כותרות אחרונות
Search

רשת כללית אסתטיקה מרחיבה את פעילותה במרכז הארץ ופותחת מרפאה נוספת בבני ברק.

כללית אסתטיקה בני ברק – צילום: יח"צ

 

כללית אסתטיקה מגיעה לבני ברק.

רשת כללית אסתטיקה מרחיבה את פעילותה במרכז הארץ ופותחת מרפאה נוספת בבני ברק.

 

במרפאה החדשה שתמוקם במרכז בני ברק יוצעו מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים ע"י רופאים מומחים לכירורגיה פלסטית ורופאי עור.

 

כללית אסתטיקה פותחת מרפאה חדשה בבני ברק. הלקוחות ייהנו מהנחות בלעדיות בניתוחים למבוטחי כללית פלטינום, מבחירת המומחה המנתח, מהגב הרפואי של קופת חולים כללית ומשימוש בחומרים האיכותיים והבטוחים תחת פיקוח ואחריות של כללית.

 

הרשת מציעה מענה רפואי איכותי ובטוח בתחומי הכירורגיה הפלסטית והטיפולים האסתטיים, ומפעילה עשרות מרפאות בפריסה ארצית – מקריית שמונה בצפון ועד אילת. כל הניתוחים והטיפולים האסתטיים ברשת כללית אסתטיקה מתבצעים על ידי מומחים לכירורגיה פלסטית, רופאי עור ורופאים מומחים בעלי ניסיון רב ומובילים בתחומם. 

 

המרפאה החדשה מציעה את הקשת הרחבה של הניתוחים הפלסטיים:  ניתוחי חזה- הגדלה, הקטנה והרמה, הרמת עפעפיים, ניתוחי גוף, שאיבת שומן, ניתוחי עיצוב הגוף, ניתוחי אף, פנים וצוואר ואסתטיקה וגינלית לצד מגוון הטיפולים האסתטיים: הזרקות ומילוי קמטים, טיפולי הצערת ומיצוק העור, הסרת שומות ונגעים, הזעות יתר ועוד…

 

כללית אסתטיקה בני ברק – צילום: יח"צ

 

'כללית אסתטיקה' של שירותי בריאות כללית משתמשים בחומרים ובמכשור טכנולוגי שמצויים תחת בקרת איכות מחמירה, עומדים בתקנים מחמירים, ומאושרים לא רק על ידי משרד הבריאות, אלא גם על ידי ה-FDA האמריקני ו/או ה-CE האירופאי. הצוותים הרפואיים מחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול מקצועי, אמינות ובקרה רפואית.

 

מנכ"ל ש.ל.ה, רו"ח אילן שמש: "אנחנו שמחים שיש לנו יכולת לפעול ולהגיע קרוב לבית לכל לקוחותינו בכל הארץ, וזו זכות גדולה עבורנו לפתוח כעת בעיר בני ברק את אחת ממרפאות הדור החדש של הרשת. ההחלטה להשיק מרפאה חדשה בימים אלה בעיר בני ברק נובעת ממגמת ההתרחבות שמובילה רשת כללית אסתטיקה בתקופה האחרונה. כרשת האסתטיקה הגדולה והמובילה בישראל, אנו שואפים להעניק לקהל לקוחתנו החדש בבני ברק והסביבה, את מגוון הטיפולים החדשניים, במחיר נגיש, תוך שמירה כמובן על מקצועיות ואיכות גבוהה״.

 

ד"ר עמוס לויאב, הרופא הראשי של רשת כללית אסתטיקה ולימור רפאל-בלפונטה, מנהלת רשת כללית אסתטיקה בירכו על פתיחת מרפאת אסתטיקה בני ברק שלדבריהם תואמת את המיקום החדש והאסטרטגי שלה.

 

הוסיפו ד"ר לויאב ורפאל-בלפונטה: "השאיפה שלנו היא להמשיך לתת את המעטפת הרפואית והשירותית הטובה ביותר ללקוחותינו על פי הסטנדרט הגבוה הנהוג בכל הרשת".

 

כתובת: רחוב רבי עקיבא 60, במרכז בני ברק.

לפרטים ולמידע נוסף: https://www.clalitaesthetics.co.il/