כותרות אחרונות
Search

CNN הינה רשת החדשות מספר 1 בארה"ב בחודש אוקטובר

CNN הינה רשת החדשות מספר 1 בארה"ב בחודש אוקטובר

פעם ראשונה זה 15 שנים שרשת CNN מביסה את פוקס ניוז הן בצפיות יום, והן בצפיות פריים טיים.

עם התקדמות המירוץ לנשיאות, CNN מדורגת ראשונה בארה"ב בקרב קהל בין הגילאים 25-54. בנוסף, היא עקפה רשתות כמו פוקס ניוז ו-MSNBC גם בפריים טיים וגם במהלך כלל השידורים היומיים. לראשונה מזה 15 שנה CNNהביסה את פוקס ניוז בשני הפרמטרים הללו.

בנוסף לכך, סקר של חברת המחקר Ipsos מצא כי CNN דורגה כמותג החדשות הבינלאומיות מס' 1 והיא מובילה ללא עוררין בתחום החדשות הבינלאומיות באירופה, במזרח התיכון, אפריקה, אסיה הפסיפית ואמריקה הלטינית. הסקר מראה כי CNN מגיעה לתפוצה של 36% מהקהל האמיד ברחבי העולם דרך טלוויזיה ודיגיטל וממקם אותה כמובילה בלמעלה משליש מעל רשת BBC אשר לה 27% וכן פלטפורמות של חדשות עסקים כמו בלומברג עם 17%. 

cnn-15

"במשך עשורים CNN מהווה מקור חדשות ומידע שקהלים ברחבי העולם פונים אליו עבור מידע מלא ומדויק" אומר רני רעאד, נשיא המחלקה המסחרית של CNN International. "בעוד אנו ממשיכים להשקיע בתוכן ובפלטפורמות, נתוני הסקר מראים כי המותג שלנו מגיע לקהלים יותר מכל אחד אחר, ללא תחרות בשילוב של טלוויזיה ודיגיטל". 

"יש כ"כ הרבה סיפורים מדהימים מסביב לעולם כרגע" אומר טוני מדוקס, סגן נשיא    CNN International"אנחנו חיים בזמנים יוצאי דופן, וזה ברור שהקהלים פונים ל-CNN מעל לכל השאר כדי לעשות בהם סדר".