כותרות אחרונות
Search

ITEMS GALLERY כבשה את ליבם של חובבי העיצוב בישראל

ניחוח רטרו באוויר –  ITEMS GALLERY כבשה את ליבם של חובבי העיצוב בישראל. החנות הפכה לשם דבר בזכות ריהוט קלאסי איכותי, על זמני ובמחירים סבירים. כבר בכניסה אתה חש בניחוחות של עיצובים אייקוניים של גדולי המעצבים והאומנים שפעלו באמצע המאה הקודמת.  

ביקור בחנות ITEMS GALLERY מהווה חוויה עיצובית מדהימה. בכל פינה אליה תביט תראה רהיטים צבעוניים ומעוצבים המשתלבים ביחד בהרמוניה מושלמת.  הבעלים, אבי כהן וגילי מושקטל, חברי ילדות שחברו יחדיו לדרך מקצועית ענפה ומרתקת, מלקטים ואוספים פריטי ריהוט ואקססוריז בעלי ניחוחות עבר מרחבי העולם'  המוסיפים הרבה שיק לכל חלל, החל מפינת עבודה, עובר דרך כסאות מעוצבים  ועד חדר שינה, סלון או מטבח. בנוסף השניים לא שוקטים על נחים על זרי דפנה, ולאחרונה הם פתחו בית מלאכה ייעודי מקצועי שם מוציאים לפועל כל עיצוב שמבקש הלקוח. בית המלאכה  מציעה שתי אלטרנטיבות, האחת הוצאה לפועל של תוכניות מפורטות של האדריכל או מעצב הפרוייקט והשנייה, קבלת יעוץ מקצועי או בקשה מיוחדת, תכנון הפריט ב ITEMS והוצאתו לביצוע.  בזכות בעלי מקצוע מהמעלה הראשונה וניסיון רב שנים של כל הנוגעים בדבר יוצר בית המלאכה עיצובים על זמניים, מוקפדים ואיכותיים במיוחד.

aitems 2

הבעלים, אבי כהן וגילי מושקטל יודעים לספר כי אחוז גבוה מאד מהרהיטים  לסרטים, הצגות, פרסומות ועוד, מושכרים מהם, הסיבה הראשונה והחשובה, היצע גדול מאד של רהיטים ישנים וחדשים ואיכות המוצרים. לכתבנו נודע כי הבעלים, אבי כהן וגילי מושקטל קיבלו את הכבוד לרהט את בית האח הגדול בעונה הקרובה.

אולם התצוגה הממוקם בלב ליבו של מעוז העיצוב בתל אביב, שוק הפשפשים רחוב עולי ציון ביפו, מציג את העיצובים החשובים ואהובים. יחודם של הפריטים המיובאים הוא באיכותם המעולה וחשוב לא פחות, המחירים השפויים וההוגנים. כל מוצר ומוצר יכניסו ניחוח שיקי ומאפיין מיוחד לחלל פרטי ומסחרי כאחד. אחת לתקופה מתחדשים הרהיטים, הכוללים PIECES נבחרים, מקוריים, כמו גם רפרודוקציות של עיצובים מוכרים. ITEMS אף מציעה בית חם עבור מעצבים צעירים, תוססים ובועטים הזוכים לאכסניה מקצועית וחשיפה תקשורתית רבה התורמת להצלחתם בשוק המקומי.

aitems 3

אל ההצלחה של ITEMS (עולי ציון 13, יפו). מצטרפות שתי  חנויות קונספט יחודיות שפתחו כהן ומושקטל במתחם השוק וזוכות גם הן להצלחה כבירה.חנויות ITEMS INDUSTRIAL (שכתובתן: עולי ציון 9 ו-12), מהוות גן עדן לחובבי מראה רטרו תעשייתי, מחוספס ומהווה ומאגדת פריטים אייקונים חדשים שזוכים לטיפול מסור המעניק להם את המראה המשומש המתבקש.

לצד אלו מככבת גם METRO- חנות קונספט הפועלת בשיטת ה- Costume Made . בחנות ניתן למצוא מבחר של פרטי רטרו מרשימים להם ניתן להוסיף נופח אישי בזכות יכולת בחירת הבדים והגימורים של כל פריט. בקומה השניה של METRO (רחוב האשל 36 יפו), ממוקמת מרפדיה מקצועית.