כותרות אחרונות
Search

11 נשים עוצמתיות נבחרו לקמפיין של רשת "ליה לונדון"

צילום: רותי ד

 

רשת ליה לונדון בקמפיין נשי עוצמתי !

בהובלת איש התקשורת גולן נהרדעא רשת ליה לונדון יצאה בקמפיין עוצמתי וייחודי שהוקדש כולו לנשים, שקרא לנשות ישראל בכל המגזרים, בכל הקהילות והגילאים מדן ועד אילת להגיע ליום אודישן ענק ומרוכז עם חגיגת נשיות שלמה.

 

את המהלך כולו הוביל – גולן נהרדעא, שכחלק ממנו התקיים יום אודישנים מרוכז אליו הוזמנו נשים שונות מכל קצוות הארץ להיות השגרירה הבאה של ליה לונדון. 

 

קצת על הקמפיין:

הגוף שלך מושלם בדיוק כמו שהוא, אבל חזייה איכותית, שמותאמת לך בדיוק, יכולה לשדרג את הנוחות ואת הרגשת הנשיות שלך, אם את גאה בנתונים הטבעיים שלך ושלמה עם עצמך ? אנחנו ממש רוצים לשמוע על זה !
ספרי לנו מהי נשיות בעינייך ויכול להיות שתהיי השגרירה הבאה של ליה לונדון.

 

קצת על האודישן:

האודישנים לקמפיין נערכו בתאריך 18.7 והיו פתוחים לכל אישה, בכל גיל, משקל, גובה וצבע. במהלך האודישנים פגשו הנשים מאפרת ומלבישה והצטלמו. בסוף האודישנים המושעים והמקצועיים,  נבחרו 11 נשים שישמשו כשגרירות הבאות של ליה לונדון.

 

 

צילום: אסי ביטון

ליה לונדון

שירות לקוחות 03-6480653

פייסבוק: ליה לונדון – leia London

אינסטגרם:leialondonil

www.leialondon.co.il

הנשים שנבחרו לקמפיין

איסלאם סעאפין – בת 29, נולדה ביפו וכיום חיה בתל אביב.

 

צילום: אסי ביטון

 

"הגעתי לקמפיין של ליה לונדון מתוך מטרה להביא את השונה, להציג לעולם שיש שוני ולהיות חלק משינוי מהותי בתפיסת האישה. חשוב לי להראות שיופי יכול לבוא לידי ביטוי בהרבה מאוד צורות ויש עולם שלם של נשים שאפשר לראות". איסלאם מספרת שעם הזמן למדה שכדי לעשות שינוי "אני צריכה להיות שלמה עם עצמי, עם מי שאני ועם איך שאני נראית, לאהוב את עצמי בדיוק כמו שאני. פחות או יותר מלאה שזה לא משנה בכלל. מפה הדרך שלי רק מתחילה".

 

נטלי רוט – בת 36, אם ל-5 ילדים, 4 בנות ובן.

 

צילום: אסי ביטון

 

"הסיבה בזכותה החלטתי להשתתף בקמפיין של ליה לונדון היא הבנות שלי והעולם אליו הן גדלות. ההתעסקות הגוברת שלהן בנראות החיצונית ומהו אידיאל היופי שלהן גרמו לי לרצות להיות חלק מכל המהלך הזה. חשוב לי שהשיח המשפחתי שלנו הוא לא סביב דיאטה, ומה נחשב ליפה או לא יפה. מאוד חשוב לי שהן יבינו שכל אישה יפה, שיראו מודל יופי אחר וידעו שאמא שלהן משתתפת בקמפיין שמראה שיש הרבה סוגי נשים, הרבה צורות שונות של יופי".

 

אנה אגייב – בת 39, גרושה ואם ל-4 ילדים, עוסקת בחינוך מיוחד בגני ילדים.

 

צילום: אסי ביטון

 

אנה רואה את עצמה כאישה חזקה ועוצמתית, המגדלת את ארבעת ילדיה לבד ומלאת שמחת חיים ואושר. עבורה "אישה עוצמתית זו אישה עצמאית, חזקה, שיכולה לעמוד בפני עצמה עם עצמאות נפשית, חברתית וכלכלית".

 

ויקה ( ויקטוריה) כהן– בת 57, אוטוטו סבתא לראשונה.

