כותרות אחרונות
Search

"סמלת", יבואנית "סובארו" לישראל משיקה את רכב הפנאי שטח סובארו "CROSSTREK".

בתמונה: סובארו "CROSSTREK" צילום: יצרן.

 

לחיות בעיר בלי לוותר על אקסטרים בשטח.

"סמלת", יבואנית "סובארו" לישראל משיקה את רכב הפנאי שטח סובארו "CROSSTREK".

מחיר החל מ-159,900 ₪.

 

סובארו CROSSTREK, הדור הבא של סובארו XV האייקוני, מבוסס על ניסיון עשיר בעולמות נהיגת השטח ומשלב קפיצת מדרגה משמעותית בנראות החיצונית והפנימית, ביכולות ה-4X4 , בבטיחות ובסביבת הנהג.

 

סמלת, יבואנית סובארו לישראל, מכריזה על השקת  CROSSTREKהחדש הדור הבא של ה XV שהיה בשנים האחרונות הרכב הנמכר ביותר של סובארו בישראל.

 

הCROSSTREK- יותר טכנולוגי ועם יותר יכולות, ונראות חיצונית יוקרתית הרבה יותר! רכב המתאים גם לנסיעות בתוך העיר וגם להרפתקאות מאתגרות בשטח, שכן הוא עוצב סביב רעיון של שימושיות וספורטיביות.

 

בתמונה: סובארו "CROSSTREK" צילום: יצרן.

 

ה-CROSSTREK ישווק בישראל בשלוש רמות גימורExecutive, Luxury, Touring .

 

הCROSSTREK- עם מרווח הגחון, העומד על 220 מ"מ, גבוה מזה של רכבי פנאי רבים אחרים, אך יחד עם זאת הוא מאפשר כניסה נוחה לנוסעים מלפנים ומאחור.

 

כסטנדרט, ה-CROSSTREK  מצויד במערכת הנעה כפולה סימטרית כולל בקרת מומנט אקטיבית. המערכת מסייעת לחדד את התנהגות הרכב במשטחים בעלי מקדמי אחיזה שונים, מאפשרת זמן תגובה מהיר יותר, התנהגות זריזה יותר ושליטה טובה יותר ברכב הן בכביש והן בשטח. מערכת ה-X-MODE, העומדת לרשות הנהג, כוללת בקרת ירידה במדרון וממקסמת את אחיזת הגלגלים בעת נסיעה על גבי שטחים חלקים ובעת עליה בעליות תלולות. בנוסף, כל רמות הגימור כוללות את מערכת ה-Hill Start Assist,  המונעת את התדרדרות הרכב בעת התחלת נסיעה בעליה.

 

ה-CROSSTREK הרב-תכליתי כולל משענת מושב אחורי המתקפלת ביחס של 60:40. כאשר גב המושב האחורי מקופל, נפח ההטענה גדל ל-1,549 ליטרים שימושיים במיוחד. דלת תא המטען הגדולה מספקת סף הטענה נמוך המאפשר העמסת ופריקת ציוד בקלות רבה. מסילות הגג הקבועות, המאפשרות התקנת גגון, מספקות אפשרות נוחה לנשיאת מטען נוסף לפני היציאה להרפתקה הבאה.

 

ה-CROSSTREK מצויד במנוע בוקסר הזרקה ישירה בעל 4 צילינדרים בנפח 2.0 ליטר המפיק 152 כ"ס ו-20.0 קג"מ. תיבת ההילוכים היא תיבה רציפה (CVT) המספקת פעולה חלקה ושקטה במיוחד. כמו כן מערכת בקרת המומנט האקטיבית Active Torque Vectoring ומערכת ה- SI-Drive מסייעות בהעברת הכוח לגלגלים עפ"י תוואי וסגנון הנהיגה בצורה יעילה ומדויקת.

 

בתמונה: סובארו "CROSSTREK" צילום: יצרן.

 

 

ה-CROSSTREK משתמש בתגבור הגה חשמלי שמספק תגובה מידית לטובת תחושת היגוי ספורטיבית. מנוע התגבור החשמלי מופרד ממוט ההיגוי, מה שתורם להפחתת ההתנגדות בהפניית ההגה בכניסה לפנייה ולפעולה חלקה יותר במהלכה. בנוסף, יחס ההיגוי משתנה בהתאם למהירות הנסיעה, לטובת שליטה ודיוק מרביים במהירויות נמוכות ובנוסף – מאפשר נסיעה יציבה במיוחד בקו ישר במהירויות גבוהות.

