כותרות אחרונות
Search

ערוץ בייבי וצעצועי מילן גאים להציג: המתנה הכי כיפית לילדיכם לפסח!

ערוץ בייבי וצעצועי מילן גאים להציג: המתנה הכי כיפית לילדיכם לפסח!

בובות של אנריקה ובילי בם בם הדמויות האהובות מהערוץ !

ילדים רבים והוריהם אוהבים את אנריקה ובילי בם בם מהסדרות המובילות של ערוץ בייבי. עכשיו  לראשונה,  הדמויות הופכות לבובות איכותיות ונעימות שכל ילד ישמח לקבל.

 

במהלך השנים היו פניות רבות של הורים בבקשה לייצר בובות בדמותן של הדמויות בכדי שיוכלו לרכוש לילדיהם. ועכשיו זה קורה. אלי וקנין, אחד הבעלים של צעצועי מילן, החליט להגשים לבן שלו חלום ולהפוך לזכיין של בובות פרווה מבית ערוץ בייבי  וכעת זה קורה.

 

בשנים האחרונות, ערוץ בייבי נוכח בחייהם של ילדים בגילאי 0-3, אשר מצאו בו תכנים מרתקים, שירים ומעל הכל דמויות מקסימות וכיפיות.

 

אנריקה הולך לאכול ובילי בם בם הן בין תכניות המזוהות עם הערוץ ומשודרות בו מספר שנים. ביו טיוב ישנם מעל 2.5 מיליון צפיות לתכניות.

 

אנריקה הולך לאכול- אנריקה מגיע למסעדה של ידידו חורחה, אבל שם תמיד חסרים מוצרים. אנריקה מתגייס להביא אותם, הוא יוצא למסע מפרך ולא מתייאש עד שמשיג את המוצר החסר. באמצעות הסדרה לומדים הצופים על מקורות המזון וגלגולם עד שהם מגיעים לצלחת.

 

בילי בם בם- עלילותיהם של שני אחים שובבים המבלים יחד בבית ובגינה. בילי היא האחות הגדולה המלמדת את אחיה בם בם כל מה שהיא יודעת והוא עדין לא. יחד הם משתובבים ומשחקים עם חפצים שונים שמצאו בבית. כמו על האחים גם בילי ובם בם רבים ביניהם אבל תמיד משלימים. בסוף כל פרק, הם מזמינים את הצופים לשיר ולרקוד עימם בשיר הפעלה מקורי.

צילום: יח"צ

במהלך השנים בעקבות פניות רבות של הורים בבקשה לייצר בובות בדמותן של הדמויות בכדי שיוכלו לרכוש לילדיהם החליט אלי וקנין, אחד הבעלים של צעצועי מילן, להגשים את החלום ולהפוך לזכיין של בובות פרווה מבית ערוץ בייבי.

 

במהלך 2018 תהיינה בובות של דמויות נוספות מהערוץ.

 

הבובות בגובה של  21-25 ס"מ מיוצרות מפרווה איכותית

 

מחיר: 59.90 ₪.

 

את הבובות ניתן לרכוש ברשתות המובחרות כדוגמת הפיראט האדום וצעצועי מורן ביג פופ שופ ועוד

ובאתר  www.milantoys.com

 

אודות ערוץ בייבי:

התכנים בערוץ בייבי תורמים לזמן איכות של ההורים עם הפעוטות, תוך למידה והנאה.

 

הסדרות משודרות 24/7 ללא פרסומות וללא תוכן שיווקי ומקנה להם סביבה בטוחה בכל שעות היממה. בנוסף, לוח השידורים מותאם לשידורי יום ולילה בכדי להעניק מענה לשגרת יומם של הקטנטנים. התכנים שבערוץ נבחנו בקפידה ע"י מומחים לחינוך ולפסיכולוגיה התפתחותית.

 

אודות מילן טויס:

חברת מילן טויז בע"מ הוקמה ע"י ארבעה יזמים צעירים ,בראשותם אלי וקנין המנכ"ל ומייסד השותפות, עידו הלפרין מנהל הכספים וסחר, יניב יהושע מנהל תחום תפעולי ותמיר דוד מנהל מכירות ושיווק. בחזון החברה ראייה צעירה וחדשנות לעולם הצעצועים , הכנסת מותגים חדשים לשוק , מחיר הוגן לצרכן ,שירותיות ברמה הכי גבוה, התפתחות לשווקים נוספים בעולם ובלעדיות.