כותרות אחרונות
Search

רשת מתחמי העבודה "SOK" ממשיכה בצמיחתה בישראל – פתחה מתחם חדש בפרויקט "MILLENNIA" בראשון לציון.

רשת מתחמי העבודה "SOK" – צילום: lvn

 

רשת מתחמי העבודה "SOK" ממשיכה בצמיחתה בישראל.

עם 100% אחוזי תפוסה במשרדים בגדלים קטנים ובינוניים:  SOK פתחה מתחם חדש בפרויקט "MILLENNIA" בראשון לציון בשטח כולל של כ-7,000 מ"ר.

המתחם נפתח בשקעה של כ-30 מיליון שקלים וכולל סוויטות משרדים ענקיות, משרדים בגדלים שונים, חדרי ישיבות מפוארים, אודיטוריום ומרפסות שמש עם נוף מרהיב

 

רשת מתחמי העבודה SOK, החברה השנייה בגודלה ברוסיה, משיקה בימים אלה את המתחם השני שלה בישראל, בפרויקט MILLENNIA "מתחם האלף" בראשון לציון. המתחם החדש מתפרש על פני שתי קומות (הקומה ה-17 וה-18) בשטח של מעל 3,000 מ"ר לכל קומה, וכן 3 מרפסות שמש מרהיבות המקיפות את הקומה, בגודל של יותר מ-600 מ"ר.

 

במתחם הושקעו כ-30 מיליון שקלים לא כולל עלויות השכרה. מאז הפתיחה ולמרות המצב הבטחוני, המתחם עומד אכלוס של יותר מ-60% מכלל המשרדים ו-100% תפוסה במשרדים הקטנים והבינוניים עבורם מנוהלת רשימת המתנה ארוכה. לאור הביקוש הוקדמה העבודה על קומה 18 במגדל. במתחם שבמגדל נצבא ברחוב המסגר בת"א אחוזי התפוסה עומדים כיום על 90%.

 

ההצלחה של המתחם והביקוש הגבוה נובעים מהבשורה החדשה אותה מביאה רשתSOK  לראשון לציון והסביבה, מדובר במתחם פרימיום המספק סביבת עבודה בסטנדרט חדש למתחמי העבודה בישראל, הן בשל עיצובו, מיקומו והשירותים שיעניק, וכן בשל האזור האסטרטגי הנגיש לאורך כל שעות היום מבחינת תחבורה ציבורית (צמוד לתחנת הרכבת משה דיין ולצירי תנועה מרכזיים. מחירי השכירות המשרדים מתחילים ב-1,800 ש"ח לעמדת עבודה. במקום יש אפשרות למשרדים היברידיים.

 

רשת מתחמי העבודה "SOK" – צילום: lvn

 

אלכס בראפנוב, מנכ"ל הרשת בירך על ההשקה וציין כי לא הופתע מהביקוש הגבוה למשרדים בסטנדרט פרימיום, וכי שמח להקדים את העבודה על קומה 18 כדי לעמוד בביקוש הרב. עוד סיפר כי מאז הפתיחה, יותר מ-60% מהחברות שהתחילו לעבוד במתחם, צמחו והתרחבו בקומה מה שמעיד על התאוששות המשק ואיתנותו. בימים אלה מקיימים מו"מ עם חברות גדולות (בעיקר מהתחום הפיננסי) המעוניינות לשכור את קומה 18. עוד הוסיף בראפנוב כי מתחם האלף מתחיל להתאפיין בביקושים גבוהים בקרב חברות פיננסיות ובאלה התומכות בהן.

 

 

 SOK (Service. Office. Knowledge) ישראל, רשת חללי העבודה המשותפים, השנייה בגודלה ברוסיה, בבעלותו של היזם איגור ריבקוב ואיריק אליארוב, שותף מנהל, מרחיבה את פעילותה בישראל נוכח צמיחתה המהירה על ידי בחירת מיקומי פרימיום חדשים ויוקרתיים.

 

ישראל היא המדינה הראשונה בה פועלת החברה מחוץ לרוסיה, כאשר הדגש שלה הוא על שילוב חדשנות, בחירות מיקומים אסטרטגיים וערך ייחודי עבור הקהילה והשותפים של החברה.