 

העיצוב החיצוני החדש של ה-CROSSTREK משדר מודרניות והרפתקנות בזכות שבכה קדמית בצורת משושה ללא מסגרת שתוחמת אותה, פנסי חזית צרים, קווים מפוסלים ובתי גלגלים רחבים הכוללים קשתות בצבע שחור המספקות ניגודיות עיצובית לצבע המרכב.

 

ל-CROSSTREK מספר תוספות אווירודינמיות המשפרות את הביצועים והיציבות של רכב הפנאי. פתח ייעודי ליציאת אוויר בבית הגלגל הקדמי תורם להפחתת כוח העילוי של זוג הגלגלים הקדמיים ולשיפור יציבות הנסיעה. פתחי זרימת אוויר נוספים שהותקנו בצידי הפגוש האחורי מפחיתים את נדנוד המרכב שעלול לנבוע מאוויר שנלכד בחלקו הפנימי של הפגוש.

 

סביבת הנהג ותא הנוסעים עלו שלב, שכן ב -CROSSTREK יש מיקוד בצרכי הנוסעים ובשימוש שלהם ברכב. המושב הקדמי מספק תמיכה טובה במיוחד, מגביר את נוחות הישיבה ומפחית את תחושת העייפות. חומרי בידוד ותכנון נכון הפחיתו את חדירת הרעשים ומספקים תא נוסעים שקט יותר בהשוואה לדור הקודם. עיצוב הפנים המודרני כולל מסך מולטימדיה מרכזי המציג שלל אפשרויות בקרה, מרווח ראש ורגליים טובים ושלל פתרונות אחסון.

 

בתמונה: סובארו "CROSSTREK" צילום: יצרן.

 

כל רמות הגימור כוללות מערכות בטיחות מהמתקדמת שיש, ביניהן EyeSight,  8כריות אוויר, פנסי  LED הכוללים מנגנון עוקב פניה, מושבים קדמיים ומראות מחוממים, בקרת אקלים מפוצלת, חלונות אחוריים כהים ועוד. ב-CROSSTREK מותקנות עוד שלל מערכות בטיחות אקטיביות נוספות כגון, בקרת שיוט אדפטיבית כולל התראה על תחילת תנועה של רכב מוביל, מערכת שמירה על מרכז הנתיב ועוד. ברמות הגימור LUXURY ו EXECUTIVE-ישנן גם מערכות התרעה על תנועה חוצה מאחור וזיהוי רכבים בשטחים מתים.

 

ה-CROSSTREK מציע שליטה במערכת המולטימדיה ומערכות הרכב באמצעות זוג מסכים בגודל 7  אינץ' או באמצעות מסך מגע ענק בגודל 11.6 אינץ'. מערכת המולטימדיה תומכת בקישוריות Apple CarPlay וב-Android Auto  ובנוסף כוללת תכונות נוספות כגון קישוריות Bluetooth לטלפון החכם, רדיו AM/FM, ותצוגת מצלמה אחורית. המסכים מאפשרים שליטה בשלל נתונים החל מהגדרות הרכב, שפת הממשק, מערכות נהיגה ובטיחות, בקרת האקלים ומערכות נוספות ברכב.

 

סמלת יבואנית רכבי היוקרה והשטח המובילה בישראל. סמלת משווקת את המותגים הנחשקים בעולם וביניהם סובארו, ג’יפ, אלפא רומיאו, פרארי, מזראטי, פיאט, אבראט וגם את מותגי ההובלה הטובים בעולם כמו איווקו, פיאט פרו ו RAM. בשנה האחרונה  החלה סמלת בשיווק שני מותגי יוקרה חשמליים סינים: הונגצ'י  מבית FAW ו- WEY מבית GREAT WALL .

 

לקוחות קבוצת סמלת נהנים משירותי סמלת מימון וביטוח,  מקניית מותגי החברה מבעלות קודמת ישירות מהיבואן במסגרת  "סמלת כמו חדש", וממערך פעילויות וטיולים ייחודיים במסגרת  סמלת ADVENTURE .