כותרות אחרונות
Search

חברת "קפה לנדוור" חנכה מרכז הדרכה וחנות קפה ונכנסת לשוק קפסולות קפה תואמות "נספרסו" !

"קפה לנדוור" – מאז 1919

חברת "קפה לנדוור" חנכה מרכז ההדרכה וחנות קפה חדשה בשטח מפעל החברה בחולון ונכנסה לשוק קפסולות קפה תואמות "נספרסו". 

המתחם החדש משתרע על שטח כולל של כ-100 מ"ר.

 

צילום: אבי בר

 

מרכז ההדרכה החדשני כולל 3 עמדות עבודה, מערכת צילום מתקדמת המאפשרת לתעד את ההדרכות המתקיימות במקום ולצידו חנות קפה מרהיבה, עם מגוון מוצרים של החברה היישר מהמפעל.

 

אורי פדרמן, מנכ"ל קפה לנדוור – צילום ארכיון: אבי בר

 

 

מרכז ההדרכה מיועד ללקוחות החברה בשוק המקצועי, מסעדות, בתי קפה ובתי מלון שעובד עם חברת "קפה לנדוור" וזכאים להדרכות קפה שוטפות.

 

קפה לנדוור בהיבט היסטורי:

 

צילום: אבי בר

 

חנות המפעל מקבלת את כל המוצרים ישירות מהמפעל הממוקם מאחוריה והיה משמשת בסיס למכירת כל מוצרי הקפה של "לנדוור" ו-"illy", תערובות קפה, מוצרים נלווים, קפסולות אלומיניום, מכונות קפה, מקינטות, ספלים ועוד… המרכז מיועד לציבור הרחב ולחובבי קפה המעוניינים בחוויה עשירה יותר ובמגוון מוצרים ייחודי בתחום הקפה.

 

צילום: אבי בר

 

החנות במפעל החברה ומרכז ההדרכה,  מצטרפים לחנות קונספט הפועלת ברמת החייל בתל אביב וחנות האינטרנטית. 

 

צילום: אבי בר

 

בחנות שבמרכז ההדרכה מוצעים למכירה מוצרים הנמכרים באופן בלעדי  בחנות האינטרנטית, בחנות החברה ברמת החייל או ברשת בתי הקפה. לדוגמה, תערובות קפה ייחודיות שפיתחה חברת "קפה לנדוור", הנושאות עמן ניחוחות וטעמים מאזורים אקזוטיים ברחבי העולם.  ראוי לציון כי מאחורי כל תערובת כזו של קפה,  מסתתר סיפור ייחודי, המאפיין את  התערובת.

 

צילום: אבי בר

 

 

צילום: לנדוור

 

יחד עם השקת החנות ומרכז ההדרכה, נכנסה חברת "קפה לנדוור"  לשוק קפסולות קפה תואמות "נספרסו" והשיקה קולקציית קפסולות של קפה "לנדוור" מאלומיניום!

 

צילום: אבי בר

 

קפה "לנדוור", יצרנית הקפה הוותיקה בישראל, נכנסה לשוק קפסולות הקפה עם קפסולות אלומיניום תואמות "נספרסו". תהליך הפיתוח של הקפסולות ארך יותר משנתיים והחברה השיקה קולקציית קפסולות ב-4 דרגות חוזק.

 

הקפסולות החדשות של "לנדוור" תואמות נספרסו והן עשויות מאלומיניום זהה לקפסולות של "נספרסו", דבר המבטיח פעולה חלקה ושמירה מיטבית על הקפה. קפסולות הקפה האחרות תואמות "נספרסו" עשויות מפלסטיק שעלול לפגום במכונה ואינו מבטיח שמירה על טריות הקפה. 

