כותרות אחרונות
Search

חברת "קליל" מכרמיאל חתמה הסכם ספונסר עם קבוצת "מכבי ת"א" בכדורסל לעונת המשחקים 2020-21.

מימין: דורון ג'מצ'י, יוני רובינזון, פרדי אבוקרט, אולסי פרי – צילום מורג ביטן

 

שיתוף הפעולה בין 2 מותגים מנצחים!

חברת "קליל" מכרמיאל חתמה הסכם ספונסר עם קבוצת "מכבי ת"א" בכדורסל לעונת המשחקים 2020-21.

פרדי אבוקרט מנכ"ל "קליל": "שיתוף הפעולה  גם בתקופה  הלא קלה של משבר הקורונה ,ימשיך להיות הדוק ופורה גם בתחום העסקי וגם בתחום קשרי הקהילה"

 

חברת "קליל" מכרמיאל שהינה החברה המובילה בישראל בתחום ייצור מוצרי אלומיניום וחלונות ,חתמה הסכם ספונסר עם קבוצת "מכבי Playtika ת"א " בכדורסל לעונת 2020-21.

 

 זו העונה השמינית  ברציפות ש"קליל" משמשת ספונסר הקבוצה.

 

מימין: דורון ג'מצ'י, יוני רובינזון, למעלה פרדי אבוקרט ואולסי פרי – צילום: מורג ביטן

 

פרדי אבוקרט מנכ"ל חברת "קליל" ציין בחתימת  ההסכם:" שלחברה מס 1 בתחום האלומיניום והחלונות ,זהו חיבור נכון עם מותג הספורט הישראלי  מס 1 בארץ ובאירופה . חיבור מיוחד בין שני מותגים מנצחים ,שחשובה להם  ההצלחה על המגרש ובבית."

 

עדלי מרכוס, מנכ"ל "מכבי Playtika ת"א": "המועדון שלנו שם לעצמו למטרה תמיד ללכת עם כל המותגים המובילים בתחומם, וכך קורה עם 'קליל'. במסגרת השותפות, גם השנה כבכל שנה, נגיע למפעל 'שבכרמיאל לסיור ולמשחק כדורסל שאצלנו במכבי מחכים ומצפים לו".

 

מימין: דורון ג'מצ'י, יוני רובינזון, פרדי אבוקרט, אולסי פרי – צילום מורג ביטן .

 

דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות: "החיבור עם "קליל" חשוב לנו בתור מפעל שממוקם בפרפריה ומעסיק מאות עובדים כבר 70 שנה. אנחנו אנשי מסורת, ולהמשיך את השותפות עם "קליל" זו השנה ה-7 ברציפות, מחממת את הלב".

 

בתום חתימת ההסכם סיירו דורון ג'מצ'י ואולסי פרי במפעל וקבלו הסברים על תהליכי הייצור מפרדי  אבוקרט המנכ"ל ומיוני רובינזון המשנה למנכ"ל.