כותרות אחרונות
Search

חברת התקשורת "Magyar Telecom" חתמה על הסכם עם חלל-תקשורת להארכת אספקת שירותי לווין על-גבי עמוס 3.

 צילום: יח"צ "חלל תקשורת"

 

חברת התקשורת "Magyar Telecom" מקבוצת "דויטשה טלקום" חתמה על הסכם עם חלל-תקשורת להארכת אספקת שירותי לווין על-גבי עמוס 3.

מדובר בהסכם רב שנתי בהיקף של למעלה מ- 30 מיליון שקלים.

 

חברת "חלל-תקשורת", העוסקת באספקת שירותי תקשורת לוויינית באמצעות צי לווייני עמוס, מדווחת הבוקר כי ספקית התקשורת  "Magyar Telecom",  הספקית המובילה בהונגריה לאספקת שירותי תקשורת , חתמה על הסכם להארכת תקופת ההתקשרות להפצת פלטפורמת הטלוויזיה שלה (T-Home DTH) עד לסוף שנת 2024. חוזה ההארכה החדש מוערך בכ – 30 מיליון שקלים כאשר צבר ההזמנות הכולל מסתכם בכ- 70 מיליון ש"ח

 

פלטפורמת T–Home DTH הושקה בשנת 2008 על-ידי Magyar Telecom ומאז נחשבת לספקית שירותי הטלוויזיה הגדולה בהונגריה עם חדירה של למעלה מ – 33% ממשקי הבית ההונגריים, משדרת למעלה מ- 160 ערוצים ברחבי הונגריה, כולל למעלה מ- 30 ערוצים בפורמט HD, וכל זאת באמצעות השירות הניתן על-ידי חלל-תקשורת בנקודת השמים 4W.

 

דן זיצ'ק מנכ"ל חלל-תקשורת –  צילום: יח"צ "חלל תקשורת"

 

דן זיצ'ק מנכ"ל חלל-תקשורת, מציין כי "החתימה על המשך ההתקשרות בעוד מספר שנים עם Magyar Telecom וההחלטה על המשך הפצת פלטפורמת הטלוויזיה על גבי לווייני עמוס, מהווה הבעת אמון בחברה, בשירות הניתן ובטכנולוגיה המתקדמת של לווייני עמוס. חידוש החוזה הרב שנתי יאפשר את המשך שיתוף הפעולה ואף מינופו לקידום מטרות המשותפות עתידיות"

 

הסכם זה מצטרף לצבר עסקאות עליהן דיווחה חלל-תקשורת בתקופה האחרונה הכולל, בין השאר, הארכת ההסכם עם ממשלת ישראל בסך של כ-125 מיליון ש"ח, הסכמים עם מפעיל תקשורת סלולארי באפריקה בסך של כ- 20 מיליון ש"ח ועוד. כמו כן, החברה הודיעה לאחרונה על כוונת חברת IG4 מהונגריה, אשר זכתה במכרז ממשלת הונגריה להקמת לוויין לאומי, לרכישת השליטה בחלל-תקשורת לפי שווי חברה של למעלה מ-400 מיליון ש"ח.

 

 צילום: יח"צ "חלל תקשורת"

 

אודות חלל-תקשורת:

חלל-תקשורת, הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל-אביב, עוסקת באספקת שירותי תקשורת לוויינית ללקוחותיה, באמצעות הלוויינים עמוס-3 ועמוס-7 הממוקמים בנקודת שמים 4°W, עמוס-4 המוצב בנקודת שמים 65°E, והלוויין הדיגיטלי המתקדם עמוס-17 המוצב בנקודת שמים 17°E. לקוחות חלל-תקשורת כוללים, בין היתר, חברות המספקות טלוויזיה רב-ערוצית, ערוצי טלויזיה, רשויות מדינה הנזקקות ללוויין תקשורת להעברת מידע לסוגיו, חברות העוסקות בהעברת מידע, טלפוניה ואינטרנט בפס-רחב וכן גופים העושים שימוש ברשתות VSAT. חלל-תקשורת מספקת שרותי תקשורת לוויינית ללקוחותיה ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה.