כותרות אחרונות
Search

Pyramid Analytics מקימה גוף מכירות עצמאי שיפעל בישראל

לאחר שחברת פירמיד אנליטיקס (Pyramid Analytics), מפתחת ויצרנית של פלטפורמות בינה עסקית לתאגידים, חתמה על הסכם שת"פ אסטרטגי עם מיקרוסופט העולמית, מקימה פירמיד אנליטיקס גוף מכירות עצמאי בישראל, תוך התמקדות בסביבת מיקרוסופט.

את גוף המכירות החדש, שייקרא פירמיד ישראל, יוביל ניב פלדמן כסמנכ"ל מכירות, והוא יפיץ את פתרונות Pyramid Analytics דרך משווקים וללקוחות ישירים. עד לאחרונה היה ניב פלדמן מנהל המכירות בישראל במשרד המקומי של פירמיד אנליטיקס.

עמרי קוהל, מייסד משותף ומנכ"ל פירמיד אנליטיקס:  "הגוף החדש הוקם כדי לקרב אותנו אל השוק בישראל – הן המשווקים והן לקוחות ארגוניים, כדי להביא לשוק את פתרונותינו המתקדמים ולהעצים את הלקוחות הפועלים בסביבת מיקרוסופט הנפוצה בישראל. שיתוף הפעולה שלנו עם מיקרוסופט מאפשר למשתמשי Power BI Desktop לעבור ישירות למערכות ה-BI של פירמיד אנליטיקס. זאת על מנת לקדם שיתוף פעולה רוחבי המבוסס על תוכן ה-BI, והמאפשר לארגונים למקסם את התועלת של פתרונות ה-BI על ידי התקנת יישום המשתלב בתשתית הקיימת של הארגון".

 pyramid 1

אודות פירמיד אנליטיקס

פירמיד אנליטיקס מאפשר למנהלים ניתוח,  ניטור ודיווח של הנתונים על מנת לקבל תובנה מהירה ואחידה אודות העסק. מאות ואלפי משתמשים בארגונים ציבוריים ופרטיים גדולים, מסתמכים על פירמיד אנליטיקס לקבלת החלטות מבוססות מידע ולתקשר אותן ביעילות.

מוצר הדגל של החברה, BI Office הינו פלטפורמת ניתוח אירגוני שלמה הכולל פונקציונליות מהירה ואינטגרטיבית המאפשרת שירות עצמי פשוט, ושיתוף תכניBI  אמינים. BI Office מאפשר חיבור מהיר של מקורות נתונים חדשים, הכנת נתונים תוך כדי תנועה ותצוגות אינטראקטיביות דרך ממשק אינטואיטיבי ומוכר.

פירמיד אנליטיקס מחברת פשטות וזריזות כפי שרוצים משתמשים עסקיים ומערכות המידע, כל זאת יחד עם אבטחת המידע האירגוני והמשילות שהארגונים מחויבים אליהם. לקוחות פירמיד אנליטיקס מרחיבים בהצלחה את ערך ה-BI וכמות המשתמשים ע"י שיתוף מבוקר של לוחות מכוונים, דוחות וניתוחים מתקדמים – מעבר לגבולות המחלקה או הארגון, לכל סוגי המשתמשים, ובכל ציוד קצה.

רשימת לקוחות מרכזיים בישראל במגוון תחומים: HP, SanDisk, חברת הביטוח הראל, הנהלת בתי המשפט בישראל, מודיעין צה"ל, קבוצת קומטל, ישראל היום, טוטו, תדיראן טלקום, קבוצת זאפ ועוד.

הצוותים המיומנים של פירמיד אנליטיקס מבוססים במרכזים תפעוליים באמריקה, EMEA, ואסיה-פסיפיק.

כדי ללמוד עוד, בקרו ב- www.pyramidanalytics.co.il