כותרות אחרונות
Search

בימות גלובל מציגים: סירקולומביה במופע המסחרר מדרום אמריקה: Acelere

Circolombia present Acelere at The Lowry

בימות גלובל מציגים:  סירקולומביה במופע המסחרר מדרום אמריקה: Acelere

הקסם של קולומביה מגיע לראשונה לארץ במופע אקרובטי, קצבי ומסחרר!

2-5/08/17, המשכן לאומנויות הבמה, תל אביב

 

סירקולומביה מגיעים אלינו לראשונה מקולומביה שבאמריקה הלטינית, מביאים עמם את המופע המרהיב Acelere, במסגרת סדרת World Cirque.

Acelere הוא קרקס חושים המשלב שירה וריקוד מקוריים, בקצב ללא הפסקה, בעולם צבעוני המלא במחול סוחף, מוסיקה חיה ואקרובטיקה מרהיבה במופע לכל המשפחה.

סירקולומביה מביאים בפנינו מבט על קולומביה האותנטית. הלהקה חושפת בפני הקהל את סגנון החיים ברחובות קולומביה, שם עבור צעירים רבים, מוסיקה, ריקוד וקרקס מהווים תחליף לחיי הרחוב המסוכנים.

Acelere הוא דיוקן של חברה, בה שמחה ואלימות שלובים יחד, בה הריקוד והמוסיקה הם ווסתי הביטחון של חיי היומיום. המופע משקף ומראה לנו את החיים ברחובות הקולומביאניים, לטוב ולרע. עבור האמנים אשר מופיעים על הבמה, אלו הם החיים האמתיים.

Acelere מייצג נרטיב אמיתי, המבוסס על חייהם של השחקנים הצעירים, אשר מספרים וחושפים לעולם את המציאות שהם חווים דרך עיניהם, אוזניהם והקולות אותם הם שומעים.

הכוריאוגרפיה והמוזיקה משלבים שירה בלייב של מקצבים לטיניים, היפ הופ, רגאטון וראפ בשילוב עם אנרגיה מסחררת ורמת ביצוע מדויקת. הכוראוגרף של המופע, קרלוס נטו, עבד עם: נינטנדו וסוני בבימוי דמויות במשחקי ווידאו, אולפני Warner Brothers, בתוכנית Britain's Got Talent, בהפקות ברודווי שונות, עם זמרים בסיבובי הופעות ברחבי העולם ועוד…

Acelere הוא מופע מפתיע, מדהים ומצחיק, המייצג את התגלמות היכולת של אמריקה הלטינית להפוך את הכל למסיבה אשר חוגגת את החיים! במופע מככבים האמנים הטובים ביותר, בוגרי בית הספר הקולומביאני הלאומי לקרקס "Circo Para Todos" (קרקס לכולם).

בית הספר לקרקס פועל כבר 15 שנים, יותר מ- 4500 ילדים השתתפו בסדנאות הקהילתיות שלו ולמעלה מ -100 סטודנטים סיימו את תוכנית ההכשרה המקצועית שלו בת 4 שנים. בית הספר גורם לשינוי אמתי בחייהם של הילדים הגדלים ברחובות קאלי ומרחיק אותם מחיי הפשע, אליהם הם יכולים להיקלע בקלות. האמנים הצעירים הללו משתתפים כיום בכמה מהמופעים הבינלאומיים הטובים ביותר בעולם.

 

 לצפייה בקטע מהמופע

זמני המופעים:

02/08/17- 20:00- מופע בכורה
03/08/17- 20:00
04/08/17- 13:00
05/08/17- 16:00

לרכישת כרטיסים: *8780 או באתר lean.co.il

בית האופרה- המשכן לאמנויות הבמה ISRAEL-OPERA.CO.IL03-6927777