כותרות אחרונות
Search

Radiesse – חומר המילוי הייחודי מבוסס סידן והמועדף בקרב רופאי עור בעולם חוזר לישראל…

Radiesse – חומר המילוי הייחודי המבוסס סידן והמועדף בקרב רופאי עור בעולם חוזר לישראל עם בשורות חדשות

  • אישור FDA למילוי כפות הידיים

  • תוספת לידוקאין לאלחוש מקומי

  • מחקרי יעילות ובטיחות ארוכי טווח

radias 4

RADIESSE מביא עמו בשורה רעננה של מוצר שקיבל את אישור ה – FDA למילוי ייעודי של כפות הידיים והוא היחיד המאושר לאינדיקציה זו. שילוב לידוקאין להפחתת כאב בזמן ההזרקה.  .  את תוצאות הטיפול ב- Radiesse – רואים מיד לאחר ההזרקה !     

מהו חומר המילוי רדיאס ?

חומר מילוי המורכב מקלציום הידרוקסי –אפטיט (CaHA) המצוי בתוך ג'ל צמיגיsodium carboxymethylcellulose (CMC). החומר בעל יכולת ייחודית  לתקן מיידית קמטים ושקעים עמוקים  ולהעניק אפקט הרמה לרקמה . ( גם בעור עבה ובאזורים קשים לתיקון) בנוסף, החומר מעודד התרבות של תאי רקמת החיבור לתוצאות ארוכות טווח ובאופן הדרגתי. שלושה אפקטים בולטים לחומר הרדיאס:

  • מילוי: מילוי מידי, בטוח ויעיל המתקן קמטים בינוניים עד עמוקים.

  • הרמה: מעניק נפח ויוצר אפקט הרמה משמעותי.

  • הצערת העור לאורך זמן: שיפור לטווח ארוך של איכות העור וייצור קולגן ( כלומר מטפל בשורש סיבת ההזדקנות ולא רק בתוצאותיה).

מטרת ההזרקה באמצעות רדיאס, הנה לדמות בנייה מחדש של האזור המטופל, מה שמקנה הרמה של האזור באמצעות חומר מילוי סמיך , אשר גם מעודד יצירת קולגן לאורך זמן.

radias 3

האזורים השכיחים לשימוש ב  Radiesse:

מילוי קמטים באזור קמטים לצידי הפה, צידי האף, תיקון פגמים באף, בפרט לבעלי שקע באף, או תיקון לאחר ניתוח פלסטי. בנוסף, הדגשה ועיבוי  עצמות לחיים והסנטר לשימור מבנה הפנים והעלמת צלקות אקנה.  אידאלי לטיפול בגברים (בשל עובי העור)  וכן לשחזור סנטר וקו לסת. יתרון חשוב ומשמעותי הוא תיקון קמטי המריונטה בצורה טבעית ומיידית , תיקון שקשה מאוד להשיג בעזרת חומרי מילוי המבוסיים על חומצה היאלרונית . בנוסף תיקון שקעים חלולים בלחיים לאנשים שסובלים מאובדן נפח חמור כמו לאחר הרזיה, חולי HIV  וכו. חשוב לציין כי בארה"ב משרד הבריאות האמריקאי מממן לחולי איידס טיפולים שנתיים באמצעות רדיאס לטיפול באובדן נפח הנוצר כתוצאה מהמחלה .

radias 5

התוצאה הנה מיידית לאחר ההזרקה – מחזיק לתקופה של שנה לפחות ועד שנתיים ויותר. לרדיאס פרופיל בטיחותי הגבוה ביותר בשוק חומרי המילוי ומגובה בניסיון רב ובמחקרים וחשוב לציין כי ניסו לקום חקיינים בארץ ובעולם לטכנולוגיה היחודית של המוצר אך אף אחד לא הצליח ליצור מוצר המשתווה לפרופיל הבטיחו והאיכות של המוצר המקורי. לכן חשוב לבקש מהרופא את הרדיאס המקורי.

radias 2

אורית קאופמן בעלים של חברת אלפאמדיקס יחד עם ד"ר מנו רובינפור מומחה לכירורגיה פלסטית באירוע רדיאס

סיכום המידע הקליני :

חומר המילוי רדיאס הינו אחד מחומרי המילוי  בעל מספר הרב ביותר של מחקרים קליניים בתחום ורק המתועדים בהם מונים למעלה מ4000 מטופלים.  במחקרים הוכחה היעילות לטווח הארוך של הטיפול, שביעות רצונם הגבוהה בקרב המטופלים, ועדיפות של חומר הרדיאס על פני חומרי מילוי המבוססים חומצה הילארונית.

ד"ר מנו רובינפור, מומחה לכירורגיה פלסטית מסביר כי "רדיאס, כחומר מילוי המבוסס על מינרל אשר קיים בגוף באופן טבעי ומשמש זה למעלה מ-20 שנה ברפואה- הוא אחד מהחומרים הבטוחים והנוחים למילוי נפחים שתעשיית האסתטיקה אי פעם ידעה".

"בעידן שבו כל טיפולי האנטי אייג'ינג ממוקדים בהחזרת נפח לפנים, רדיאס הנו חומר המילוי היחיד שנותן תשובה כוללת לתהליכי ההזדקנות: נפח, מתיחה וחידוש הקולגן."

מנסיוני, כאשר אני מבצע מתיחת פנים במטופלת שהוזרקה בעברה ברדיאס, רואים בברור שהעור שלה מלא, בריא  וחזק יותר."

יכולת הרמת הרקמה של רדיאס הנה הגבוהה ביותר מכל חומרי המילוי לפנים".

radias 1

ד"ר מנו רובינפור מדגים הזרקת רדיאס באירוע לעיתונאים

רדיאס מיוצר על ידי חברת מרץ (Merz) –   המייצרת את רדיאס ומשווקת אותו ברחבי העולם.

חברת מרץ הינה חברה בינלאומית הקיימת למעלה ממאה שנה ובסיסה בגרמניה. החברה הפכה בשנים האחרונות למובילה בתחום הרפואה האסתטית . 

חברת "אלפאמדיקס" בבעלותם של אילן כרבאסי ואורית קאופמן, מתמחה ביבוא ושיווק מוצרים בתחום האסתטיקה הרפואית, בדגש על מענה מקסימלי לצרכי הרופאים והמטופלים בתחום. בין המוצרים המשווקים בלעדית על ידי "אלפאמדיקס": סטילאג', חומר המילוי הפופולרי,  מגוון המכשור הרפואי של חברת VIORA  . מייקאפ רפואי מבית אוקסיג'נטיקס ומגוון מוצרים משלימים לתחום האסתטיקה  "אלפאמדיקס" 03-7589090. www.alphamedix.co.il