כותרות אחרונות
Search

"סמלת", יבואנית "HONGQI" בישראל משיקה את ה- "e-HS9 EXCLUSIVE LR" גרסה עדכנית וחדשה לרכב הפאר החשמלי.

צילום: יח"צ יצרן

 

"סמלת", יבואנית "HONGQI" בישראל  משיקה את ה- "e-HS9 EXCLUSIVE LR" גרסה עדכנית וחדשה לרכב הפאר החשמלי.

הרכב מגיע עם עם שיפורים טכנולוגיים חדשניים, אבזור יוקרתי וטווח נסיעה ענק של 515 ק"מ.

עד כה מסרה החברה בארץ 170 רכבים.

 מחיר  499,000 ש"ח.   

 

סמלת, יבואנית HONGQI (הונגצ׳י) בישראל, משיקה את ה- HS9 EXCLUSIVE LR, רמת גימור חדשה לרכב הפאר החשמלי במחיר של 499,000 ש"ח. לגרסה החדשה שיפורים טכנולוגיים חדשניים, וכן הרכב מציע סוללה גדולה יותר בעלת קיבולת של 120kWh, המאפשרת טווח של עד 515 קילומטרים בטעינה מלאה.

 

 

בנוסף, רמת הגימור כוללת את כל מאפייני הבטיחות המתקדמים ביותר ואבזור יוקרתי של רמת הגימור EXCLUSIVE, זאת בתוספת חישוקים קלים במידה "22, מערכת שמע פרמיום בעלת 16 רמקולים ומבשם אלקטרוני לרכב. עד היום מסרה סמלת בארץ 170 רכבי הונגצ'י.

 

צילום: יח"צ יצרן

 

הונגצ'י E-HS9 בעל עיצוב חדשני ויוקרתי ביותר המשלב קווי אורך מוקפדים ואחידים המדגישים את העיצוב העדכני ביותר של הונגצ'י, פנסי Matrix Led קדמיים עם תאורת קבלת פנים יוקרתית, גריל ייחודי שעוצב בהשראת מפל מים זורם ודינמי, פס לד אדום מלפנים – סממן עיצוב ייחודי למותג מראשית ימיו, ידיות נסתרות המשמרות עיצוב נקי ומשפרות את מקדם הגרר, גג פנורמי מלא עם פתיחה חשמלית, שמשות אקוסטיות וטכנולוגיית ביטול רעשים על ידי תדרים נגדיים.

 

צילום: יח"צ יצרן

 

סביבת הנהג מאובזרת בקונסולה מרכזית בעיצוב עץ אגוז, 4 מסכים ענקיים לשליטה ברכב וחיפוי עור רך בסביבת הנהג. בנוסף, הגה מתכוונן חשמלית, תאורת אמביינט עם מגוון צבעים רחב, שורת מושבים שלישית עם קיפול ופתיחה חשמליים, מסך 9" לשליטה על בקרת האקלים בכל שורות המושבים, מצלמת 360 מעלות ומבט עם תצוגת 3D וזוויות וסגירה רכה לדלתות.

 

צילום: יח"צ יצרן

 

לדגם מושבים חשמליים מחוממים ומאווררים, עם אופציית מסאג' במושבים הקדמיים, מושבי "קפטן" חשמליים מחוממים ומאווררים בשורת המושבים השניה, וצמד מושבים עם קיפול ופתיחה חשמליים בשורת המושבים השלישית. למושבים תפירה צרפתית כפולה בצורת יהלומים, ריפודי עור Nappa.