כותרות אחרונות
Search

חברת "Neta" מציעה לכם את תכשיר ה"וורמטין" המסייע בהתמודדות עם טפילים במערכת העיכול, בהם גם תולעי מעיים ועוד…

סובלים מטפילים במעיים ?

חברת "Neta"  מציעה לכם את תכשיר ה"וורמטין" המסייע בהתמודדות עם טפילים במערכת העיכול, בהם גם תולעי מעיים ועוד…

 

טפילים שונים במערכת העיכול, כמו תולעי מעיים למשל, עלולים לגרום לתופעות לוואי רבות ובהן כאבי בטן, בחילות, אובדן תיאבון, עייפות, גזים, עצירויות או שלשולים, פריחה, גרד בפי הטבעת (בעיקר בשעות הלילה), תנודות במצב רוח ואף פגיעה במערכת החיסונית – עקב הפרשותיו של הטפיל, מציינת הנטורופתית של "Neta", דיאנה ספירין. מהטפילים השונים עלולים לסבול ילדים ומבוגרים.

 

צילום: ורד גריף

 

דיאנה ספירין "הגורמים העיקריים להידבקות בפרזיטים הם תנאי היגיינה לקויים, מזון או מי שתייה מזוהמים ותפקוד לקוי של מערכת החיסון. לשמירה על ההיגיינה חשיבות רבה למניעת הידבקות. יש להקפיד על רחיצת ידיים עם מים וסבון בקביעות – ובמיוחד אחרי היציאה מהשירותים ולפני האוכל, גזיזת ציפורניים (ביצים עלולות להסתתר מתחת לציפורניים), ניקיון יסודי של לבנים, מגבות ומצעים ושימוש במגבת אישית".    

 

על חברת "Neta – רוקחות מהטבע"

"neta" v המתמחה בתוספי תזונה ומוצרי דרמוקוסמטיקה על בסיס צמחי מרפא, מציעה תכשיר צמחי ייחודי – "וורמטין", המסייע להתמודד עם פרזיטים שונים במעיים. את התכשיר אפשר להשיג בתמצית ובכמוסות.

 

צילום: ורד גריף

 

לדברי ספירין, התכשיר מכיל תערובת ייחודית של צמחים, המוכרים ברפואה המשלימה והטבעית כאנטי בקטריאליים, אנטי פטרייתיים ואנטי ויראליים, המסייעים להתמודדות עם תולעים ופרזיטים במעיים. בין הצמחים: לענה, שום, אגוז מלך, אורגנו, הדס, עלי זית, שמן גרעיני דלעת, קורנית וכורכום. הרכיבים השונים פועלים בסינרגיה ומסייעים לחיטוי ולהגנה של מערכת העיכול מפני טפילים שונים. מומלץ גם להקפיד על תזונה ללא סוכר ולאכול שום, בצל, גרעיני דלעת ומזונות עשירים בסיבים תזונתיים, המסייעים גם הם להגן על מערכת העיכול מפני טפילים.

 

כשר למהדרין באישור בד"צ הרב רובין והרבנות הראשית בית שמש.

מחירים: תמצית וורמטין (נוזלי) 100 מ"ל – 159 ש"ח.

               וורמטין בכמוסות – 149 ש"ח לאריזה של 60 כמוסות.

להשיג: בבתי טבע ברחבי הארץ.