כותרות אחרונות
Search

מרוץ הלילה של פתח תקוה 2021 חוזר – 10 ביוני 2021.

 

 

מרוץ הלילה של פתח תקוה 2021 חוזר.

אחרי הקורונה: הפנינג לכל המשפחה, 7,000 משתתפים ומסלולים ברחבי העיר

10 ביוני 2021

 

מרוץ הלילה של פתח תקוה 2021 – אחרי שנה ארוכה, בלי מרוצים ואירועי ספורט המוניים, ביום חמישי 10.6.21 יתקיים השנה בפעם השנייה בעיר פתח תקוה ובמתכונת גדולה וחגיגית מתמיד, מרוץ הלילה של העיר. עיריית פתח תקוה מזמינה את כל הרצים, חובבים ומקצועניים, משפחות וילדים להפנינג ענק ולתחרות ריצה אורבנית באנרגיה מדליקה ומרהיבה.

 

האירוע מתקיים ביוזמת עיריית פתח תקוה, אגף הספורט ובהפקת חברת טרגט מרקט. במרוץ ישתתפו כ-7,000 רצים ורצות הצפויים לקחת חלק באחד מארבעת המסלולים האורבניים: מרוץ 10 ק"מ, מרוץ 5 ק"מ, מרוץ 2.5 ק"מ ומקצה מיני לילדים באורך 600 מטר.

 

ראש העיר פתח תקוה רמי גרינברג "זו השנה השנייה שפתח תקוה מקדמת את אחד מאירועי הספורט המובילים בענף מרוצי הלילה בארץ.  מרוץ הלילה יהיה אירוע הספורט הגדול ביותר בעיר ובאזור ויאפשר לכל חובב ספורט או אצן מקצועי לקחת חלק ולהשתתף. האירוע יכלול ארבעה מקצים המתאימים גם לרצים מקצועיים, גם לחובבים וגם לילדים צעירים. אני מודה לאגף הספורט על הובלת המרוץ ולכל העושים במלאכה, ומזמין את כולם להצטרף ולקחת חלק במרוץ לילה ספורטיבי וחגיגי".

 

צילום: דוברות עיריית פתח תקוה

 

נקודת הזינוק של כלל המקצים תמוקם בשדרות הרב משה מלכה (בצמוד לפארק יצחק אוחיון). בנקודה זו יתקיים הפנינג לכל המשפחה עם הרקדות, חימום לרצים, דוכנים ועוד. לאורך המסלולים ייהנו הרצים מבימות מוסיקה ועמדות שתייה והתרעננות.

 

למידע נוסף ,עדכונים, מפת המסלולים והרשמה: https://www.pt-nightrun.co.il