כותרות אחרונות
Search

"FIDF" (ידידי צבא ההגנה לישראל), הגיע לשיא של 60 מיליון דולר בקמפיין חירום לטובת חיילי צה"ל

צילום:  Courtesy of FIDF

תורגם מאנגלית על ידי גוגל טרנסלייט

 

"FIDF" הגיע לשיא של 60 מיליון דולר בקמפיין חירום לטובת חיילי צה"ל

100% מהכספים שגויסו הולכים לצרכים דחופים של חיילי צה"ל.

 

ניו יורק, ניו יורק (31 באוקטובר 2023) — ארגון "FIDF" (ידידי צבא ההגנה לישראל),  הארגון היחיד שאושר על ידי צה"ל לאסוף תרומות בארה"ב לטובת חיילי ישראל, הודיע היום כי גייס קרוב ל-60 דולר מיליון בקמפיין חירום שהושק ב-7 באוקטובר בתגובה לפיגוע הנורא ביותר בהיסטוריה של 75 השנים של ישראל, במהלכו נטבחו 1,400+ ישראלים חפים מפשע על ידי ארגון הטרור חמאס.

 

"FIDF" נמצא בתקשורת יומיומית עם צה"ל ומשיב לבקשות ישירות שלהם באופן מיידי, ומעביר כספים למילוי בקשות דחופות אלו תוך 24 עד 48 שעות. מאה אחוז מהכספים שהארגון מגייס לקמפיין חירום זה הולך ישר למתן מענה לצרכי החיילים לפי הנחיות צה"ל. "FIDF" מממנת את רוב התמיכה שמקבלים חיילי צה"ל, המחולקת על פני כל הצבא, כדי להגיע ליותר חיילים מכל ארגון אחר.

 

יותר מ- 34.5 מיליון דולר מתוך ה-60 מיליון דולר כבר הועברו לצה"ל מאז ה-7 באוקטובר לבקשות ישירות מצה"ל לאספקה הומניטרית לטובת מאות אלפי חיילי צה"ל, ו-360 אלף חיילי מילואים שהוזעקו לחזית.

 

צילום:  Courtesy of FIDF

 

כספים מקמפיין גיוס התרומות לשעת חירום של "FIDF" כיסו את מגוון הצרכים העצום של חיילי צה"ל בזמן שהם נלחמים כדי להגן על מולדתם ולהחזיר את בני הערובה למקום מבטחים. הפריטים שמומנו על ידי "FIDF" עד היום כוללים: פלזמה ל-1,700 חיילים; ציוד רפואי חירום; 70 אמבולנסים מבצעיים; מנתחי DNA גנטיים, מצלמות גו-פרו לצוותי חיפוש והצלה, ערכות היגיינה ליותר מ-21,500 חיילים; ביגוד ומגבות ליותר מ-18,500 חיילים; חבילות חטיפים ליותר מ-21,500 חיילים; שיפוץ אזורי המתנה של בתי חולים לחיילים פצועים; ביקור בשטחי איסוף שמורות; חבילות שי ל-800 חיילים פצועים במהלך ביקורים בבית החולים; חבילות שי ל-400 משפחות נופלים במהלך ביקורי שבעה; מזון ל-20 משפחות נזקקות כלכליות למשך השבעה; אוהלי ביתן/חופה; מחממי דם ונוזלים; תמיכה ישירה בכל החטיבות המאומצות של FIDF; ציציות לחיילים; ירוק זית-דחוף; שיפוץ אזורי המתנה בבתי חולים למשפחות של חיילים פצועים; ערכות רווחה אישיות ליותר מ-60,000 חיילים קרביים; שולחנות מנוחה מוצלים; מחזורי הפסקות הפוגה והתרעננות ליחידות קרביות.

 

בנוסף לתמיכה המוחשית שהוזכרה לעיל, חברי הצוות של "FIDF" בישראל, יחד עם מתנדבים, מעניקים נחמה לחיילים ולמשפחות שכולות. אנשי הצוות השתתפו עד היום ב- 320 הלוויות וניחומים.

 

צילום:  Courtesy of FIDF

 

סטיב וייל, מנכ"ל FIDF": "אנו אסירי תודה על שפע התמיכה שקיבלנו תוך ימים מהתפרצות המלחמה, מה שמאפשר לנו לתת מענה מהיר לצרכים הקריטיים ביותר של צה"ל במהלך 3+ השבועות האחרונים. המחויבות הבלתי מעורערת שלנו עומדת איתנה והמסירות שלנו מחזירה תשובה נחושה: נעמוד לצד חיילי צה"ל ששמו את חייהם באומץ על קו ההגנה על הביטחון, הבטיחות והשלום בישראל, ואנו מחויבים לתת מענה לכל צורך הומניטרי לאורך כל התקופה. של המלחמה."

 

יעד הגיוס הראשוני של "FIDF" לקמפיין החירום היה 50 מיליון דולר, אך הבקשות של צה"ל ל-"FIDF" לצרכי חייליו הוכחו כגבוהות בהרבה מהצפוי והארגון צופה כי יהיה צורך ב- 100 – 150 מיליון דולר כדי לעמוד בהתפתחות המתפתחת והמהירה – הצרכים ההולכים וגדלים של צה"ל לאורך המלחמה.

 

אודות ידידי צבא ההגנה לישראל (FIDF):

"FIDF" הוקמה בשנת 1981 על ידי קבוצה של ניצולי שואה כארגון ללא מטרות רווח 501(C)(3) במטרה לשנות את חייהם של הצעירים והצעירות בצה"ל המגינים על ישראל ועל יהודים ברחבי העולם באמצעות העצמה. יוזמות חינוכיות, פיננסיות, רווחה ותרבותיות. עם 25 פרקים ברחבי ארה"ב, "FIDF" תומך בגאווה בחיילים לפני, במהלך ואחרי שירותם, כמו גם במשפחות של חיילים שנפלו ופצועים חיילים משוחררים, ומחזק את הקשר החיוני בין הקהילות בארה"ב לחיילי צה"ל. למידע נוסף, בקר בכתובת: www.fidf.org