כותרות אחרונות
Search

חברת Epson מינתה את חב׳ "דאטה פול" למפיץ הרשמי של פתרונות הדפסה וסריקה לשוק העסקי בישראל.

מפיץ רשמי חדש של "אפסון" בישראל !

חברת Epson  מינתה את חב׳ "דאטה פול" למפיץ הרשמי של פתרונות הדפסה וסריקה לשוק העסקי בישראל.

 

מנכ״לית דאטה פול: ״העבודה שלנו מול המשווקים המובילים בישראל, יחד עם החדשנות של "Epson", תסייע להעביר את השוק משימוש במדפסות בטכנולוגיית הלייזר לטכנולוגיית הזרקת הדיו העסקית החדשה של Epson״

 

חברת ההדפסה וההדמיה הגלובלית Epson מינתה את חברת דאטה פול למפיץ הרשמי של פתרונות ההדפסה והסריקה של החברה לתחום המקצועי-עסקי בישראל. דאטה פול שנוסדה בשנת 1987, נחשבת כיום לחברת הפצה מובילה בישראל בתחום ההדפסה והיא משווקת מדפסות ומתכלים מקוריים של המותגים הגדולים והמובילים בתחום. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משווקים מוכרים בתחום ההדפסה והמחשוב. מטה החברה ממוקם בגבעת שמואל ומעסיק צוות מיומן ומקצועי של 25 עובדים, המתמחה בשיווק, מכירות ושירות שלאחר המכירה.

 

״ Epsonהעולמית קיבלה החלטה להכניס את מדינת ישראל לרשימת המדינות המועדפות מבחינת הפעילות העסקית, ובמיוחד בתחומי ההדפסה והסריקה״, אומר ירון פרץ, מנהל מכירות התחום העסקי ב-Epson ישראל. ״כפועל יוצא, הוחלט גם על הרחבת מערך ההפצה. Epson משקיעה כ-1.2 מיליון דולר ביום בפיתוח חדשנות וטכנולוגיה ואין לנו ספק שהשוק הישראלי, שמעריך חדשנות (שבהרבה מקרים מביא גם לחסכון כספי) מוכן לקלוט את מגוון הטכנולוגיות בתחומי ההדפסה והסריקה שאנו מביאים עמנו לזירה העסקית״.

 

ירון פרץ מ-Epson וחניתה גיא, מנכ״לית דאטה פול – צלם: יניב אמינוף

 

חניתה גיא, מנכ״לית ומייסדת דאטה פול: "Epson היא מותג בינלאומי חזק, מוכר ומצליח בתחומי ההדפסה למשק הביתי ולתחום המקצועי בישראל. לצורך חדירה וכיבוש גם של המגזר העסקי היה צורך בחבירה לדאטה פול, שחקנית ותיקה ומנוסה המכירה היטב את שוק ההדפסה בישראל ומתמחה בשוק העסקי. אני מעריכה כי הידע הרב והמוניטין המצוין של דאטה פול הניעו את Epson לבחור בנו כחברת ההפצה שתוביל את המותג בישראל  לדרך חדשה״, אומרת גיא. ״אין לי ספק שדאטה פול, שעובדת עם המשווקים המובילים בישראל, יחד עם החדשנות של Epson, ייתנו מענה לדרישת השוק לחסכון בעלויות ההדפסה, באמצעות העברת השוק משימוש במדפסות בטכנולוגיית הלייזר לטכנולוגיית הזרקת הדיו העסקית החדשה של Epson״.

 

אודות אפסון ישראל
אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. אתר הבית: www.epson.co.il.