כותרות אחרונות
Search

סורק Epson Expression חדש לתמונות וגרפיקה – פורמט גדול ורזולוציה יוצאת דופן.

צילום: "אפסון"

 

סורק Epson Expression חדש לתמונות וגרפיקה – פורמט גדול ורזולוציה יוצאת דופן.

הסורק החדש – Epson Expression 13000XL – שמתאים במיוחד לסריקות מקצועיות של ארכיוני תמונות ואוספי אמנות גרפית עונה על צרכיהם של צלמים מקצועיים, גרפיקאים, ארכיונאים ומגוון אנשי מקצוע ׳יצירתיים.

 

אנשי מקצוע בתעשיות רבות, דוגמת צלמים מקצועיים, גרפיקאים, ארכיונאים ועוד, מסתמכים ביום יום על סריקה באיכות מקצועית. בהמשך למורשת העשירה שלה בשוק סריקת התמונות השיקה חברת Epson את הסורק Expression 13000XL, שמחליף דגם ותיק ומוצלח מאוד, שתוכנן עבור יישומים תובעניים – כולל לצרכי ניהול ארכיון תמונות ואמנות גרפית.

 

עם סריקה בפורמט גדול של עד 12.2 אינץ' x 17.2 אינץ' ברזולוציית 4800×2400 dpi ה-Expression 13000XL סורק מסמכי מקור באיכות גבוהה במיוחד , תוך שימוש בטכנולוגייות Epson Micro Step Drive ו-3.8 Dmax שמספקות תמונות נקיות וחדות, ובטכנולוגיות Epson MatrixCCD ו- ReadyScan LED שמאפשרות עומק צבע של 48 סיביות כדי לספק צבעים בתאימות מושלמת למקור.

 

הדגם החדש מצויד גם בתוכנת סריקה ועיבוד תמונה עוצמתית של LaserSoft Imaging SilverFast Ai ויכולות סריקת אצווה כדי לסייע בשיפור הפרודוקטיביות. הסורק כולל גם מנהל התקנים של TWAIN לשילוב חלק עם כמעט כל תוכנת הדמיה.

 

בנוסף, כדי לסרוק בקלות סרטים, תשלילים וחומרים שקופים אחרים עד 12 x 16.5", משתמשים יכולים לשייך את Expression 13000XL ליחידה האופציונלית של Epson המיועדת במיוחד למשימה זו (הנמכרת בנפרד). בעזרתה ניתן לסרוק  עד 48 פריימים של תשלילים בגודל 35 מ"מ, 30 שקופיות, שמונה פריימים של שקפים בגודל 4 x 5 אינץ' או שש רצועות שקיפות בפורמט בינוני באורך של עד 18 ס"מ.

 

לדברי יניב אמינוף, מנהל מכירות החטיבה העסקית, הדפסה וסריקה ב- Epson ישראל, החברה, כמובילה ומחדשת טכנולוגית בשוק הסריקה, מספקת ללקוחותיה פתרונות שתוכננו במיוחד כדי לתת מענה לצרכיהם בתחומי האיכות, הפונקציונליות וקלות השימוש. ״Expression 13000XL הוא הדגם החדש ביותר בתחום סורקי התמונות עטור הפרסים של Epson ומספק כלי ייחודי ורב תכליתי ובעל ביצועים גבוהים לצלמים מקצועיים, גרפיקאים, ארכיונאים, אנשי מקצוע יצירתיים ועוד." אמינוף מציין גם כי בהתאם לערכי איכות הסביבה שבהם תומכת Epson, לסורק החדש נתוני צריכת חשמל נמוכים משמעותית מהדגם הקודם וממתחרים דומים.

 

המחיר בארה״ב: כ-3700 דולר. המחיר בארץ טרם נקבע.