כותרות אחרונות
Search

תנאי שימוש

חדשות ישראל בעסקים 15

ברוכים הבאים לאתר חדשות ישראל בעסקים

האתר מנוהל ומופעל על ידי אדם פרטי והשימוש בו בתכנים ובשירותים השונים שנמצאים בו מעידים על הסכמתך לתנאים שנקבעו. אשר על כן הנך מתבקש לקרוא בקפידה יתרה את התנאים ולפעול על פיהם.

תנאים אלה חלים על השימוש באתר חדשות ישראל בעסקים באמצעות מחשב או כל מכשיר גלישה אחר אחר (כגון: טלפון סלולארי, מחשב נייד, טאבלטים למיניהם, מחשבי כף יד למיניהם וכו…. כמו כן הם חלים על השימוש באתר, בין אם הגלישה נעשתה באמצעות רשת האינטרנט הקיימת או נעשתה באמצעות כל רשת אחרת. הפנייה במסמך זה היא בלשון זכר אך הפנייה מכוונת לשני המינים.

 1. הנך רשאי להשתמש באתר חדשות ישראל בעסקים למטרות פרטיות בלבד. מובהר בזאת שחל איסור מוחלט להעתיק או להשתמש, או לאפשר לאחרים להעתיק או להשתמש, בכל דרך שהיא בתוכן של אתר חדשות ישראל בעסקים

 2. הנך רשאי לשלוח כתבות, הודעות ותגובות אך הנך נדרש לשמור על כללי כבוד האדם, חוק איסור לשון הרע ושפה נקייה ומכובדת. כתבות, הודעות ותגובות יפורסמו רק אחרי בדיקה קפדנית.

 3. אין להציג תכנים מאתר חדשות ישראל בעסקים בתוך מסגרת גלויה או סמויה.

 4. אתר חדשות ישראל בעסקים הוא אתר פרטי (לא עמותה) לא מסחרי וללא מטרות רווח, ואינו קשור או כפוף לגוף עסקי כלשהו, למעט קבלת הודעות דוברות ופרסומים אחרים.

 5. אין לקשר בין אתר חדשות ישראל בעסקים לכל אתר המכיל תכנים פורנוגרפים ותכנים אחרים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה ואו המנוגדים לחוק, או כאלה שפרסומם נוגד את החוק או שהם מעודדים פעולות המנוגדות לחוק.

 6. אתר חדשות ישראל בעסקים לא יישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים מאתר "חדשות ישראל בעסקים" ומהצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת. אתה נושא באחריות המלאה לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידך ומתחייב לפצות את אתר "חדשות ישראל בעסקים" בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

 7. מפעיל אתר חדשות ישראל בעסקים רשאי לסגור את האתר, לשנות מעת לעת את צורתו, מראהו וזמינותם של החדשות, מבזקי החדשות והתכנים האחרים הניתנים, כל זאת ללא כל צורך להודיע לך על כך מראש, ולא תהיה לך או לכל אדם אחר כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "חדשות ישראל בעסקים" בקשר לכך.

 8. מפעיל אתר חדשות ישראל בעסקים יימנע ככל שניתן ממסירת פרטיך האישיים לצד שלישי אלא במקרים חריגים כגון: מחויבת לעשות כך על פי צו שיפוטי או אם יעמוד בפני מפעילי אתר חדשות ישראל בעסקים איום בנקיטת משפטיים (פליליים או אזרחיים בגין פעולות שעשית באתר מפעילי אתר חדשות ישראל בעסקים.

 9. מפעיל אתר חדשות ישראל בעסקים רשאי לעשות שימוש בפרטיך האישיים לצורך שיפור השירותים שהאתר מציעה לך באתר, ליצירת קשר עמך וכן התאמת האתר לצרכיך והעדפותיך האישיות. מפעיל אתר חדשות ישראל בעסקים מתחייב שלא להעביר לאף אדם או לכל גוף אחר מידע שעלול לזהותך באופן אישי, אלא אם תאשר זאת בעצמך.

 10. במידה ותעשה באתר חדשות ישראל בעסקים שימוש לא נכון או פוגע או בניגוד לנהלים נהיה רשאים לסמן את כתובת ה-IP שלך כמי שאינו מורשה יותר להיכנס לאתר זה.

 11. באתר חדשות ישראל בעסקים יש קישורים לאתרים רבים אחרים ומראש אנו מסירים אחריות מכך שקישור כלשהו אינו פועל ואין אנו אחראיים על תקינות הקישורים או נכונותם.

 12. מפעיל אתר חדשות ישראל בעסקים רשאי לשנות את תנאי השימוש מעת לעת, להוסיף תנאים חדשים או להסיר אחרים והם יהיו תקפים מיד עם פרסומם באתר זה.

 13. אתה תדרש לשפות ולפצות את את מפעילי אתר חדשות ישראל בעסקים , כתביו, מנהליו, או מי מטעמם בגין כל נזק, או הוצאה שייגרמו להם ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

 14. מפעיל אתר "חדשות ישראל בעסקים" עושה הכל כדי שהוא יהיה מעניין ואטרקטיבי ומאחל לך גלישה נעימה ומהנה.

 15. מאחר ואתר חדשות ישראל בעסקים הוא אתר פרטי לכל דבר ועניין, יוכנסו בו מעת לעת (בזמנים לא קבועים) חדשות, כתבות, מאמרים, פרסומים  בנושאים שונים  ולא תוכל להיות לגולשים טענה או דעה בנושא זה.

 16. ניתן לפנות אלינו במייל: kib006@gmail.com