כותרות אחרונות
Search

עובדי אינטל בקמפוס ירושלים יהנו ממסעדת גורמה שתנוהל על ידי השף אבי ביטון וחברת עידית של מלונות דן

 

 

 

הפינוקים בהיי-טק מגיעים לירושלים.

עובדי אינטל בקמפוס ירושלים יהנו ממסעדת גורמה שתנוהל על ידי השף אבי ביטון וחברת עידית של מלונות דן

 

השף אבי ביטון וחברת עידית של מלונות דן זכו בהפעלת מתחמי ההסעדה לעובדי חברת אינטל בקמפוס ירושלים. במתחמי ההסעדה יוגשו מידי יום ארוחות בוקר, צהריים וערב במסעדה הראשית ובבית הקפה PRIMO, בפוד טראקים ובמסעדת POPUP  החדשה, שתתבסס על חומרי גלם טריים מקומיים, עם טוויסטים מהמזרח.

 

השף אבי ביטון ממסעדות קפה פופולר, יאסו ורשת סוליקה, יחד עם חברת עידית מקבוצת מלונות דן המתמחה בהסעדת מקומות עבודה בארגונים מובילים, חברו למיזם חדש ומשותף להסעדת עובדי אינטל בסגנון דור ה- Z.

 

במיזם החדשני שמציע שפע קולינרי לעובדים, יוגשו מידי יום למעלה מ 1000 ארוחות מגוונות. חומרי הגלם הטריים והאיכותיים יהיו בסיס ליצירת התפריט הייחודי שיוגש במסעדות מידי יום. הקונספט החדש יכלול מנות חלביות בסגנון טפאסים, סלטי בריאות בהרכבה אישית, פיצות וקישים. שלל מנות בשריות, צמחוניות וטבעוניות. ולחובבי הטרנדים הנועזים והעדכניים, יוגשו מנות מיוחדות ממסעדת הפופאפ ומנות עם טאצ' אסיאתי.

 

באינטל מסרו כי הוחלט באחרונה לגייס טאלנטים גם בגזרה הקולינרית והצטרפותו של השף אבי ביטון היא חלק משילוב נבחרת שפים מובילים בישראל במערכי ההסעדה של אינטל במטרה לייצר חוויה קולינרית עבור העובדים.

 

רן כצמן, מנכ"ל עידית: המיזם המשותף עם שף אבי ביטון מהמובילים הקולינאריים בארץ הוא פורץ דרך וחדשני , שילוב הזרועות יספק לאינטל שהיא מהמובילות בארץ ובעולם חוויות קולינאריות שונות ומיוחדות מלאות טוויסטים ו POPUPS שטרם נראו עד כה.

 

.השף אבי ביטון, רן כצמן מנכל חב' עידית- צילום: יח"צ

 

השף אבי ביטון: נרגש לקחת חלק במיזם ייחודי זה ,אני בטוח כי שיתוף הפעולה ,עם קייטרינג עידית מקבוצת מלונות דן ,יביא בשורה קולינארית חדשה ,תוססת ופורצת גבולות, בייחוד במסעדת הפופאפ, שם חברת אינטל וחברת עידית מספקים לנו את התנאים הטובים ביותר להצלחה. שיהיה טעים ובתיאבון לכולנו.

 

נדב ברנר, סמנכ"ל תפעול ותשתיות באינטל ישראל: "אנו דואגים כל העת להשקיע בעובדים שלנו בדרכים שונות ושמחים להרחיב את ההיצע הקולינרי עבורם. המטרה העומדת לנגד עינינו היא לייצר סביבת עבודה נעימה בימים אשר מגיעים לעבוד מהמשרד במסגרת המודל ההיברידי. שיתוף הפעולה הקולינרי עם חברת עידית והשף אבי ביטון היא דרך נוספת מבחינתנו להראות את הערכתנו הרבה לעבודתם המקצועית של עובדי הקמפוס".