כותרות אחרונות
Search

Neta" רוקחות מהטבע" במבצע על התוסף "חוסן פלוס" – הכולל רכיבים צמחיים וטבעיים, המוכרים ברפואה הטבעית כבעלי יכולת לסייע בחיזוק הגוף.

צילום – נטע רוקחות מהטבע

 

Neta" רוקחות מהטבע" במבצע על התוסף "חוסן פלוס" – הכולל רכיבים צמחיים וטבעיים, המוכרים ברפואה הטבעית כבעלי יכולת לסייע בחיזוק הגוף.

 מארז של שלישיית בקבוקים ב-149 ש"ח (במקום 176) ומשלוח חינם עד הבית!

במסגרת המבצע מוצע מארז של 3 בקבוקים של "חוסן פלוס" ב- 149 ש"ח בלבד (במקום 176 ש"ח), ומשלוח חינם עד הבית!

 

לרגל המצב, מציעה חברת " Neta- רוקחות מהטבע", מבצע על "חוסן פלוס" – הכולל רכיבים צמחיים וטבעיים, המוכרים ברפואה הטבעית כבעלי יכולת לסייע בחיזוק הגוף. החברה מתמחה בתוספי תזונה ובמוצרי דרמוקוסמטיקה על בסיס צמחי מרפא.

 

"תפקידה העיקרי של מערכת החיסון הוא להגן על הגוף מפני זיהומים, רעלנים ומחלות. מערכת חיסון חזקה תתמודד עם משימותיה בייתר יעילות, ולכן חשוב לשמור עליה ולחזקה", מסבירה הנטורופתית של Neta, דיאנה ספירין. "תמצית 'חוסן פלוס' עשויה מרכיבים צמחיים וטבעיים בלבד – סמבוק שחור, קצח, אסטרגלוס, עלי זית, לאפאצ'ו ואכינצאה, ללא כל חומרים משמרים", אמרה. התכשיר בעל כשרות מהודרת ותו תקן GMP.

 

צילום – נטע רוקחות מהטבע

 

"ספירין" ממליצה גם על תזונה עשירה בדגנים מלאים, פחמימות מורכבות וקטניות, פירות וירקות, זרעים ואגוזים. מומלץ גם להרבות בשתיית נוזלים, מים ותה צמחים (ג'ינג'ר, הל, קינמון, קמומיל), לבצע פעילות גופנית יומית בת 30 דקות ולהוסיף גם תרגילי נשימה והרפיה, דמיון מודרך או מדיטציה.

 

כשר למהדרין בהשגחת הרב רובין, ובהשגחת הרבנות בית שמש.

מחיר מבצע: מארז ב-149 ש"ח (במקום 176 ש"ח). בכל מארז 3 בקבוקים במשקל 50 מ"ל כל אחד. המשלוח חינם.

להשיג באתר הבית  http://www.netapharm.co.il/