כותרות אחרונות
Search

Nutri Care מציג תוסף תזונה "Better Konjac" – המכיל סיבי קונז'אק גלוקומנאן וסיבי גואר גאם

עליתם במשקל בחגים?

Nutri Care מציג תוסף תזונה "Better Konjac"המכיל סיבי קונז'אק גלוקומנאן וסיבי גואר גאם, היוצרים תחושת שובע ויכולים לעזור בניהול משקל תקין

 עליתם במשקל בתקופת החגים? כדאי לחזור למשקל תקין עוד לפני שנכנסים לעיצומו של החורף, שיפתה אותנו לשבת בבית ולאכול פחמימות ומתוקים..

.

מותג תוספי התזונה Nutri Care  מציג את תוסף התזונה  Better Konjac  – פורמולה צמחית המשלבת שני סוגים של סיבים תזונתיים מסיסים במים, בעלי יכולת גבוהה מאוד לספוח מים. הפורמולה כוללת סיבים המופקים מצמח הקונז'אק גלוקומנאן (Amorphophallus Konjac), וסיבי גואר גאם (המופקים מצמח Cyamopsis psoraliodes).

.

הנטורופתית ג'ולי ברוך מסבירה כי סיבי הקונז'אק גלוקומנאן מסוגלים לספוח מים עד פי 200 ממשקלם! הם מתנפחים בקיבה ויוצרים תחושת שובע ומלאות ובכך יכולים לסייע בתהליכי הרזיה. יש לציין כי משקלו המולקולרי וצמיגותו של הקונז'אק גלוקומנאן הם מהגבוהים בין הסיבים התזונתיים. בנוסף, הפורמולה מחוזקת בסיבי גואר גאם, היוצרים ג'ל בעל צמיגות גבוהה ומסייעים לתחושת שובע ולתפקוד תקין של מערכת העיכול. הפורמולה עשויה לסייע גם בהורדת רמות השומנים בדם, שמירה על רמות הסוכר בדם ופעילות תקינה של מערכת העיכול. בלקיחת הפורמולה חשוב להקפיד על שתיית מים מרובה.

nutri-better-1

צילום: יח"צ

המוצר כשר למהדרין באישור בד"צ העדה החרדית.

הנחיות לשימוש: כמוסה אחת, 3 פעמים ביום, כ-45-30 דקות לפני האוכל עם כוס מלאה במים או מיץ.

מחיר לצרכן: 159 ₪ (לאריזה של 90 כמוסות).

להשיג ברשתות הטבע והפארם, בבתי הטבע ובבתי מרקחת מובחרים.

  • המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.