כותרות אחרונות
Search

רשת אגאדיר פתחה מסעדה חדשה במתחם סוהו החדש רמת פולג נתניה !

רשת אגאדיר השיקה מסעדה חדשה במתחם סוהו החדש רמת פולג נתניה !

ההשקעה בהקמת הסניף כ-3.5 מיליון ₪.

 

צילום: דן וקסמן

 

רשת אגאדיר, רשת מסעדות ההמבורגר האיכותית בישראל, שזכתה בתואר "אחד מ-10 ההמבורגרים הטובים בעולם", על ידי "מגזין ביזנס אינסיידר", השיקה מסעדה חדשה בנתניה. המסעדה אשר ממוקמת במתחם סוהו החדש בנתניה מול איקאה . תיתן מענה בשעות היום לאלפי עובדי המשרדים , סטודנטים , משפחות וילדים ובשעות הערב והלילה תהווה פתרון קולינרי איכותי לתושבי השרון והסביבה.

 

אייל עופר מנהל רשת אגאדיר – צילום: אבי בר

 

אייל עופר מנהל רשת אגאדיר, הזמין לרגל השקת מסעדת אגאדיר נתניה את כוכבי הילדים, הסטייליסטים לאון ויואב, לסדנת DIY .

 

כוכבי הילדים, הסטייליסטים לאון ויואב, המוכרים לכל הורה וילד מתוכנית DIY , הגיעו בשישי בצהריים למסעדת אגאדיר במתחם סוהו החדש בפולג נתניה לסדנת "הכן זאת בעצמך".

 

כוכבי הילדים, הסטייליסטים לאון ויואב, בסדנת DIY – צילום: אבי בר

 

במסגרת מסיבת פתיחת המסעדה. השניים לימדו את הילדים וההורים להכין תיקים צבעוניים ואף נשארו עד אחרי האירוע כדי לנקות את המדרכה ליד מהצבעים שהילדים עירבבו..אייל עופר המנהל הארצי של רשת אגאדיר, הגיע עם שלושת ילדיו וסיפר כי מסעדת אגאדיר בפולג תשיק בקרוב תפריט חורף חדש וטעים במיוחד.

 

 צילום: אבי בר

 

במסגרת חגיגות הפתיחה והחורף מעניקה הרשת הטבה ייחודית- עד ה17/11 כל המנות הראשונות בתפריט ב-9 ₪ בלבד *בהזמנת מנה עיקרית מלאה המבורגר + ת.בצד + שתיה קלה.

 

צילום: דן וקסמן

 

ה-d.n.a  הקולינרי של המסעדה, מבוסס על שמירה קפדנית על איכות לכל אורך שרשרת הייצור: בכל בוקר מגיע למסעדה 100 אחוז בשר בקר משובח וטרי, אותו טוחנים במקום. הירקות מגיעים טריים יום יום היישר מהשווקים. שף הרשת רוברט קלוגר, אמון על שמירת האיכות המעולה של המנות ופיתוח שילובים קולינריים חדשים.

 

צילום: אבי בר

 

"מסעדת אגאדיר מתחם סוהו",  ה-13 במספר של רשת אגאדיר, חלוצת ההמבורגר האיכותי בישראל ומי שהמציאה בשנת 1997 את המונח "בר-בורגר". המסעדה החדשה משתרעת על פני 220 מטרים ובפתיחתו הושקעו כ- 3.5 מיליון שקלים. לאחרונה זכתה הרשת בפעם העשירית ברציפות על ידי מגזין טיים אאוט בקטגוריית "ההמבורגר הכי טעים בתל אביב".

 

מנת ילדים – צילום: אבי בר

 

המסעדה כוללת 85 מקומות בחלל הפנימי ו 50 מקומות בחלל החיצוני. המסעדה עוצבה על ידי משרד האדריכלים Mu אדריכל מבצע אורי בן דרור באווירת דיינר אמריקאי.

 

מאיה מרום מנהלת שיווק אגדיר – צילום: אבי בר

 

מסעדת אגאדיר נתניה-פולג. מתחם סוהו פתוח א'-ש' 12:00-02:00 .

טלפון  *5690