כותרות אחרונות
Search

קבוצת לופטהנזה חושפת מושבים חדשניים שפותחו במיוחד עבור משפחת מטוסי איירבוס A320

חדשות טובות בקבוצת לופטהנזה !

* הקבוצה חושפת מושבים חדשניים שפותחו עבור משפחת מטוסי איירבוס A320  

* אוסטריאן איירליינס מרחיבה את שיתוף הפעולה עם חברת הקייטרינג DO&CO

 

קבוצת לופטהנזה חושפת מושבים חדשניים, אשר יותקנו במטוסי איירבוס ממשפחת  A318) A320, A319 , A320 ו-A321) המשרתים את נוסעי חברות התעופה לופטהנזה, SWISS ואוסטריאן איירליינס.

 

המושב החדש מציע משענת גב דקה וחדשנית וכרית המלאה בקצף, אשר יספקו חוויית טיסה נוחה במיוחד. המושבים החדשניים יותקנו בכל המטוסים ממשפחת מטוסי איירבוס A320 Family החל משנת 2019.

צילום: יח"צ

קבוצת לופטהנזה תקבל את מטוסי האיירבוס A320 Family, אשר יציעו לנוסעים את המושבים החדשניים, בתחילת שנת 2019 ותפעיל באמצעותם טיסות ליעדים קצרים ובינוניים.

 

החלוקה הארגונומית החדשה וריפוד מושב מובנה לחלוטין יתרמו לחוויית נוחות גדולה יותר. כיס המושב החדש, אשר תוכנן אופקית, ומותיר משענת דקיקה יותר, יספק לנוסעים מרחב אישי מרווח יותר.

 

בנוסף, הנסיעה נעשית נוחה יותר לא רק במהלך הטיסה, אלא גם בזמן שהמטוס על הקרקע, בזמן ההמראה והנחיתה. בעבר, הנוסעים התיישבו בזווית של 12 מעלות בשלושת השלבים שהוזכרו לעיל, ואילו כעת הם יהיו מסוגלים לנוח בנוחות כאשר משענת המושב שלהם תהיה בהטיה של 20 מעלות במהלך הטיסה כולה.

צילום: יח"צ

נוסעים במחלקת עסקים יכולים גם להגדיר את משענת הגב להטייה של 26 מעלות במהלך שיוט הגובה.  

 

זוהי הפעם הראשונה בה חברות התעופה לופטהנזה, SWISS ואוסטריאן איירליינס מפתחות ביחד מושבים בסטנדרטים זהים.

 

חברת התעופה אוסטריאן איירליינס הודיעה על הרחבת שיתוף הפעולה עם חברת הקייטרינג DO&CO. הרחבת שיתוף הפעולה יביא לשדרוג בהיצע הקייטרינג בטיסות. שיתוף הפעולה  כולל את הקייטרינג  למחלקות התיירים, תיירים פלוס, והעסקים וכן את י שירות הזמנת DO & CO à la carte, אשר ניתן להזמין באינטרנט, גם במחלקת תיירים, עד 24 שעות לפני הטיסה.

צילום: יח"צ

בשלב הבא, אוסטריאן  תפעל יחד עם DO & CO כדי לשדרג חווית  המזון והמשקאות בכל טיסותיה. המיקוד  הקולינרי בעתיד ימשיך את הקו  האוסטרי הטיפוסי  עם דגש על ייחודיות ואיכות . שרות השף בטיסה במחלקות העסקים בטיסות ארוכות הטווח, אשר זכה בפרסים רבים  ימשיך להוות חלק מ"חווית הגורמה"  בטיסות החברה.