 

החזון של רשת SOK ישראל הוא ליצור סביבות עבודה מקצועיות במיקומים עסקיים אסטרטגיים המספקים מענה הוליסטי לכל צרכי החברות המתארחות בכל אתרי הרשת ברחבי העולם. המשימה של SOK, כרשת בינלאומית המארחת מאות חברות מובילות, היא לוודא שסביבות עבודה מתוכננות היטב יסייעו לחברות וארגונים להשיג את יעדיהם העסקיים תוך שמירה על איזון בין עבודה לחיים, דרך הפסקות המעודדות מוטיבציה, טיולים, ארוחות משפחתיות ועוד.

 

החברה מקפידה על האפקטיביות הניהולית של משאבי החברות המתארחות בחלליה, מאפשרת גמישות בצמיחה של החברות, ושומרת על מקצועיות, ידידותיות ובטיחות לקהילה והסביבה – ובעיקר מעמידה את צרכי החברות ועובדיהן במרכז.

 

רשת מתחמי העבודה "SOK" – צילום: lvn 

 

אודות SOK:

ברוסיה, SOK נחשבת לחברה השנייה בגודלה בתחום חללי העבודה עם  כ- 40,000מ"ר ב-9 מתחמים ברחבי המדינה – 7 במוסקבה, אחד בסנט פטרסבורג ואחד בקאזאן – והיא מתהדרת באחוזי אכלוס מרשימים ביותר של למעלה מ-90% במדינה כולה.

 

ביציאתה הראשונה אל מחוץ לגבולות המדינה, בחרה הרשת בישראל כיעד אסטרטגי ולולא הקורונה היו נפתחים עוד שלושה מתחמים שתוכננו להיפתח עד סוף 2022. כיום, מתכננת החברה לפתוח שלושה חללי עבודה נוספים עד סוף 2024 שצפויים להגיע לשטח כולל של 15,000 מ"ר, כאשר הדגש הוא על שילוב חדשנות, בחירות מיקומים אסטרטגיים וערך ייחודי עבור הקהילה והשותפים של החברה.

 

 רשת מתחמי העבודה "SOK" – צילום: lvn

 

המתחם במגדל נצבא שברחוב המסגר בת"א, נשכר תמורת 17 מיליון שקל לתקופה של חמש שנים וחצי. המתחם משתרע על פני 3,060 מ"ר במגדל נצבא, בקומות 9-11 ומאוכלס בימים אלה, כמעט במלואו (כ-500 עמדות עבודה) בחברות היי-טק גדולות ובינוניות לצד נותני שירותים בתחומים שונים, אשר זכאים גם לעמדות במתחמי SOK ברוסיה בעת ביקורם שם, ולהיפך.

 

תמהיל החברות במתחם SOK – חברות בינוניות וגדולות המעסיקות מעל 100 עובדים ודוגלות ברווחה עבור עובדיהם, חברות סטארט-אפ בגדלים שונים ופרילנסרים. סוגי המשרדים – החל מאזורי משרדים פרטיים וסגורים לחברות הכוללים מטבחונים וחדרי ישיבות ממותגים ועד רצף משרדים בגדלים שונים, כולל עמדות עבודה אישיות באזורים המשותפים.

 

החזון של רשת SOK הוא ליצור סביבות עבודה מקצועיות במיקומים עסקיים אסטרטגיים המספקים מענה הוליסטי לכל צרכי החברות המתארחות בכל אתרי הרשת ברחבי העולם. המשימה של SOK, כרשת בינלאומית המארחת מאות חברות מובילות, היא לוודא שסביבות עבודה מתוכננות היטב יסייעו לחברות וארגונים להשיג את יעדיהם העסקיים תוך שמירה על איזון בין עבודה לחיים, דרך הפסקות המעודדות מוטיבציה, טיולים, ארוחות משפחתיות ועוד.

 

החברה מקפידה על האפקטיביות הניהולית של משאבי החברות המתארחות בחלליה, מאפשרת גמישות בצמיחה של החברות, ושומרת על מקצועיות, ידידותיות ובטיחות לקהילה והסביבה – ובעיקר מעמידה את צרכי החברות ועובדיהן במרכז.