 

צילום: אסי ביטון

 

המסר של ויקה לנשים הישראליות ובכלל הוא שאת יכולה לאהוב את עצמך בכל גיל ובכל משקל. ויקה אומרת ש "אחד הדברים החשובים שצריך לזכור זה שאיך שאת מרגישה בתוכך, זה מה שאת מקרינה החוצה לעולם. תעזו, תחלמו, תחיו את הרגע ובעיקר תעופו על עצמכן!"

לפני 4 חודשים ויקה  החליטה בצעד אמיץ לתרום כליה לחברתה הטובה. עבור החברה זו השתלה שניה, כיוון שהראשונה לא צלחה. ויקה מספרת שההנאה הכי גדולה עבורה היא לראות את האושר של חברתה. מה שהוביל אותה לצעד זה זו תחושה פנימית שזה בדיוק מה שהיא צריכה לעשות והתרומה הזו נתנה לה המון וגרמה גם לויקה לאושר גדול.

 

טל שרעבי – בת 29 מתל אביב, סיימה שנה שלישית בלימודי קולנוע ותרבות.

 

צילום: אסי ביטון

 

טל החליטה להשתתף בקמפיין ליה לונדון מתוך אג'נדה שמשהו חייב להשתנות בדימוי האישה. היא מספרת שגם לה, אישה ממוצעת, כניסה לחנויות בגדים היא דבר קשה ומתסכל. גם לנשים לא מלאות אבל עם חזה גדול, זו חווייה לא נעימה. היה לטל חשוב מאוד להשתתף ולקחת חלק בקמפיין שהמסר שלו דומה למה שהיא מאמינה בו ולדבריה "היא הרגישה צורך להיות חלק מהקמפיין של ליה לונדון".

 

ליא קיזל– בת 35 מתל אביב, עוסקת בחינוך פורמלי, עו"ד בהשכלתה ופעילה חברתית.

 

צילום: אסי ביטון

 

ליה מספרת על עצמה ש "זה מאוד לא אופייני לי להיות חלק מקמפיין הלבשה תחתונה, או בכלל, אבל המקום הפמיניסטי שבתוכה משך אותה. אני מאמינה בקמפיין של נשים אמיתיות. זהו מסר חשוב כאשר חברה כמו ליה לונדון בוחרת לתת לנשים אמיתיות לבוא ולהיות הפנים שלה".

 

מעיין פרידברג – בת 31, גדלה בחיפה וכיום גרה בת"א. עו"ד במשרד הרצוג פוקס נאמן.

 

צילום: אסי ביטון

 

מעיין מספרת שהמשרה שלה מאוד תובענית ועבורה ליה לונדון זו בחירה טבעית. כבחורה עם חזה גדול, חשוב לה שיהיה לה נוח במהלך כל היום ושכמובן היא תיראה טוב בבגדים. מעיין הגיעה לקמפיין אחרי שחברה טובה ראתה את ההזמנה ליום האודישנים ואמרה לה שהיא פשוט חייבת ללכת. כשראתה מה המטרה והמשמעות של הקמפיין והבינה שהנשים שמוזמנות הן נשים רגילות ואמיתיות, היא רצתה לקחת חלק בקמפיין המבורך. "כשמדובר בהלבשה תחתונה הרבה יותר נעים לראות נשים שהן כמונו ושאפשר להזדהות איתן, גם אם הן רזות או מלאות. לכולן יש מקום וזה משדר אמינות מול החברה".

 

ליאת סנטו– אם לחמישה, מהיישוב צופית.

 

צילום: אסי ביטון

 

ליאת מספרת שהיה לה חזה גדול מאז ומתמיד. היא תמיד התקשתה למצוא חזיה ובגד ים שיתאימו לה. את הפיתרון היא מצאה בליה לונדון. בכל החנויות המבחר היה מאוד מוגבל, שחור-לבן-גוף ובליה לונדון היא גילתה עולם שלם של צבעים.

כשראתה שליה לונדון יוצאת בקמפיין ומזמינה נשים מכל גיל ומשקל להשתתף, היא הבטיחה לעצמה ששם היא תהיה!

ליאת מציעה שבכל חלון ראווה ידאגו לבובות בגדלים שונים, גם רזות וגם מלאות, כך שנשים מלאות יבינו שהן מוזמנות להיכנס ויש מבחר עבורן. בנוסף היא מציעה שבבתי ספר לעיצוב ילמדו את הסטודנטים לעצב גזרות שמחמיאות למבחר גדול יותר של מידות, גם מידות גדולות.

