כותרות אחרונות
Search

AHAVA מעבדות ים המלח קיבלה את תו ה – VEGAN FRIENDLY עכשיו גם בישראל.

AHAVA  טבעונית!

AHAVA מעבדות ים המלח קיבלה את תו ה – VEGAN FRIENDLY עכשיו גם בישראל.  לאחר  מספר שנים בהן מחזיקה החברה בתו PETA  הבינלאומי, כעת AHAVA היא חברת הקוסמטיקה הישראלית הגלובלית הראשונה  לקבל את התו בארץ

יותר ויותר אנשים בישראל ובעולם מגלים את הטבעונות ועוברים לחיות על פי עקרונות הטבעונות מתוך רצון לחיות חיים בריאים ומוסריים, תוך שמירה על הטבע, הסביבה ובעלי החיים. עם גידול מספר הטבעונים בעולם, כך מתרחבים קשת המוצרים והשירותים המתאימים במיוחד לקהל צרכני זה, ובהם מוצרי מזון, מסעדות ובתי קפה, כלים ואפילו מוצרי ניקוי טבעוניים.

מוצריAHAVA  מעבדות ים המלח אינם מכילים מרכיבים מן החי. החברה, שמובילה מזה שנים את תחום מוצרי הטיפוח הידידותיים לסביבה ולעור, מצטרפת כעת למשפחת הטבעונים בישראל. AHAVA קיבלה את התו המיוחד VEGAN FRIENDLY. תו זה ניתן לחברות ולמוצרים טבעוניים אשר אינם מכילים רכיבים מן החי וכן לא נוסו על בעלי חיים. לעיתים ניתן התו למוצר או לסדרת מוצרים מסוימת. חברת AHAVA קיבלה אותו לסימון כל אחד ואחד ממוצריה!

התו הייחודי ניתן ל-AHAVA  ע"י העמותה המקדמת את הטבעונות בישראל,  במטרה ליצור היצע של מוצרי טיפוח איכותיים, בתי עסק, מסעדות ובתי קפה לטובת הצרכנים בישראל, אשר רואים חשיבות ראשונה במעלה לפריטים/שירותים ידידותיים לטבעונים, ובכך להפוך את הטבעונות לנגישה, זמינה ואפשרית יותר לרווחת הכלל, ולשם צמיחת קהל הטבעונים בישראל.

ahava 5

לאחר שקיבלה  את התו המחמיר ביותר מטעם הארגון העולמי PETA, AHAVA כעת הינה חברת הטיפוח הישראלית הגלובלית הראשונה לקבל את האות בישראל, ובכך מספקת מענה אמיתי לקהל הטבעונים ההולך וגדל בארץ ובכל העולם. במאמציה הבלתי פוסקים לייצר מוצרי טיפוח איכותיים וידידותיים לעור מכילים כל מוצרי AHAVA מרכיבים טבעיים ובהם בולטים המרכיבים  מאזור ים המלח.  מרכיבים אלה נבחרים בקפידה ועומדים בתקנים המחמירים של SKIN FRIENDLY ומשולבים בפורמולות טיפוח העור הייחודיות שהינן נטולות פרבנים,  אינן מכילות דטרגנטים חריפים, תוצרי נפט או מרכיבים מהונדסים גנטית. כל המוצרים נבדקים לאלרגיה ומותאמים לשימוש גם לעור רגיש. יחד עם זאת הנוסחאות פעילות ויעילות ומסייעות לעור לאגור לחות, לחזק את מנגנון ההגנה הטבעי שלו ולהיראות בריא וצעיר יותר.

רחל דנון, מנהלת השיווק העולמית של AHAVA: "מאז ומתמיד העמידהAHAVA  רף גבוה בבחירת המרכיבים ובפיתוח הפורמולות כך שיהיו ידידותיות לעור ולסביבה. אנו מותג מוביל באיכות מוצרים עם הרגישות הגבוהה ביותר לסביבה, לידידותיות לעור ועור רגיש. AHAVA מקבלת בעקבות כך הכרה בדבר רמתם הגבוהה של מוצריה ברחבי העולם כולו. מוצרים טבעוניים הם פלח שוק הולך וגדל ואני שמחה שבארץ, אנו מובילים את הטיפוח לכיוון רצון הצרכנים. חברת AHAVA  מקפידה לשלב במוצרי הטיפוח מי ים המלח, בוץ מינרלי ומלחים המופקים מים המלח, כולם מאושרים כחומרים טבעיים על ידי האיגוד האירופאי המוסמך לפיקוח על איכות מרכיבים טבעיים ואורגניים".

עמרי פז מייסד עמותת ויגן פרנדלי: "שמחנו לגלות שחברת הקוסמטיקה AHAVA המובילה את הטיפוח על בסיס מינרלים מים המלח  בעולם, והינה חברה בינלאומית מוכרת ומוערכת, 100 אחוז טבעונית. שמחנו אף לגלות כי החברה החליטה לתקשר את התו הטבעוני ישראלי בקרב הטבעונים בישראל, אותו קיבלה לכל מוצריה במטרה להקל ולהנגיש את אורח החיים הטבעונים לקהל הטבעוני שהולך וגדל מיום ליום. קהל זה מחפש אופציות מוסריות גם בתחום הקוסמטיקה שנשאר עדיין תחום בתולי הן מבחינת המודעות והן מבחינת ההיצע."

 

AHAVA  מעבדות ים המלח היא החברה המובילה בעולם בטיפוח מינרלי מים המלח.

AHAVA  משלבת במוצריה חדשנות טכנולוגית מתקדמת  יחד עם אוצרות הטבע הייחודיים לים המלח.

חטיבת המחקר והפיתוח של AHAVA הממוקמת לחופי ים המלח, שוקדת מעל 27 שנים בחקר המינרלים,  רשמה למעלה מ- 15 פטנטים בינלאומיים ופרסמה מאמרים מדעיים חשובים אודות תרומתם המובהקת של המינרלים מים המלח לטיפוח העור .

האיכות הגבוהה והלא מתפשרת של המוצרים הקנו ל-AHAVA  שם עולמי, ובקרב הישראלים AHAVA   היא המתנה המבוקשת ביותר לנוסעים  לחו"ל. מוצרי AHAVA נמכרים ב-למעלה מ- 25 מדינות, ברשתות מובילות ברחבי העולם ובחנויות קונספט ייחודיות בבודפשט, ברלין, סינגפור ועוד.