כותרות אחרונות
Search

מתכננים חתונה – מערכת וידוא הגעה חכמה לחתונה

 צילום:Easy2give /  CC0 Public Domain Free for commercial use  No attribution required

מערכת וידוא הגעה חכמה לחתונה 

חברת Easy2Give, חברת פינטק ישראלית, יצרה מערכת וידוא הגעה חכמה המאפשרת לבני זוג הנישאים לחזות את כמות האורחים שיגיעו לאירוע החשוב בחייהם.  

באמצעות רשימת מוזמנים זו יכולים בני הזוג ע"פ אלגוריתם מיוחד לחזות את סכומי המתנות אותם הם עתידים לקבל ע"פ קרבת האורח אליהם ולהימנע מגרעון וחריגות בתקציב האירוע.

 

חברת  Easy2give, חברת פינטק ישראלית, פיתחה מערכת וידוא הגעה חכמה לתכנון רשימות אורחים במטרה לאפשר לבני הזוג לחזות את כמות האורחים המגיעים לאירוע, מדובר בשירות בעלות של מאות שקלים שחוסך אלפי שקלים, שירות שנותן תמונה עדכנית ומשקפת של כמות מדויקת של מספר האורחים באירוע.

 

השירות ניתן באמצעות אפליקציית מובייל, אליה מתחברים בני הזוג ובאמצעותה הם יוצרים את רשימת המוזמנים שלהם מתוך רשימות אנשי הקשר הנמצאים במכשירים הניידים. עד כה ניתן היה לעשות זאת באופן מסורבל רק באמצעות ייצוא אנשי הקשר למחשב והעלאתו על קובץ אקסל. האפליקציה חוסכת את התהליך ויוצרת רשימה באופן אלגנטי ונוח.

צילום: Easy2give

בנוסף באמצעות רשימת מוזמנים זו, יכולים בני הזוג להגדיר את מעגל הקרבה של האורח והמערכת תעריך עבורם מה יהיה סכום המתנות ע"פ אלגוריתם שמתעדכן מנתוני מאות אלפי מעניקי מתנות כלומר, לחזות את סכומי המתנות אותם הם עתידים לקבל ע"פ הקרבה אותה הגדירו באפליקציה. וכך לנהל באופן מסודר וחכם את תקציב ההוצאות וההכנסות המשוערות מהאירוע ולהימנע מגרעון וחריגות.

 

אפליקציית וידוא ההגעה מבצעת את כל התיאומים הנדרשים מול המוזמנים וזה מתבצע בשלושה שלבים: בשלב הראשון שליחת SMS למוזמנים לוידוא הגעה, השלב השני כולל תזמון ותיאום שיחות טלפוניות לכל אלה שלא ענו בשלב הראשון והשלב השלישי שליחת SMS תזכורת ביום האירוע עם לינק ניווט הגעה למקום האירוע והודעות מבני הזוג.

צילום: Easy2give

המערכת מאפשרת, לנוחיות בני הזוג, אלטרנטיבה לנהל את רשימות המוזמנים שאישרו הגעה באתר אינטרנט. בדרך זו, המערכת מתעדכנת בכל עת ובני הזוג יכולים לקבל עדכון על מצב אישורי ההגעה באותו רגע נתון. בנוסף, במערכת קיימת תצוגה מקדימה מעוצבת של SMS  הנשלח למוזמנים ודף נחיתה חגיגי עם תמונת בני הזוג לאישור הגעה.

 

אודות החברה

חברת Easy2give מובילה את מהפכת הענקת מתנות באשראי באירועים, ארגון האירוע וניהול צד העלויות שלו. החברה נוסדה לפני ארבע שנים ע"י גיא גיאור ובשותפות של שלום מיכאלשווילי ואייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי".