כותרות אחרונות
Search

"eCall" מערכת חדשנית מצילת חיים מבית חברת "הכפתור", שתסייע לכם במצב מצוקה….

eCall מערכת חדשנית מצילת חיים מבית "הכפתור", שתסייע לכם במצב מצוקה (תאונת דרכים, החלפת גלגל ועוד…) בלחיצת כפתור אחת שתזניק את כוחות ההצלה תוך זיהוי מדויק של המיקום הנוכחי שלך.

הכפתור, מציגים לחצן מצוקה חדשני בטכנולוגיית eCall המבוסס על חיישני זיהוי תאונה בזמן אמת, מערכת GPS ו- GSM המקושר למוקד חירום מקצועי הפועל 24/7 ולאפליקציה המאפשרת חיווי מלא בזמן אמת והיסטוריית נסיעות גם לבני המשפחה

 

לא פעם אנו שומעים על מקרים מצערים של תאונות דרכים שתוצאותיהן העגומות היו יכולות להימנע אילו הייתה להם מערכת מתקדמת העשויה להציל את חייהם.

 

הכפתור הנה חברה המפעילה מערכות בטיחות וחירום לרכב בטכנולוגיות eCall תחת תו תקן אירופאי. המערכת מותקנת ברכב ומסייעת במקרים של מצוקה, או תאונת דרכים הודות לחיישנים אשר יודעים לזהות מצבים אלו וליצור קשר ישיר עם מוקד החירום. המערכת מספקת למוקד מידע הכרחי להמשך טיפול כמו פרטי נהג, פרטי מיקום, סוג המצוקה והאם הרכב פועל, או לא פועל.

מוקד החירום של הכפתור מיומן בעבודה שוטפת עם כוחות ההצלה ויודע להזניק אותם אל המיקום המדויק בזמן הקצר ביותר.

המערכת המתקדמת מלווה באפליקציה חדשנית המקושרת גם היא אל חיישני הרכב המאפשרים תמונה כוללת של חיווי מלא בזמן אמת וכן, היסטוריית נסיעות כולל מיקום מיידי במפה.

במידה ומתעורר צורך לאתר בן, או בת משפחה ניתן להיכנס אל האפליקציה ולראות את המיקום האחרון- אידיאלי לילדים להורים מבוגרים, או לחילופין הורים לנהגים צעירים. היה והאפליקציה מהווה אתגר טכנולוגי עבור שכבת גיל מבוגרת, קיימת אפשרות לפנות אל מוקד החברה ולקבל את היסטוריית הרכב, לאחר קבלת אישור משטרתי.

מערכת הכפתור מאפשרת קשר קולי לרכב ללא צורך בנייד, הודות למערכת תקשורת מובנית במוצר כך שניתן לבצע שיחה עם האדם שנפגע על מנת לקבל פרטים, או להאזין לנעשה ברכב ולקבל תמונת מצב בזמן אמת, להרגיעו שנעשות כל הפעולות ההכרחיות להצלתו המהירה.  

המערכת פועלת באזורים גם עם קליטה נמוכה, או חוסר קליטה הודות לטכנולוגיית GPS ו- GSM  המתבססים על תקשורת נתונים ועל כן, אינן מחייבות קליטה סלולארית לקיום שיחה.

 

טובי כהן, מנכ"ל הכפתור מסר: "אנו פועלים רבות על מנת לספק את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום ה- eCall למערכות מצילות חיים. אנו רואים במערכת זו אביזר הכרחי בכל רכב המקנה ביטחון ושקט נפשי הן לנהג והן למשפחתו. במקרים של מצבי חירום כל דקה נחשבת ויכולה לעשות את ההבדל בין חיים למוות על כן, טכנולוגיה המזעיקה כוחות הצלה היא כלי הכרחי שבאירופה השכילו ליישם ומינואר 2018 תכנס המערכת כחובה בכל רכב שעולה על הכביש. כולי תקווה כי גם בארץ משרד התחבורה ישכיל להבין חשיבות עליונה זו של מערכות מצילות אדם".

מערכת הכפתור כוללת אף שירותי דרך, ניתן לקבל מענה בתוך חצי שעה מרגע לחיצת הכפתור על מנת לקבל סיוע במקרי פנצ'ר, היה ונתקעת בלי דלק, צורך בגרר וכד'.

 מערכת הכפתור מוצעת במספר מסלולים על מנת לאפשר תכנית מדויקת המבוססת על  צרכי הלקוח.
טווח המחירים נע בין 39-99 ₪ לחודש.
המערכת והתקנתה בבית הלקוח ללא תשלום.
היה ובוחרים במסלול הכולל שירותי דרך, קיימת הוזלה של מאות שקלים בביטוח הרכב לנהג.

*2322

 

אודות חברת הכפתור:

חברה מובילה המפעילה מערכות בטיחות וחירום לרכב בטכנולוגיות eCall תחת תו תקן אירופאי הפועלת משנת 2014. החברה, מקבוצת COBRA הפועלת מזה 30 שנה בתחום מוצרי מיגון, מולטימדיה נוחות ובטיחות לרכב עם חברות יבואניות ויצרניות מובילות בענף הרכב והן עם לקוחות קצה פרטיים.

החברה מתמחה בניהול מצבי חירום בזמן נהיגה ברכב לרבות תאונות דרכים, מצוקה רפואית ואירועי ביטחון ובנוסף במתן שרותי דרך בזמנים הקצרים ביותר בממוצע של חצי שעה. חברת הכפתור מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירות ומוקד חירום מקצועי ומיומן הפועל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע במשך 364 ימים בשנה ומעניק שירות אמין ומציל חיים.

חברת הכפתור מאגדת עבור לקוחותיה את מערך השירות והחירום באמצעים טכנולוגים מהמתקדמים בעולם ובהתאמה אישית בהתחשב בצרכי הלקוח בין אם מדובר בלקוחות עסקיים, ציי רכב ובין אם בלקוחות פרטיים כאחד.