כותרות אחרונות
Search

קסטרו מציגה את הקולקציה החדשה לסתיו 18-19

CASTRO קסטרו קולקציית סתיו 2018-19

קסטרו מציגה את קולקציית סתיו 18-19 החדשה, וחושפת את המגמות הלוהטות לעונה החדשה.  אז מה מחכה לנו העונה? מעצבי בית האופנה מבשרים על עונה שכולה מפגש בין טקסטורות אהובות וגם קלאסיות – מהמשבצות ועד המנומר – לפריטים איקוניים ואלמנטים ממראה הסמארט המחויט כגון הטרנץ׳ וטקסטורת פסי הסיכה. יחד עם נגיעות של ג׳ינס, הדפסי סוכריות, סטים תואמים, וצבעוניות חורפית אך קלילה, קסטרו מבטיחה לנו התחלה כובשת לב לעונה החדשה.

 

הקבוצה הפותחת את הקולקציה עוצבה במראה וינטג׳י המחבר בין מוטיבים ופריטי לבוש איקוניים: צבעוניות של שחור, כחול צי וחרדל משתלבים עם הדפסי חברבורות הנמר, ונגיעות ג׳ינס. הדפסי הנמר מככבים העונה בפריטי מפתח כגון שמלה וטופ מג׳רזי עם מכפלות סרוגות וספורטיביות, סריגים, וגם  חולצת אריג מנומרת. הדפס פסי הסיכה המחויט והקלאסי מוסיף טוויסט חורפי להתלבשות העונה, ואין מושלם ממעיל הטרנץ׳ הנצחי בגוון אבן כדי להשלים את המראה.

 

צלם דודי חסון

 

קבוצה נוספת ומרכזית בקולקציה מחברת בין משבצות באפור, ורוד וירוק לבין מראה הסמארט, בהשראת נערת בית ספר האמריקאי. גם כאן, שימוש בחומרים קלאסיים ואלמנטים מעולם החליפות המחויטות מקבלים טוויסט חדש וסופר קולי כשהם נפגשים עם טקסטורות פסים, משבצות. טקסטורות והדפסים חדשים ומפתיעים משתלבים בקולקציה כגון הדפס בטכניקת מגבת על גבי טי שירט וגם הדפס סוכריות, ואלמנט דומה מופיע גם בשמלת ריב משובצת בסיכות המדמות סוכריות.

 

 

צלם דודי חסון

 

סטים תואמים חלקים וגם בטקסטורות פרחוניות ומשובצות חשובים העונה, ובין הסטים הבולטים גם חליפת משבצות עם רכיסה גפולה וחצאית. שמלת סראפן קלאסית ומשובצת עם קפלים נלבשת העונה מעל חולצת חולצת אריג מסאטן, ונעליים משובצות משלימות את המראה החדש.

 

 

צלם דודי חסון

 

טווח המחירים של קולקציית סתיו קסטרו – נשים

49.90 ₪ – 399 ₪

להשיג בחנויות קסטרו ובאתר www.castro.com משלוח לכל מקום בארץ