 

צילום: אבי בר

 

הקפסולות נמכרות בחנויות הקפה של "לנדוור" ברמת החייל ובחולון, בחנות האינטרנטית, בסניפי רשת "לנדוור" ובסניפי רשת "AM:PM" ו"טיב טעם". כל חבילת קפסולות מכילה 10 יחידות וכל קפסולה מכילה כ-5 גר' קפה אספרסו קלוי וטחון.

צילום: אבי בר

 

אורי פדרמן, מנכ"ל קפה "לנדוור": "אנו שמחים וגאים להיכנס לאחד השווקים החשובים ביותר בענף הקפה וזאת לאחר הליך פיתוח ארוך ומורכב. היום אנו מביאים לשוק מוצר חדשני, עם בידול משמעותי מהמתחרים, יחד עם האיכות והמקצועיות הידועים של קפה "לנדוור". בזכות הקפסולה שלנו, נוכל להנגיש את הקפה שלנו למאות אלפי צרכני קפסולות בישראל, שייהנו מקפסולות קפה איכותיות ביותר, שאינן פוגמות במכונה ושומרות על טריות הקפה לאורך זמן".

 

סוגי הקפסולות הנמכרות כיום:

 Balanced

דרגת חוזק 6: קליית אספרסו עדינה השומרת על הטעמים המקוריים של זני הקפה. התערובת משלבת זני ערביקה ורובסטה מובחרים לטעם מאוזן ונעים. מתאים לחובבי קפה עדין.

 

צילום קפה לנדוור

 

Ristretto

דרגת חוזק 8: תערובת המורכבת מ- 100% פולי ערביקה מובחרים מאפריקה ומרכז אמריקה. הפולים עוברים קלייה ארוכה המייצרת טעם מעודן וארומטי, עם גוף בינוני ומעט חומציות.

 

 צילום קפה לנדוור

 

Classic

דרגת חוזק 9: קליית אספרסו מסורתית המשלבת זני ערביקה מדרום אמריקה יחד עם פולי רובסטה הודיים. גוף בינוני עם טעם מלא וקטיפתי.

 

צילום קפה לנדוור

 

Supremo

דרגת חוזק 10: תערובת המשלבת ערביקה מדרום אמריקה עם שני זני רובסטה להדגשת המרירות, קלייה ארוכה בטמפרטורה נמוכה לקבלת גוף מלא וטעם חזק במיוחד.

 

צילום קפה לנדוור

 

מחיר מומלץ לצרכן: 19.5 ₪ לשרוול המכיל 10 קפסולות.
כשרות: בד"צ העדה החרדית.
להשיג בחנות הקפה של לנדוור ברמת החייל ובאתר: https://www.landwer.co.il/

 

 

צילום קפה לנדוור

 

בתקופה הקרובה יתווספו לארבעת סוגי הקפסולות, שישה טעמים חדשים.

 

מחירים לדוגמה:

קפסולות לנדוור (תואמות נספרסו – 19.5 ש"ח לאריזה

קפסולות illy –  עשרים ואחת יח' ב- 45 ש"ח 

פולי קפה לנדוור 1 ק"ג – 120 ש"ח, 

למבצעים נוספים ולחנות המקוונת – landwer.co.il

 

עשרת הדברות להכנת קפה איכותי…צילום: אבי בר

 

אודות קפה לנדוור:

חברת קפה לנדוור, הקיימת מאז 1919, הינה יצרנית הקפה הותיקה בישראל והשנייה בגודלה בארץ. מפעל הקפה של לנדוור, הינו המשוכלל והמתקדם מסוגו בישראל. המפעל מייצר קפה איכותי מפולי הקפה הטובים בעולם. קפה לנדוור פועלת בשוק הקמעונאי דרך אסם – נסטלה, בשוק המקצועי הפונה לבתי קפה ומסעדות, בשוק המשרדי בפניה ישירה למשרדים ובשוק הפרטי באמצעות חנויות הקפה. בנוסף, קפה לנדוור הינה היבואנית הבלעדית לישראל של קפה illy האיטלקי, מותג האספרסו היוקרתי בעולם.