כותרות אחרונות
Search

HP vכריזה על טכנולוגיות חדשות לאבטחת מדפסות בפני מתקפות סייבר

חברת HP  הכריזה על שלוש מדפסות LaserJet ארגוניות שמספקות אבטחה ברמה גבוהה כנגד מתקפות זדוניות. האבטחה המוגברת הינה מרכיב באסטרטגיה של החברה שנועדה לספק את רמת האבטחה העמוקה ביותר למחשבי PC ולמדפסות. המדפסות החדשות בסדרת HP LaserJet מצוידות עם הגנה ברמת ה-BIOS ומנגנון אבטחה ושיקום עצמי מנזקים של מתקפות סייבר. 

ציין טואן טראן, סגן נשיא HP ומנכ"ל תחום מדפסות הלייזר והפתרונות הארגוניים בחברה: "הגנה בפני פרצות אבטחה היא אחד האתגרים הגדולים הניצבים בפני לקוחותינו, אנו מסייעים ללקוחותינו לאבטח את מכשיריהם, מסמכיהם ונתוניהם באמצעות הגנה על המדפסות הארגוניות שלנו, עם האבטחה החזקה ביותר בתעשייה".

אבטחת מדפסות היא נושא שחשיבותו עולה. על פי מכון Ponemon, 64% ממנהלי ה-IT מאמינים כי המדפסות הארגוניות יודבקו בסבירות גבוהה על ידי נוזקות. בה בעת, 56% מהלקוחות הארגוניים מתעלמים מהמדפסות במסגרת האסטרטגיה שלהם לאבטחת נקודות הקצה. כדי לגשר על פער זה, HP  מספקת עתה מדפסות ארגוניות חדשות ומכשירים משולבים (MFP) שמצוידות ביכולות אבטחה מתקדמות מסוגן בתעשייה:

HP Sure Start – מאפשרת זיהוי ושיקום עצמי ממתקפות זדוניות על ה-BIOS. יכולת זו כבר שולבה במחשבי ה-PC הארגוניים (קו מוצרי Elite) של HP והיא שולבה עתה בקו מדפסות הלייזר הארגוניות.

Whitelisting – תכונה שמבטיחה כי ניתן יהיה להטעין ולהריץ במדפסות אך ורק קושחות איכותיות וידועות.

Run Time Intrusion Detection – תכונה חדשה שמבצעת ניטור של הזיכרון הפנימי של המדפסת לאיתור מתקפות זדוניות. פתרון זה פותח במשותף עם Red Balloon, חברה שהוקמה על ידי חוקרים מאוניברסיטת קולומביה ומתמחה במכשירים בעלי אבטחה משובצת.

התכונות החדשות הללו ישובצו כסטנדרט במדפסות HP laserJet הארגוניות ובמדפסות HP OfficeJet X הארגוניות המצוידות בטכנולוגיית PageWide. באמצעות עדכון תוכנה ניתן יהיה להתקין את שלושת הטכנולוגיות הללו גם במספר דגמים של מדפסות לייזר שהוכרזו בחודש אפריל השנה.

בנוסף, ניתן יהיה להטעין שתיים מהטכנולוגיות הללו – Whitelisting ו- Run Time Intrusion Detection במספר רב של מדפסות HP laserJet ו-PageWide שהוכרזו משנת 2011. זאת באמצעות חבילת שירות העדכונים ל-HP Future Smart – קושחה של HP  שעדכוניה מאפשרים ללקוחות לשמר את השקעותיהם על ידי הוספת יכולות חדשות.

הדפסות מהירות וחסכוניות

הסדרה החדשה של המדפסות הארגוניות HP LaserJet והמכשירים המשולבים (MFP) מציעות קצבי ההדפסה המהירים ביותר בשוק בקטגוריה שלהן, ההדפסה המהירה ביותר של דף ראשון והדפסה דו צדדית – עם צריכת חשמל הנמוכה ביותר. המכשירים מיועדים לקבוצות של 15 – 5 משתמשים המדפסים ביחד עד 7,500 דפים בחודש. הן כוללות את המכשירים הבאים:

  • סדרת HP LaserJet Enterprise M506 – להדפסות מונוכרום באמצעות מדפסת קטנה בשיעור של 25% מקודמתה. ההדפסה הדו-צדדית מהירה בשיעור של 71% מהדגם הקודם.

  • סדרת HP LaserJet Enterprise MFP M527 – להדפסות מונוכרום במכשיר משולב רב תכליתי. הוא כולל סריקה דו צדדית במעבר אחד, מסך מגע צבעוני בגודל 20.3 ס"מ וקצב הדפסה של דף ראשון מהיר יותר בשיעור 33% בהשוואה לדגם הקודם.

  • סדרת HP Color LaserJet Enterprise MFP M577 – להדפסות צבע במכשיר משולב רב תכליתי. הוא כולל סריקה דו צדדית במעבר אחד, מסך מגע צבעוני בגודל 20.3 ס"מ, אופציה למקלדת (בדגם M577 בלבד) והדפסה דו-צדדית בקצב מהיר בשיעור של 43% בהשוואה לדגם הקודם.

 

hp 1

אודות HP

חברת HP יוצרת אפשרויות חדשות להשפעה משמעותית השל הטכנולוגיה על אנשים, עסקים, ממשלות וחברות. ל-HP סל מוצרים טכנולוגיים רחב מסוגו הכולל מדפסות, מערכות אישיות, תוכנה, שירותים ותשתית IT. באמצעותם מספקת HP פתרונות לאתגרים המורכבים ביותר של לקוחות בכל אזור בעולם. למידע נוסף אודות HP (נאסדק: HPQ) ניתן לפנות ל: http://www.hp.com