כותרות אחרונות
Search

שילב רשת החנויות לתינוקות הגדולה בישראל מציגה תַּחְפּוֹשׂוֹת פּוּרִיםלתינוקות בני 0-24 חודשים !

שילב רשת החנויות לתינוקות הגדולה בישראל מציגה תַּחְפּוֹשׂוֹת פּוּרִיםלתינוקות בני 0-24 חודשים !

קולקציית תחפושות פורים יפיפייה, אופנתית, איכותית ונוחה לתינוקות בני 0-24 חודשים המשלבת עיצוב מושקע ומרהיב, חומרים איכותיים ומחשבה על הקטנטנים והקטנטנות שאוהבים להתחפש בכל ימות השנה.

 

שילב, רשת החנויות לתינוקות משיקה קולקציית תחפושות פורים איכותית, בטיחותית, יפיפייה וטרנדית לתינוקות בגילאי 0-24 חודשים המאפשרת לקטנטנים להתחפש ולהרגיש בנוח, כמו בבגדי היום-יום. בשילב, דואגים לתינוקות שלכם גם אחרי פורים ומאפשרים לכם, ההורים, להשתמש בתחפושת כפריט לבוש גם בכל שאר ימות השנה.

 

ההכרות המקצועית והאישית של הסטודיו לעיצוב של שילב את צרכי התינוק וההורים יצר קולקציה מושקעת בה ניתנה תשומת הלב לפרטים הקטנים בנראות התחפושת, אך גם לפרקטיות שבה.

 

שילב תחפושת שועל מידות 0-24 מחיר 89.90 שח צילום דן לרנר

 

הקולקציה כוללת 4 עיצובים: מלכת הכוכבים, שועל, פנדה ופלמגו, העשויות מבד נעים ואיכותי 100% כותנה, נתפרות בתפרים שטוחים המונעים גרוד או שפשוף של העור ואינן כוללות תוויות פנימיות, כך שהן מגנות על עורם העדין של התינוקות. הסגירה הקלה, המהירה והנוחה של התחפושת נעשית על – ידי תיקתקים הנמצאים בתחתית בגד הגוף שנבדקו בקפידה כך שהם לא יפלו או ישרטו את עור התינוק.

 

העיצוב המקסים של התחפושות נעשה בצורה מתוחכמת, מקצועית ויצירתית, כך שהאלמנטים הדקורטיביים בתחפושות יוצרים אמירה ייחודית מבלי להטריד או להפריע להתנהלות היומיומית של התינוק. כדי שהתינוקות יוכלו לשבת בצורה נוחה וללא הפרעה, זנבות השועל והפנדה אוירו על גבי הבד, בעוד בתחפושת מלכת הכוכבים והפלמנגו שולב בד הטול כעיטור חיצוני ובשכבה דקה.

 

שילב תחפושת שועל מידות 0-24 מחיר 89.90 שח צילום דן לרנר

 

בכל אחת מהתחפושות אביזר ראש, כובע או סרט, קל משקל המותאם למידות ראש התינוק ורגליות מחממות שאינן מחליקות מהרגל ומשלבות הדפס המונע החלקה.

 

 כל התחפושות עברו בקרת איכות מחמירה ביותר על ידי מכון התקנים והן אינן דליקות.

 

מידות: 0-24 חודשים

מחיר 89.90 ₪

ולחברי מועדון לקוחות 59.90 ₪

להשיג בסניפי שילב ובאתר www.shilav.co.il