כותרות אחרונות
Search

מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז הוא שותף רשמי של שבוע האופנה בפריז סתיו/חורף 2017-2018…..

מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז

הוא שותף רשמי של שבוע האופנה בפריז סתיו/חורף 2017-2018  ותומך בכישרונות עולים בתחום האופנה 

  • מותג האיפור והטיפוח לוריאל פריז חוזר להיות השותף  הרשמי של שבוע האופנה בפריז, זו הפעם השלישית ברציפות.

  • בעונה הזו, המותג מעלה את הסינרגיה אופנה-יופי לשלב הבא במסגרתו יעניק את פרס "מענק האופנה של לוריאל פריז" – אות הוקרה למעצב/ת הצעיר/ה המבטיח/ה ביותר בשבוע האופנה בפריז, יוענק ע"י השגרירה העולמית של לוריאל פריז, ג'וליאן מור, ב-5 במרץ.

 

במהלך הימים הראשונים הפותחים את שבוע האופנה בפריז, חשף המותג לוריאל פריז את אחת הדוגמניות המככבות בתצוגות האופנה בעונה הזו,  היא השגרירה החדשה – מריה בורג'ס.    

 

בלוח הזמנים הרשמי של תצוגות האופנה בשבוע האופנה בפריז, לוריאל פריז משתפת פעולה עם יותר מ-20 מעצבים כדי להגדיר את ההשפעות של סתיו/חורף 2017 בתחומי השיער והאיפור.

צילום: יחצ לוריאל פריז

הבוטיק ברחוב קומרטן Caumartin יהפוך למסלול תצוגה של מראות איפור עם כיתות אמן שתועברנה ע"י מומחים. לוריאל פריז תשתף באירועים מאחורי הקלעים, בסרטוני וידיאו מהשורה הראשונה של תצוגות האופנה ומהנעשה ברחובות כדי לחשוף את שיתופי הפעולה היצירתיים, ההשראות, החידושים והחדשנויות המגדירים את החידושים בתחום היופי בעונה הזו.     

 

פייר-עמנואל אנז'לוגלו, הנשיא העולמי של לוריאל פריז:  "אנו שמחים לעודד מעצבים צעירים עם ייסודו של L’Oréal Paris Fashion Grant, בשותפות עם Fédération Française de la Couture {הפדרציה הצרפתית לאופנה עילית}. התמיכה שלנו בכישרון עולה בתחום האופנה קרובה לדנ"א שלנו כמותג שהופך את מגמות היופי לשוויוניות יותר. בעונה הזו, לוריאל פריז הופכת את  שבוע האופנה בפריז לאירוע מקיף יותר עם גישה בזמן אמת לתצוגות האופנה, לסצנות של אופנת הרחוב, למראות ולעצות מעשיות מהמומחים שלנו ומהאנשים והנשים המשפיעים/ות. זהו שבוע האופנה אליו כולכם/ן מוזמנים/ות!"  

צילום: יחצ לוריאל פריז

 

תומכים בכישרונות החדשים בעולם האופנה – L’Oréal Paris Fashion Grant, שנותן למעצב/ת צעיר/ה את ההזדמנות להיחשף, חוגג ומפאר את היצירתיות באופנה. במהלך ארוחת ערב בסגנון צרפתי קלאסי שיערך ב-5 במרץ, ג'וליאן מור, השחקנית עטורת הפרסים המשמשת מוזה למעצבים רבים, תכריז על הזוכה מקרב 5 מועמדים מוכשרים, כשכל אחד ואחת מהם/ן יציג/תציג את העיצובים שלו/ה. חתן/כלת הפרס יקבל/תקבל 10,000 יורו כדי לסייע להשיק את המותג שלו/ה. חמשת המעצבים הצעירים – Coralie Marabelle, Mazarine Paris, Quoï Alexander, Victoria/Tomas או Wilfried Lantoine – נבחרו מראש ע"י לוריאל פריז והפדרציה הצרפתית לאופנה עילית מקרב 11 מעצבים שהציגו את עיצוביהם בעונה הזו ב-Designers Apartment, יוזמת המעצב הצעיר של הפדרציה.

מריה בורג'ס השגרירה החדשה לשנת 2017 של לוריאל פריז – צילום: יחצ לוריאל פריז

מעניקים גישת יופי חסרת תקדים ליותר מ-20 תצוגות אופנה – בשידור חי ממסלולי תצוגות האופנה של מעצבים בעלי שם כמו ג'יאמבטיסטה ואלי, ג'ון גליאנו, היידר אקרמן, לצד כישרונות עולים כמו אאלטו Aalto וז'אקמוס Jacquemus, לוריאל פריז משתף פעולה עם יותר מ-20 בתי אופנה במהלך שבוע האופנה בפריז. מעצבי האיפור והשיער של המותג מפרשים מחדש את החזון היצירתי של כל אחד מהמעצבים כדי להשיק את עונת מגמות היופי החדשות.        

 

הופכים את היופי של שבוע האופנה בפריז לבר-השגה ובר-ביצוע – עם בוטיק המותג ההופך לשבוע אחד לחל קונצפט "אחורי הקלעים", מעצבי האיפור יוצרים מחדש מראות הלקוחים היישר מתצוגות האופנה בבוטיק הדגל של המותג ברחוב קומרטן. הבוטיק, שנפתח בשבוע האופנה בפריז בספטמבר הארון, הופך להיות מוקד היופי, בהציעו כיתות אמן לאיפור המגיע ישירות מתצוגות אופנה, הכל בניצוחו של אומן האיפור העולמי קארים רחמן.

צילום: יחצ לוריאל פריז

 

מביאים יופי לכל נסיעה עם LE CAB {גט טקסי הצרפתי} – לוריאל פריז מסיעה אתכם/ן לתצוגות האופנה עם LE CAB. שיתוף הפעולה הזה מאפשר את השימוש באפליקצית האיפור הוירטואלית, "מייקאפ ג'יניוס" Makeup Genius, באמצעות אייפדים המותקנים בכל מונית, מציג נהג המונית בפני הנוסעים את שבוע האופנה בפריז ואת המוצרים של לוריאל פריז, ומעניק הזדמנות של פעם אחת בחיים – ובעולם האופנה למצוא את כרטיס הזהב שיאפשר למוצא/ת להיות מוזמן לאחת מתצוגות האופנה.

 

אינסטגרם:

 lorealmakeup @

@lorealhair

 @lorealskin

 #lorealpfw