כותרות אחרונות
Search

מותג מוצרי השיער של חיים שיר – לנסות ולהתאהב !

מותג מוצרי השיער של חיים שיר – לנסות ולהתאהב !

חיים שיר, יזם ואיש עסקים, מבין טוב מאד בשיער ומוצרי שיער.

המוצרים המיוצרים ברשת סנט הייר מותאמים ספציפית לאקלים, למים ולסוג השיער המקומי.  רשת סנט הייר מחזיקה מגוון רב של סדרות מוצרים המורכבות מחומרי גלם איכותיים ועונות לטרנדים של עולם עיצוב וטיפוח השיער. בנוסף, מתחזקת החברה אתר אינטרנט מוביל עשיר בתכנים וטיפים הקשורים לעולם טיפוח השיער ומזמין את הגולשים להתרשם מקטלוג המוצרים בתחומי השיער,  קוסמטיקה, איפור, סבונים, בישום לבית ואריזות שי ובנוסף לספוג את החזון הייחודי אשר מנחה את שיר בעבודתו.

 

צילום: יח"צ

 

חיים שיר הקים את רשת החנויות סנט-הייר המתמחה במוצרי שיער באיכות גבוהה עם מחירים נגישים, תוך דגש רב על  התאמת מוצרים לצרכים הספציפיים של הלקוחה, שירות חם ומשפחתי. את ההכשרה מקצועית של צוות המוכרים-יועצים מעביר שיר בעצמו על-מנת להחדיר לעובדים את תודעת השירות הגבוהה של הרשת ואת הידע הנרחב שלו בעולם השיער.

 

     

                                                                                                               מסכה ארגניה סיקרט    שמפו ארגניה סיקרט

 

בנוסף, פתח שיר מפעל בוטיק לייצור מוצרי שיער, עם דגש על התאמה למזג האוויר הישראלי. החזון של המפעל הוא לספק מענה שלם לכל סוג של שיער, תוך התאמה לאקלים המקומי. הייחודיות הזו מאפשרת למוצרים להיות ראשונים מסוגם בעולם ולצרכנים ליהנות ממוצר מקומי איכותי ללא פשרות.  כיום מייצר מפעל ח"י ויטמינס כ- 500 מוצרים שונים, עם ליין שונה וייחודי לכל צבע שיער וסוג קרקפת. כל ליין כולל ספריי, מסיכה, סרום, קרמים ייעודיים ועוד במטרה לספק מענה מדויק לכל צורך, הן מצד לקוחות קצה והן מצד ספרים ומעצבי שיער אשר נהנים להשתמש במוצריו. שימוש קבוע במוצרים מביא לתוצאות מרשימות בנראות השיער ובבריאות שלו ומדי יום מצטרפים למעגל הלקוחות עוד ועוד נשים וגברים מרוצים שגילו את הסוד המיוחד של המותג. שיר פועל ללא הפסקה על-מנת לשכלול מוצרים קיימים ופיתוח מוצרים חדשים, שיתאימו לקהל הישראלי וימשיכו להעלות את חוויית השימוש במוצרים לרמה בינלאומית, תוך זיקה מקומית.

 

  

               חלב רחצה קוקוס                 חמאת קוקוס

 

הסיפור של מותג "חיים שיער ללא הפסקה" התחיל למעשה כבר לפני 3 דורות, מה שמקנה לו כיום בסיס ידע עצום לצד חידושים מודרניים. סבא של חיים, וגם אבא שלו, היו מעצבי שיער בתקופה שלמקצוע הזה קראו ספר. את המוצרים לשיער רקח סבא שטרית מצמחים וחומרים טבעיים, עד שלימים התחבר אל חברת לוריאל העולמית, כיהן בה ככימאי והחל לייבא את המוצרים של החברה הבינלאומית לארץ. האבא והסבא לימדו את חיים שיר את רזי המקצוע ואת סודות מוצרי השיער ותחום השיער נטע בו שורשים. חיים לקח את זה לגבהים חדשים…

 

  

                                                                                                 מרכך ארגניה סיקרט    סרום – 100 ארגניה סיקרט

 

כשהשתחרר חיים משירותו הצבאי, התחיל לבחון את השוק המקומי של ענף השיער וגילה כי הוא מתחלק לשני סוגים: מספרות בהן מוכרים מותגי מוצרי שיער ופארמים שמוכרים מותגים זולים ולא מספיק איכותיים.

 

    

                                                                                                                       שמן גוף ארגניה סיקרט

 

עם השנים ביסס את עצמו חיים שיר כמומחה למוצרי שיער וכיום הוא עובד בשיתוף פעולה צמוד עם מעצבי השיער החשובים בעולם, סלבס ומפעלי ענק כגון 'אהבה', שכבר הבינו את האיכות הבלתי מתפשרת בעשיה שלו.

 

ניתן להשיג:

CENT HAIR

מלכי ישראל 6 ת"א,

אחוזה 89 רעננה,

סוקולוב 2 הרצליה

 הרברט סמואל 71 חדרה.

info@centhair.co.il

טלפון: 03-6136062

פייסבוק: "Cent Hair- סנט הייר"

אתר: www.centhair.co.il