המגביר את אחוז החמצן בדם ומעניק תחושה של קרירות נעימה וצינון הגוף.

המבצע בתוקף עד 30.6.21

 

מי מאיתנו לא שמע בשנים האחרונות את המשפט "משנה לשנה נהיה יותר חם!" או "מזג האוויר השתגע". עכשיו זה עובדה, כדור הארץ התחמם בממוצע במעלה בשנים האחרונות. כמו כל ממוצע יש מקומות שמרימים את הנתונים למעלה ואין ספק שכאן בישראל מרגישים את ההתחממות הגלובאלית ביתר שאת. מחקרים מצאו שטמפרטורות גבוהות מפחיתות מאיכות השינה. כ-60% מהישראלים מדווחים שחוו ירידה באיכות השינה בקיץ.

 

צילום: יח"צ "פולירון"

 

ישראלים רבים מתמודדים עם הבעיה על ידי שימוש מוגבר במזגן על מנת לצנן את החדר בשעת הלילה. עם זאת, ישנן אוכלוסיות רבות שמכשיר זה עשוי לפגוע בבריאותם. במטרה לסייע לאוכלוסיות אלו ופתרון משלים פיתחה חברת "פולירון" את מזרן ה"BREEZE". מזרן שנתפר מחומרים ייחודיים כגון בד cooler המסייעים בהורדת טמפרטורת הגוף בין1-3 מעלות. זאת על ידי הפחתת החיכוך בין המזרן לגוף. תהליך זה מאפשר לחלק רב מן החום שנצבר "להתפזר", להוריד את טמפרטורת הגוף וכתוצאה מכך להירגע ולהירדם ולשפר את איכות השינה.

 

המזרן נתפר בשילוב קווילט ובדCOOLER  ושכבת אקרילן סליאנט, המסלקת חלק מהחום. הבד החדשני הינו בעל תכונות ייחודיות שמעניקות תחושה של קרירות נעימה ומשפרות את איכות השינה שלנו בצורה משמעותית. הבד נושם ומאוורר ובכך מאפשר הכנסת אוויר קר במקביל להוצאת האוויר החם הכלוא התוך המזרן.

 

צילום: יח"צ "פולירון"

 

מזרן ה-"BREEZE" מורכב משילוב של קפיצי פוקט, עם 7 אזורי נוחות וספוג-HR אלסטי של 33 ק"ג ובדרגות קושי משתנות לאיכות שינה מרבית. בנוסף המזרן מורכב משכבת גרנד פילוטופ עבה שעשויות מ-100% פלקסי לטקס בתפירת לקשורי. המזרן מעוצב בצורה צעירה כשדפנות המזרן משולבות באריג צבעוני לאוורור מושלם. דרגת הקושי ניתנת לבחירה וגובה המזרן 31 ס"מ. בנוסף, המזרן בעל שיטת NO FLIP המבטלת את הצורך בהפיכת המזרן.

 

מזרן ה-"BREEZE" מוצע ב-20% הנחה עד ה-30.6.21 בכל סניפי הרשת.

שינה ערבה!

מחיר: 5,240₪ (מידה 190X140)

ניתן להשיג: בחנויות פולירון ובנקודות המכירה ברחבי הארץ http://www.polyron.co.il/

 

חברת פולירון קיבוץ זיקים מייצרת מזרנים ופתרונות שינה מאז 1971. מוצרי פולירון נמכרים במגוון רשתות שינה וחנויות עצמאיות ברחבי הארץ. פולירון מציעה מגוון פתרונות שינה לרבות מזרנים, כריות, מערכות שינה מתכווננות, ספות, מיטות נוער, ספות אירוח, אביזרים משלימים ועוד. מוצרי החברה נמכרים בעשרות נקודות מכירה ברחבי הארץ, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים ומלונות. המזרנים של פולירון משלבים את מיטב הטכנולוגיות, ניסיון מצטבר, אמינות ואיכות, והכל תוצרת ישראלית "כחול לבן" באישור תו התקן האירופאי של איכות הסביבה.