כותרות אחרונות
Search

"סאני תקשורת סלולרית" נבחרה לשווק ולתמוך גם בהפצת פתרונות האחסון והזיכרון של "סמסונג" !

"סאני תקשורת סלולרית" המובילה את השיווק וההפצה של מוצרי "סמסונג" בישראל, נבחרה לשווק ולתמוך גם בהפצת פתרונות האחסון והזיכרון של "סמסונג" !

"סאני תקשורת סלולרית" תשווק לראשונה את מוצרי הפלאש וכונני ה-SSD של סמסונג הנחשבים לאיכותיים והאמינים ביותר בשוק האחסון העולמי.

משה פרי,  מנכ"ל סאני: "סאני ממשיכה להתרחב ולהציע לצרכן הישראלי מגוון מוצרים משלימים שהינם בחזית הטכנולוגיה."

 

 

"סאני תקשורת סלולרי"ת מקבוצת "לפידות קפיטל", חברה מובילה בתחום הטלפונים והאביזרים הסלולריים מתוצרת הענקית הדרום קוריאנית סמסונג המספקת פתרון תקשורתי כולל ללקוחותיה במגוון רחב של ערוצי מכר, גאה לדווח על בחירתה לשמש כמשווק ומפיץ למוצרי הפלש וכונני ה SSD של "סמסונג".  סאני תמנף את ערוצי השיווק שברשותה ובכלל זה 20 חנויות המותג סמסונג שבבעלותה ברחבי הארץ, וכן תמנה מפיצי משנה שיוסמכו לתמוך בקו המוצרים החדש.

 

סדרת מוצרי ה-SSD של "סמסונג" כוללת כונני SSD וכוננים ניידים המתאפיינים באמינות גבוהה ומבנה עמיד במיוחד, הפועלים במהירות כתיבה וקריאה הגבוהה עד פי 5 מכוננים רגילים. בנוסף, סדרה זו הינה הראשונה בשוק הזיכרונות עם קיבולת אחסון עצומה של 4TB.

 

 

משה פרי, מנכ"ל "סאני תקשורת סלולרית": "הביזנס שלנו הוא להשביח את הנכסים ולייצר עוד מנועי צמיחה. אם היום "סמסונג" וסאני מובילות בנתח השוק בתחום הסלולרי. זה אומר שאנחנו היום נמצאים בחלקיק מהיכולת שתוצג בעוד כמה שנים בשיווק מוצרי "סמסונג". אני חושב שמעבר למספרים המדהימים ברבעוו, מלבד מה הקיים, הסיפור הוא מה שצפוי להיות בהמשך. סאני תמשיך להתרחב ולהציע לצרכן הישראלי מגוון מוצרים משלימים שהינם בחזית הטכנולוגיה ביחד עם "סמסונג"."