 

נוגה גולדברג – בת 28, מהנדסת מכונות בתעשייה האווירית.

 

צילום: אסי ביטון

 

נוגה עוסקת במהלך היומיום בהרכבת מטוסי F15 כמהנדסת מכונות. היא הגיעה להשתתף בקמפיין כחלק מתהליך פנימי שלה עם עצמה במהלכו היא מנסה דברים חדשים בחייה ודוחפת את עצמה כדי לראות כמה רחוק תוכל להגיע בתחומים שונים שלא קשורים בהכרח לתחום העיסוק שלה, בו היא יודעת שהיא טובה, אלא לעולמות שונים שהם לא חלק מעולמה. זה חלק מתהליך של אהבה עצמית שהוא עבורה הבסיס להכל.

נוגה מאמינה ש "כאשר אנחנו הנשים רואות מודל אחד של יופי ברשתות האופנה, זה מקשה על ההאהבה העצמית שלנו. כי או שאתה מתאים למודל היופי או שאתה לא. ואם אתה לא מתאים זה אומר שמשהו אצלך לא בסדר. ברגע שיש קמפיין שמציג טווח רחב של מידות, גילאים ונשים כשהכל נראה יפה וסקסי, ובמילים אחרות טווח גדול של נורמליות ויופי, זה מעביר מסר שכולנו חלק מהיופי ולכולנו יש מקום וכולנו יכולים למצוא את עצמנו בטווח הזה שהוא לגיטימי ויפה, זה רק יעודד אותנו לאהוב את עצמנו".

 

שירלי רחמוט – בת 36 מתל אביב, עובדת בחברת סטארט אפ.

 

צילום: אסי ביטון

 

שירלי מספרת שהיא מאוד אוהבת להתאמן בפילאטיס ואיגרוף. היא מאוד אוהבת להצטלם ודיגמנה בעבר. היא מאוד אוהבת חיות ומתנדבת בעקביות ב -SOS חיות. שירלי אומרת על עצמה "אני אישה, מלאה, סטנדרטית שאוהבת את עצמה. עברתי הרבה תהפוכות עם הגוף שלי. תמיד הייתי מלאה, או מלאה יותר ואני אוהבת את זה. זו אני, זה מי שאני וזה מה שאני תמיד אהייה. המשקל תמיד הלך לפניי. גם כילדה הייתי מלאה ומעולם לא צחקו עליי ולא נתנו לי הרגשה לא טובה. המשפחה שלי תמיד נתנה לי תחושה שאני הכי יפה והעצימה אותי, מה שתרם לביטחון העצמי שלי". שירלי מוסיפה ואומרת שהיא מאמינה שהיא יכולה להיות מודל לחיקוי. היא מספרת שהיא בריאה, מתאמנת, אוהבת את עצמה ולמרות שהיא לא מודל היופי הסטנדרטי – היא לחלוטין מודל יופי.

 

מולי קוטלר– בת 29, גרה בת"א, עלתה לישראל לפני 7 שנים מלוס אנגלס, תזונאית הוליסטית.

 

צילום: אסי ביטון

 

מולי מאובחנת עם מחלה המחלישה את הגפיים וכפות הרגליים וגורמת לנכות. בגלל מחלתה היא נעזרת מגיל 5 בתומכים לכפות הרגליים והברכיים שעוזרים לה להתייצב וללכת.  מולי מספרת שהיא במשימה. היא רוצה להיות הדוגמנית הראשונה עם מוגבלות פיסית בישראל.

מולי מאמינה שמה שליה לונדון עושים בקמפיין הוא מהלך עם מסר מדהים וחשוב – הם לוקחים את מה שנחשב ומייצג במדיה את הנשים "האטרקטיביות והיפות", הדוגמניות עם מודל היופי האחיד, ומראים שיש מגוון גדול של נשים בעולם שהן יפות, חכמות, אטרקטיביות, סקסיות ומצליחות שיכולות להיות כולן מודל יופי.

מולי אומרת ש "כולן דומות. לכולנו חלומות, שאיפות, רצונות – וכולנו נשים. אין באמת הבדלים בינינו.

עבורי, זה מאוד חשוב ונוגע כאישה עם מוגבלות פיסית, לראות שיש ייצוג רחב של נשים בקמפיין של ליה לונדון וכולן נראות יפות. לרוב לא מקשרים בין נשים עם מוגבלויות למודל יופי וזה פשוט שגוי. זו הסיבה בגללה אני כאן היום".