כותרות אחרונות
Search

טיפים, איך בוחרים את הבושם המתאים לנו ?

כך תבחרו את ניחוח הבושם המתאים לכם !

באדיבות רשת בר בשמים FEEL PERFUME BAR

שוק הבשמים רווי בניחוחות, ריחות ובסוגי בשמים שונים. לרוב, חוש הריח שוטף אותנו בזיכרונות ומשפיע על המחשבות והרגשות שלנו. הריח המלווה אדם אינו נבחר במקרה והוא מתאים בתת מודע לאופי האדם ולמה שהוא משדר. ניר עוזרי, מנכ"ל והבעלים של רשת בר הבשמים- FEEL PERFUME BAR, מסביר כיצד להתגבר על עומס ההיצע של שוק הבשמים ולבחור את הבושם המתאים ביותר עבורך.

 

בושם הוא חלק בלתי נפרד מהנראות שלנו. לפני העבודה, אחרי מקלחת או לפני יציאה עם חברים כולנו מזליפים על הגוף טיפות בושם. בעבר, הבשמים נועדו להביא ברכה ואף למנוע מחלות. העצה החשובה ביותר בנוגע לבחירת הבושם היא להתחבר לבושם שלך. אם הריח של הבושם לא מוצא חן בעיניך, אין סיבה שתקנה אותו בגלל לחץ חברתי, שם המותג או קמפיין פרסומי אגרסיבי. בעת בחירת הבושם, מומלץ "להשאיר את הריחות בבית"- לפני קניית הבושם הימנעו משימוש בבושם או בקרמים על מנת לבדוק את הניחוח בסביבה נטולת ריחות ככל האפשר.

הימנעו ככל שניתן מלהריח את כל הבשמים בחנות בבת אחת. ככול שתריחו יותר בשמים כך חוש הריח מתקהה ויכולת שיפוט הריח יורדת. מומלץ להריח פולי קפה לאחר הרחה של מספר ניחוחות, דבר העוזר ב"איפוס" חוש הריח ומאפשר המשך ניסיונות הרחה.

 

בחרו את הניחוח על פי הסיטואציה: לעונות השנה ולשעות היום יש השפעה על ההתאמה של הבושם, בושם המתאים לעבודה אינו בהכרח מתאים לשעות הלילה או לחתונת צהרים באביב. בבחירת הבושם יש לקחת בחשבון את זמן ועונת השימוש בו: בושם ליציאה בערב בלילות הקיץ החמים, בושם קליל לעבודה וכדומה. מומלץ להחזיק בארון כמה ניחוחות אשר ישמשו לאירועים ותקופות זמן שונים.

 

חשוב לדעת שהניחוח של אותו בושם יהיה שונה מאדם לאדם ולכן לא מומלץ לבחור ניחוח על פי ריחו על אדם אחר. כל בושם מגיב אחרת שהוא מונח על אנשים שונים.

מצאתם את הבושם המתאים עבורכם? זמן התזת הבושם הטוב ביותר הוא אחרי המקלחת.

 

במידה ואתם משתמשים בקרם גוף, השתמשו בקרם ללא ריח ואז הבושם ייתפס טוב יותר על הגוף. התיזו את הבושם בנקודות הדופק (מפרקים, צוואר, תנוחי האוזניים וטבור) והקפידו לא להתיז על מקומות החשופים לשמש על מנת לא לגרום לפיגמנטציה. אחסנו את הבושם במקום מוצל ויבש, רחוק ממקור חום. 

 

רשת FEEL PERFUME BAR הינה בוטיק בשמים בעיצוב של בר משקאות חדשני, המציעה 24 ניחוחות משכרים המאפשרים לבחור את הריח המתאים לכל רגע נתון. את הבשמים ניתן להשיג בגדלים- 50 מ"ל או 100 מ"ל. כשהבושם אוזל, ניתן לשוב ולמלא את הבקבוק במילוי חוזר ובמחיר אטרקטיבי. מוצרי המותג אינם נוסו על בעלי חיים, עומדים בדרישות משרד הבריאות ותורמים לאיכות הסביבה. ניתן להשיג בסניפי הרשת: קניון עזריאלי בתל אביב, דיזינגוף סנטר בתל אביב, קניון איילון ברמת גן, קניון מלחה בירושלים, הקריון בקריית ביאליק, קניון ראשונים בראשון לציון ובגרנד קניון בחיפה.