כותרות אחרונות
Search

ג'ון קפלן מונה למנכ"ל משותף בחברת "Payoneer".

גון קפלן וסקוט גאליט – : צילום "Payoneer"

 

 ג'ון קפלן מונה למנכ"ל משותף בחברת "Payoneer".
קפלן יוביל את "Payoneer" לצד סקוט גאליט, לתמיכה בהמשך צמיחת החברה לטווח ארוך.

(NASDAQ: PAYO), חברת טכנולוגיית התשלומים למסחר מקוון המספקת פלטפורמת תשלומים וניהול פיננסי למיליוני עסקים ברחבי העולם, ממנה היום את ג'ון קפלן למנכ"ל משותף ודירקטור לצד המנכ"ל הנוכחי סקוט גאליט.גאליט וקפלן יובילו את החברה כמנכ"לים משותפים במהלך  תקופת מעבר עד סוף 2023 [שלאחריה יכהן קפלן כמנכ"ל יחיד וגאליט ימשיך בחברה בתפקיד אסטרטגי.

 

קפלן מביא איתו ניסיון רב בגידול חברות גלובליות בכלכלה הדיגיטלית, שיעזור לו להמשיך ולהניע את צמיחת החברה, להרחיב את היצע המוצרים של Payoneer, ולשרת לקוחות שמרחיבים את עסקיהם בכלכלה הדיגיטלית של היום, הכל בשיתוף פעולה הדוק עם גאליט.

 

קפלן יוביל את הארגון העסקי של החברה ואת פונקציות הליבה הארגוניות. גאליט ימשיך לנהל את הפעילויות הכפופות לרגולציה ויוביל את הפונקציות הביצועיות שתומכות בארגון העסקי.

 

סקוט גאליט: "אני מכיר את ג'ון בפן המקצועי כבר מספר שנים ויש לי הערכה וכבוד רב להישגיו ולערכים שלו. שנינו חולקים חזון משותף לגבי הדרך שבה העולם הדיגיטלי משנה את המסחר הגלובלי, לתרומה ההולכת וגדלה של עסקים קטנים ובינוניים לכלכלה העולמית, וכיצד החברות המוצלחות של היום צריכות להיבנות כשהן שמות את הלקוחות והעובדים במרכז. ההזדמנויות העומדות בפני "Payoneer" והלקוחות שלנו הן עצומות. הדירקטוריון ואני מאמינים שהעשור הקרוב ידרוש הנהגה טרנספורמטיבית שתתאים להזדמנויות האלה. אני נרגש לחבור עם ג'ון בעת שPayoneer ממשיכה לבנות פלטפורמה המותאמת לכלכלה העולמית החדשה."

 

ג'ון קפלן הוא מנהל, משקיע ויזם עם רקורד בהצמחת חברות בכלכלה הדיגיטלית. עד לאחרונה, היה נשיא הפעילות בצפון אמריקה ואירופה של Alibaba.com, היחידה העסקית של b2b בינלאומי של קבוצת עליבאבא. בתפקידו זה, הוא סייע להוביל את הטרנספורמציה של היחידה העסקית לאחת מהיחידות הצומחות והרווחיות ביותר של קבוצת עליבאבא. קפלן הצטרף לקבוצת עליבאבא ב-2017 בעקבות רכישתה של OpenSky, פלטפורמה לעסקים קטנים ובינוניים שהקים בשנת 2009, שאפשרה לעסקי מסחר דיגיטלי קטנים ובינוניים לייעל את יכולות ההפצה שלהן על גבי זירות מסחר.

 

גון קפלן וסקוט גאליט – : צילום פיוניר

 

אבי זאבי, יו"ר "Payoneer": "אני שמח לקבל את פני ג'ון ל "Payoneer". הוא מנהיג ומנהל מעורר השראה ובעל ניסיון רב בבניית חברות, "Payoneer" היא מותג גלובלי, שמיליוני עסקים ביותר מ-190 מדינות וטריטוריות נותנים בו את אמונם. הדירקטוריון סמוך ובטוח שג'ון וסקוט יהוו צוות מצוין שימנף את הנכסים והמומנטום הנוכחי כדי להוביל אותנו לפרק הבא בצמיחה של "Payoneer".

 

ג'ון קפלן: "אני שמח מאוד להצטרף לPayoneer, "ל "Payoneer" יש נתונים פיננסיים חזקים, פורטפוליו שירותים מוביל בתעשייה, בסיס לקוחות גלובלי רחב וצומח, ואקוסיסטם של שותפויות מהימנות שלא ניתן לשכפל בקלות. יש לנו את הרוח, היכולת, המותג, הצוות הגלובלי המוכשר והמגוון לשרת עסקים ברחבי העולם, ובכך לייצר ערך לבעלי המניות לשנים רבות קדימה".

 

ג'ון קפלן מוסיף: "עכשיו הוא הזמן עבורנו להעז אפילו יותר, בעת שאנו ממשיכים לבנות. לכבוד הוא לי לחבור עם סקוט והצוות של Payoneer כדי לעשות בדיוק את זה, ולממש את משימת החברה להביא עולם של הזדמנויות לעסקים בכל גודל, בכל מקום בעולם". הלקוחות של Payoneer הם הלב הפועם של הכלכלה העולמית היזמית. כשהם מצליחים, קהילות מקומיות משגשגות".

 

אודות "Payoneer":

Payoneer היא השותף המוביל בעולם למסחר דיגיטלי, בכל מקום. Payoneer מבטיחה לכל עסק בכל שוק, את הטכנולוגיה, הקשרים והביטחון להשתתף ולפרוח בכלכלה הגלובאלית החדשה – מתשלומים ללא גבולות ועד לצמיחה ללא גבולות.

 

מאז 2005, Payoneer מעצבת אקוסיסטם גלובלי אמיתי כך שכל העולם יוכל לממש את הפוטנציאל הגלום בו. Payoneer מציעה עולם שלם של הזדמנויות הפתוחות בפניכם, ומניעה צמיחה ללקוחותיה – החל מיזמים קטנים עם שאיפות גדולות בשווקים מתעוררים, ועד למותגים הדיגיטליים המובילים בעולם כמו Airbnb, Amazon, Google, Upwork, Walmart.