כותרות אחרונות
Search

Decor, בשיתוף עם האדריכלית מרינה רכטר-רובנשטיין, מציגים מטבח שנתפר על צרכיו של המזמין….

אמנות הבישול

Decor, בשיתוף עם האדריכלית מרינה רכטר-רובנשטיין, מציגים מטבח נעים, בקו עיצובי נקי ופרקטי שתוכנן על פי צרכיו המדוייקים של בעל הדירה- אמן תל-אביבי בשנות ה-30 לחייו. בתפיסת עולמו של האמן הצעיר, המטבח מהווה ציר מרכזי ומשמש אף כלב הפועם של הבית. בתכנון הושם דגש רב על יצירת מקומות אחסנה רבים, על כן המטבח כולל קיר בו הוטמע ארון אחסנה גבוה שממשיך לכל אורכו עד לקצה המסדרון המחבר בין החלל הציבורי לפרטי.

רכטר-רובנשטיין בחרה לשלב במטבח שני חומרים יחודיים במראם ואיכותם: האחד, ניומט בגוון שחור- חיפוי מיוחד שפיתחה Decor, שאינו נשרט או מתבלה ושומר על צבעו לתמיד והשני- פורניר דחוס מעץ טבעי,בעיבוד מיוחד. שילוב החומרים יחד עם משטחי הגרניט שנבחרו, מעניקים למטבח ניקיון עיצובי ועם זאת מסייעים ביצירת תחושת חמימות בחלל.

decor 3

צילום: רפאל בן מנשה

המטבח מצוייד ביחידות פרזול עם מנגנון לטריקה שקטה ויחידות נשלפות המאפשרות גישה אל הפריטים המאוחסנים. כחלק מההקפדה על הפרטים, בחרה המעצבת לעבוד עם פירזול פנימי בגוון שחור המתכתב עם עיצוב הכולל של המטבח. ידיות המטבח הן אינטגרליות ובכך מייצרות מראה עדכני, מנימליסטי ונקי, המותאם לעיצוב שאר חללי הבית.

Decor – הרצליה פיתוח, ראשל"צ, ירושלים וסניף בני ברק בדיזיין סנטר ובקרוב בחיפה.

www.decor.co.il