כותרות אחרונות
Search

מועדון "PowerCard" ו"הום סנטר" הנחות והטבות בתחום שיפוץ ועיצוב הבית.

 

 משפצים את הבית עם הום סנטר !

מועדון "PowerCard" ו"הום סנטר" הנחות והטבות בתחום שיפוץ ועיצוב הבית.

בלעדי ללקוחות כרטיס אשראי "PowerCard" ומצטרפים חדשים.

 

חבילת המתנות תינתן מה- 15.01.20 ועד 19.2.20, למחזיקי כרטיס האשראי PowerCard ומצטרפים חדשים, הכוללת :
 חבילת מתנות בקניית מטבחי NOBBIL מבית nobilia, הנחה על כל המקלחונים, שידות האמבטיה והברזים, התקנה חינם בקניית דלתות MATADOOR, הנחה על כל המיטות המרופדות, המתכת והעץ, הנחה על וילונות ואביזרים נלווים מבית DB , הנחה על צבעי האפקט והצבעים המיוחדים ,הנחה על כוורות , כונניות, ארונות נעליים וארונות שירות מבית BURG  והנחה על מגוון פרקטים ממותגים מובילים .

 

ועל כל ההטבות הללו – יש הטבה נוספת של  3% החזר כספי בהמחאת מועדון על סכום הקנייה הכולל .

 

מחזיקי כרטיס האשראי PowerCard ומצטרפים חדשים נהנים מהטבות ייחודיות על מגוון קטגוריות בתחום שיפוץ ועיצוב הבית, בתוקף בתאריכים :  15.01.20 ועד 19.2.20.

 

ואלו הקטגוריות המשתתפות במבצע :

ברכישת מטבח  NOBBIL (מבית nobilia – מותג המטבחים הגרמני הגדול בעולם שהגיע לישראל)   ב- 26 אלף שקלים  מקבלים במתנה: שיש אבן קיסר+ כיור + ברז, בשווי של 8000 שקלים, וגם 3% החזר כספי על הקנייה למשלמים ב PowerCard. בכפוף לתקנון:

התקנה חינם ברכישת 4 דלתות ומעלה מסוג WPC של MATADOOR . וגם 3% החזר כספי על הקניה למשלמים ב PowerCard.בכפוף לתקנון.

10% הנחה על מגוון פרקטים ממותגים מובילים, כגון: SWISS KRONO ו- KAINDL. וגם 3% החזר כספי על הקניה למשלמים ב PowerCard. בכפוף לתקנון.
15%  הנחה על כל המקלחונים, שידות אמבט והברזים, מבית GROHE , MADGAL ועוד. וגם 3% החזר כספי על הקניה למשלמים ב PowerCard. בכפוף לתקנון.
15% הנחה על כל הכוורות, הכונניות, ארונות הנעליים וארונות השירות מבית מותג הריהוט BURG  . וגם 3% החזר כספי על הקניה למשלמים ב PowerCard. . בכפוף לתקנון.
 20% הנחה על כל המיטות המרופדות, המתכת והעץ, (לא כולל מזרן). וגם 3% החזר כספי על הקניה למשלמים ב PowerCard. . בכפוף לתקנון.
15%  הנחה על כל צבעי האפקט והצבעים המיוחדים, של: נירלט, טמבור וRUST – OEULM  . וגם 3% החזר כספי על הקניה למשלמים ב PowerCard. . בכפוף לתקנון.

 20% הנחה על כל הוילונות והאביזרים הנלווים מבית DB. וגם 3% החזר כספי על הקניה למשלמים ב PowerCard.

 

הזכאות למבצעים ולהנחות בסניפי "הום סנטר", מותנית בתשלום בכרטיס אשראי PowerCard בלבד. בתוקף בין התאריכים 15.01.20 ועד 19.02.20   ו/או עד גמר המלאי.

 

אין כפל מבצעים.

 

מלאי מינימום: 50 יח'. מימוש המבצעים בסניפי רשת הום סנטר בלבד.

 

הרשת רשאית לשנות ו/או להפסיק את המבצע בכל עת. התמונות להמחשה בלבד.

 

תוכן הפרסום, העסקאות והמוצרים שיסופקו במסגרת הרכישה במבצע ו/או טיבם הינם באחריות הום סנטר בע"מ בלבד. ההחזר הכספי ייעשה באמצעות המחאת המועדון. כפוף לתקנון. ט.ל.ח.

 

מועדון PowerCard, הינו מועדון הקמעונאות הגדול בישראל עם קואליציה של 24 רשתות.

 

כרטיס מועדון PowerCard הוא כרטיס אשראי המתופעל  ע"י חברת כרטיסי האשראי כאל ומקנה החזרים על רכישות בכל קואליציית הרשתות החברות במועדון.

 

על כל קנייה ברשתות צוברים החזר כספי של עד 7%, ומדי חודשיים נשלחת ללקוחות המחאה מודפסת על סכום ההחזר המצטבר למימוש בכל רשתות המועדון בכפוף לתקנון.

 

בחודש מרץ 2020 תהפוך המחאת המועדון לדיגיטלית.

 

ההמחאה הדיגיטלית תישלח ללקוחות המועדון אחת לחודש באמצעות מסרון לטלפון הנייד או בהודעה מצלצלת לטלפון כשר. מימוש ההמחאות הדיגיטליות יהפוך לנח ופשוט הרבה יותר ובאמצעותן ניתן יהיה לפצל את הסכום שנצבר ולנצלו במגוון רשתות המועדון.

 

מחזיקי כרטיס אשראי PowerCard נהנים מכל ההטבות והחוויות שמעניקה חברת כרטיסי האשראי כאל ללקוחותיה. יצוין כי הנפקת הכרטיס כפופה לאישור כאל. החזקת הכרטיס כרוכה בתשלום דמי כרטיס חודשיים שייגבו אחת לחודש, לכל כרטיס בגין החודש שחלף בהתאם לתעריפון כאל.