כותרות אחרונות
Search

"Epson" מכריזה על מדפסת חדשה "dye-sublimation" המיועדת ליצרני טקסטיל ועיצוב…

צילום: יח"צ ,אפסון"

 

"Epson" מכריזה על מדפסת  "dye-sublimation"

המדפסת החדשה היא תעשייתית מהירה, מדויקת במיוחד ומיועדת ליצרני טקסטיל.

 

"Epson" ישראל משיקה את ה-SureColor SC-F10000, מדפסת dye-sublimation התעשייתית הראשונה של החברה בקו מדפסות הפורמט הרחב שמדפיסה עד לרוחב של 76 אינץ׳. המדפסת פותחה במיוחד לתחום הדפסות הטקסטיל, שם יש צורך בתפוקה גבוהה, מהירות, אמינות ואחידות התוצר הסופי, כשבין קהלי היעד ניתן למצוא מעצבים, בתי אופנה, חברות ריהוט לבית, שילוט רך ומוצרי קידום מכירות.

 

המערכת החדשה מציגה יכולות מרשימות במיוחד, בהן, מהירות הדפסה של עד 225 מ״ר לשעה, שימוש בטכנולוגיית Epson Precision Dot (שמשלבת 3 טכנולוגיות dye-sub), טעינת מדיה מהחזית ומאחור, שימוש במצלמת RGB להתאמה אוטומטית, מייבש חדש, בקר אוטומטי להשגחה על המדיה המוטענת, מכלי דיו ענקיים להחלפה מהירה, מערכת בקרת ניצול הדיו, מערכת טעינת נייר ומסך מגע לניהול ההדפסה.

 

צילום: יח"צ ,אפסון"

 

לדברי דניאל בן מויאל, מנהל פיתוח עסקי ב- "Epson" ישראל, הלקוחות בתחום ה- dye-sublimation מחפשים ביצועי הדפסה עקביים, תוצרים סופיים באיכות גבוהה ואמינות. ״לקחנו את כל הדרישות הללו בחשבון במהלך פיתוח המדפסת התעשייתית החדשה שלהערכתנו קובעת סטנדרטים חדשים לתעשייה כולה. המערכת החדשה מצוידת בראשי ההדפסה החדשניים PrecisionCore Micro TFP וביכולות החלפת מיכל דיו ללא עצירת ריצת ההדפסה (Hot Swap).

המסורת  המוכרת של "Epson" בתחום הדפוס בנויה על חדשנות ובמקרה הזה אנו רק מעלים את הרף״. בן מויאל אף מציין כי לטובת שלוות הנפש של המשתמשים, "Epson" היא זו שמתכננת ומייצרת את כל רכיבי המדפסת, כולל ראשי ההדפסה, הדיו, חלקי החומרה והתוכנה.

 

סרטון:

https://youtu.be/9_idcjqv9m0

 

אודות אפסון

אפסון היא מובילה טכנולוגית גלובלית המקשרת אנשים, התקנים ומידע באמצעות הטכנולוגיות והמוצרים שלה, ביניהם: מדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, רובוטים תעשייתיים ושעונים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 76,000 עובדים ב- 87 חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן

 

global.epson.com/