כותרות אחרונות
Search

"Explore" מותג התיקים הנמכר בישראל, מציג את התיקים החדשים לשנת 2021.

יאנג שחור אפור הסוואה אקספלור 2in1 צילום: יוסי לזרוף

 

"Explore" מותג התיקים הנמכר בישראל,  מציג את התיקים החדשים לשנת 2021 – עיצובי, אופנתי ואיכותי.

לקראת שנת הלימודים הקרובה משיקה "Explore"  מבית "מודן", מותג התיקים הנמכר בישראל, דגמים חדשים ומשודרגים של תיקים אופנתיים וצבעוניים המעוצבים בצורה חדישה באיכות גבוהה. השנה, נתנו ב"אקספלור" דגש על בדים איכותיים ומבריקים עם ליין גדול מאוד לגווני הפסטל.

 

יאנג שחור אפור הסוואה אקספלור 2in1 צילום: יוסי לזרוף

 

Explore  שניים באחד: תיק המאפשר פירוק והרכבה של שני חלקי התיק לפי צורך המשתמש ולפי עומס הציוד. הדגמים החדשים מעוצבים ברוח הטרנדים החמים של עולם האופנה, החל מתיקים בעיצוב של צבעים ניטרליים ועד לתיקים בעיצוב של גלישה וספורט, מגוון של סגנונות עיצוב בהתאם לאופנה העכשווית. בנוסף, אקספלור הרחיבו את גיוון התאים של התיקים, תא בצד או באלכסון, לאחסון של טלפון נייד או ארנק לנוחות בהכנסה לתיק והוצאה. כל התיקים בסדרה בעלי מערכת גב אורטופדי וכוללים שלושה תאים. התיקים מתאימים לבנים וגם לבנות, בכיתות ב' עד ו' .

 

גאיה שלכת בנות אקספלור 2in1 – צילום: יוסי לזרוף

 

תיקי Explore בוגר: תיקים לבוגרים עם עיצובים עכשוויים ומגוון בדים כמו מינאז' וריפסטופ. התיקים בעלי תא פנימי מרופד למחשב, רצועות נשיאה מרופדות ומתכווננות ובעלי גב חצי אורטופדי. התיקים מתאימים לתלמידי תיכון וסטודנטים.

 

ליין תיקי ראלי: אהובים בעיקר על תלמידי התיכון, בדגמים: ראלי תא אחד, ראלי שני תאים, ראלי ספורט וראלי תחתית עור. עיצובים חדשים של תיקים מעוצבים ואופנתיים לבני נוער, במגוון צבעים לדוגמא: חלקים, גרפיטי, רשת ועוד. התיקים בעלי בד איכותי ריפסטופ ובד קאנבס, שומרים על התיקים לאורך זמן. אקספלור הרחיבה את מגוון תיקי הראלי בעלי תחתית עור, השומר על התיק באזורי השחיקה המרביים שלו. מיועד לבני נוער בכיתות ז' עד יב'.

 

ראלי שחור תחתית עור – צילום: יוסי לזרוף.

 

תיקים אקולוגיים:  התיקים של אקספלור לוקחים חלק בשמירה על איכות הסביבה ומיוצרים ללא חומרי PVC . כל התיקים, עשויים ממבחר בדים חדישים, עמידים מפני שחיקה, דוחי כתמים וניתנים לכיבוס (ידני במים קרים), מצופים בחומר דוחה מים, ומגיעים עם רוכסנים איכותיים. בדי  Exploreעוברים שלושה תהליכי ציפוי לדחיות מים ולמניעת חדירת נוזלים (כשנשפך נוזל על התיק הוא מחליק ולא נספג בבד, בדומה למעילים איכותיים). השנה ישנם שני סוגי בדים חדשים, בד המינאז' ובד ריפסטופ.  

 

לכל התיקים קלמרים תואמים במבחר דגמים, גדלים וצורות לבנות או לבנים: קלמרי שלושה תאים, שני תאים, קלמר עגול, קלמר אליפטי ועוד…

  

מחירים מומלצים לצרכן:

Explore  שניים באחד:  199 ₪.

Explore ראלי תא אחד: 69 ₪.

Explore ראלי שני תאים: 79 ₪.

ניתן להשיג את תיקי Explore ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות, ברחבי הארץ.